Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led panely:ChloroBaC2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 113

carlos,ja žadne firmě reklamu nedělam.Jestli považuješ ChlorobuC2 za firmu což je,tak mě klidně smaž. Je to tvuj web a maš na to právo. Nepotřebuji si tady nic dokazovat ,akorad jsem chtěl ukazat že pod led to jede. Mir s vami a ať se vam všem daří

Old Post 07-09-2014 v 20:05 PM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 114

Chapu ze si nepotrebujes nic dokazovat. Potrebujes prodat produkty jedne firmy, takze tu vytvarite fiktivni testy a fiktivni uzivatele (kteri jsou ve skutecnosti zamestnanci dane firmy)... Zda se ti to normalni? Nekdo si zapujcenim produktu kupuje vysledek testu...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-09-2014 v 12:26 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 115

To není žadný fiktivní test ,ale realita.Dokumentuji to co mam v boxu.Jak to dopadne nevím.Jestli se ti zda nenormalni to že jsem si pujčil panel(nebylo to zadarmo) a zkoušim jestli to pod nim pojede,tak jak výrobce s Činy deklaruje,tak pak jsem asi blázen. Jestli mi chceš dat BAN ,tak si posluš,ale chtěl jsem jenom zdokumentovat jak to pod tím panelem jede.
Skoro v každem přispěvku je reklama na Plangron,metrop,growboxy,osvětleni ,ale vy jste si vybrali mě.
Nechcete slyšet pravdu ,že led osvětlení předčí HPS,tak mě raději zabanujete.Jsem tady už 10 let mě je 40,ale co se tady poslední dobou děje už nechapu.
Než mě vymažete,tak se podivejte jakou sem měl sledovanost,za tak krátky čas.Prvně jste mi přesunuli téma a ted mě chcete zabanovat,za to že tady grow komunitě ukazuji led technologii.
Dělam v Holansku v zahradnictví a nepotřebuji prodat žadne produkty a vytvářet nějake fiktivní testy!
Tohle je realita

Old Post 08-09-2014 v 14:33 PM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 116

Fakta: panely Ti "zapujcila" stejna firma, ktera se tu registrovala jako fiktivni "grower" fikus37 a vede tu s tebou fiktivni "dialog", ktery je ve skutecnosti reklamou firmy.

To co zde prezentoval fikus37 lze se 100% urcitosti oznacit za fikci, slouzici pro prodej.

Firma si vyzadala, abys zminil jeji adresu v prispevku. Nechci se te dotknout, ale dost vyrazne to vse snizuje tvou duveryhodnost.

Takže laskavě netvrď, že tě chci zabanovat za to že ukazuješ LED technologii.

Soucasne prosim netvrd, ze nevis ze fikus37 je z firmy, ktera ti panel pujcila, urcite jste strategii propagace ve foru konzultovali!

V podstate jsou jiz jasne indicie, ktere potvrzuji ze se jedna o fiktivni test slouzici jako reklama... viz http://grower.cz/forum/showthread....752#post1122752

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-09-2014 v 11:05 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 117

Panel mi zapujčila firma s Česka,to je pravda.Chce vyzkoušet jestli ten panel jede.Ja jsem jim řekl,že test bude probíhat u mě v praci v Holansku,protože muj šef má i legalní pěstirnu.Boužel,jsem musel odjet zpatky do Česka,tak nemužu udělat srovnáni s HPS,jak jsem jim to puvodně slíbil.
To že fikus37,tady psal chujoviny,za to ja nemužu.Nevěděl jsem že to je zaměstnanec firmy a už vubec nic nevím o strategii propagace.
Mám jen panel zapujčeny a mam zjistit jestli to jede.To že to mam zveřejnit na netu byla podmínka zapujčení+3000kč jsem platil za zapujčení. Jsem rad za to ,že mi to pujčily,ale oni sami jsou zvědavy jestli je to taková převratná novinka,jak píšou výrobci.
Fiktivní test,to myslíš jako že panel tam mam jen vyfocený a jedu pod HPS?Nebo že mam panely dva?
Jestli je někdo s groweru s Havířova,tak mě muže kdykoliv navštívit a ja mu ukažu muj box.
Prostě to jen zkouším.Už jsem domluveny dokonce se zdejším členem,že jakmile to dojedu,tak prubnem u mě a u něho nové čipy.
Nebudu tady uvádět jaká firma to zapujčila a bude klid,ne?
carlos,myslel jsem si že si zaslepeny do HPS a že neuznávaš,žadne jine věci,ale s tveho přispěvku ted usuzuji že to tak není.
zatím zdar a hlavně ať to roste

Old Post 10-09-2014 v 08:53 AM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 118

Dělam v Holansku v zahradnictví a nepotřebuji prodat žadne produkty a vytvářet nějake fiktivní testy!
Tohle je realita

Jestli je někdo s groweru s Havířova,tak mě muže kdykoliv navštívit a ja mu ukažu muj box.

Tak to sem z toho jelen?

Old Post 10-09-2014 v 10:31 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 119

se jako nebojiš tu zveřejňovat odkud seš a ještě nabízet že jim ukážeš box? Odvážný skaut

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 10-09-2014 v 10:35 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 120

Tvoje duveryhodnost klesla pod bod mrazu...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-09-2014 v 10:50 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 121

Ach jo

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 10-09-2014 v 11:08 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 122

Nene.....

Old Post 22-09-2014 v 07:50 AM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2330540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív