Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » LED MicroGrow inside PC #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 17

Díkes je to zajímavý


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 16-09-2014 v 16:34 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 18



Tak den 3 a půl , kytičkám se pod dvěma ledkama řekl bych docela daří, jen vršky jsou světlejší než ztbytek. Koukal jsem zde na fóru a vypadá to, že buď rostou tak rychle až se nestíhaj vršky řádně probarvit a nebo je to nedostatkem zinku. Hlína byla předhnojená a já do toho špoupnul asi dvě kapky kořenového stimulátoru a jednu kapku Nutrionu A a Nutrionu B. to věe na půllitr vody zalil jsem to cca 1,5 dcl vody s tímto hnojivem.
Kytky jsou jinak moc fajn a popradě Tahoe Alien voní jak sviňa budu muset asi box přemístit jinam

FOTO 1: Blueberry
FOTO 2: voňavá Tahoe Alien

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 17-09-2014 v 18:33 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 19

moc pěkný klony jsem ráda že mám ve skříni pacháč

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 17-09-2014 v 18:42 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 20

To teda, tyhle jsou od kolese

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 17-09-2014 v 21:34 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 21






Zdravím, tak dnes jsem se rozhodl, že vyzkouším Fuck I Missed metodu zaštipování. Blueberry spíš zatím košatí a Tahoe se pěkně vytahuje už povyrostla aspoň o 3 cm. Vůbec nechápu jak může kytka tak smrdět Je to těžká záležitost, vždy když přijdu do pokoje tak je to jak kdybych tu odpálil Joshe Jo a taky bych odedneška rád přepl na 12/12 case není tak velkej jak se může zdát a kytky 100% ještě povyrostou, někdy prý až o několik set procent. Chtěl jsem se zeptat jestli to není zásadní chyba pokud jsem teď dělal FIM....No dost bylo keců tady jsou fotečky

FOTO:
1 - Blueberry komplet
2 - Blueberry FIM
3 - Alien komplet
4 - Alien komplet
5 - Alien vršek

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 18-09-2014 v 16:28 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 22

Tvl epesní klony

Snad nechytneš problémy jako jsem měl zpočátku já a budeš mít bezstarostný pěst.

Hodně štěstí a K+ letí


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 18-09-2014 v 21:34 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorila
Nový Člen

Karma uživatele Gorila - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 23

Na tyhle sracky,bych se vysral ! CAU
Mas to fakt pekny.

Old Post 18-09-2014 v 22:52 PM
Gorila je offline   Profil uživatele Gorila   Find more posts by Gorila   Foto galerie člena Gorila   Click here to Send Gorila a Private Message   Add Gorila to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gorila! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 24

Sli si to ted zastrihla tak bych s tum prepnutim par dnu oockal

Old Post 18-09-2014 v 23:17 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 25






Zdar, tak musím říct, kytičky jsou v mé péči týden a zatím to vypadá, že je jim viditelně dobře dnes jsem začal s ohýbáním. Jinak BB povyrostla cca od 3,5 cm (spíš košatí ?_?) a AT o neuvěřitelných ( pro mě neuvěřitelných ) 6 CM
FOTO:

Foto #1 - Skříňoví kamarádi
Foto #2 - Kamarád č.1 Alien Tahoe
Foto #3 - Kamarád č.2 BlueBerry
Foto #4 - Ohyb BB
Foto #5 - Ohyb AT

Zdá se mi, že BB je trochu moc žlutá, co vám?

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Naposledy upravil VirheCZ 21-09-2014 v 15:07 PM

Old Post 21-09-2014 v 13:18 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 26

Pěkný Ohejbej je dál a nech rozrůst ty větve, ať zaplníš boxík. Chci tam vidět aspoň pár paliček! Jsou to převážně indiky, tak se výšky tolik bát nemusíš. A promysli přesazení. Třeba jak ti tu radil na začátku Prase... petka nebo krabice od džusu by šla. Potřebujou místo pro kořeny

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 26-09-2014 v 01:51 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 27






Zdarec, tak po delší době opět update mám hned několik zásadních zpráv. Začneme tím horším, bohužel se mi podařilo při ohýbání zlomit kus Aliena, při pokusu o přichycení se bohužel zlomená část nechytla a když jsem z té větvičky chtěl udělat řízek tak se chvilku statečně držel, ale neměl moc podmínky na přežití a odešel. Naštěstí kytky rostou pod těma ledkama jak divý a Alien již stačil nahradit novým vrškem, takže opět začnu ohýbat, ale až někdy o víkendu, čeká mě ještě předčasná venkovní sklizeň . Blueberry roste fakt jak o život, košatí a vůbec se s tím nesere. Na listech se začali objevovat první známky toho, že něco není úplně ideální. No Mrknu tady po fóru snad najdu oč zde běží.

To Koles: Dík za radu tobě i Prasemu, jsem v podstatě jen línej to udělat jinak už se na to chystám původně jsem chtěl nechat kytky v tomto kvůli velikosti, protože čím míň místa na kořeny tím míň by měla vyrůst. No... mrkněte na fotky

PS: Od pondělka (tzn. 5 dní) svítím 12/12 a už lezou paličky

FOTO:
1.) Kamarádky takyrádky
2.) Bluberry bush
3.) Tahoe s novou čepičkou
4.) Listí 1
5.) Listí 2

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 26-09-2014 v 16:48 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 28

Ty listy jsou fakt divný Řešíš pH? I na výtoku? V těch malých kelímcích se to dost špatně reguluje, proto tě furt lámu, abys je přesadil

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 26-09-2014 v 18:42 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 29

Neřeším PH ani trochu jsem líné vepře, ale leju do toho dešťovku ta by mohla být relativně v klidu. Brzo bude update fotek, kytky jsem dost pravděpodobně trochu přehnojoval.... tak proto

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 02-10-2014 v 18:33 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 30

No ty nažloutlé flíčky určo nejsou od přehnojení spíše naopak
Destovka je dobra na venkovni rostliny tem to dela docela dobre s jemnym hnojenim a prirozenym slunickem.Jenze u indooru je to krapet obtiznejsi,rostliny v indoor potrebuji vice pece a pomoci s ruznymi aspekty co souvisi s rustem i kvetem atd atd.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 03-10-2014 v 14:10 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 31

Jj. Ta dešťovka je zrádná na ph. Záleží jak dlouho prší. Mě lítá od 5,8 do 7,2. A když do 5,8 naleješ hnojky který ti to ph ještě srazí, tak to pro hlínu neni ideální.

Old Post 03-10-2014 v 17:05 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 32






Máte pravdu hoši.. jak jsem řekl.. jsem jen línej shánět nějaký PH metr... ale vysadil jsem na chvilku hnojky a kytky už zas zdravý, dneska jsem provedl nějaký to ohýbání a supercropping ( jestli se nepletu ) a zde jsou fotky
Ohybání: V zásadě jsem mrknul tady na fórum co tu o tom chlapci píšete a našel jsem velice zajímavý nápad a to naprat do boku květináčku vrutík a za něj jsem přivázal Vlasec který byl na jednom konci omotaný elektrikářskou izolačkou aby se vlasec nezařezával do stonku. Kytkám jsem poškodil integnitu stonku mačkáním a pak je ohnul.. vybral jsem vhodné místo k usazení vlasce a voala.. hotovo
FOTO:

1 - Tahoe Alien po ohybu
2 - detail TA
3 - detail ohybu Blueberry
4 - to samé v bledě modrém ale na jiné větývce
5 - celkový pohled na krásný Blueberry keřík

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Naposledy upravil VirheCZ 03-10-2014 v 19:05 PM

Old Post 03-10-2014 v 18:55 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2016 - LED micro grow - 110 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7659450 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív