Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Cali & Diesel 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Obecné Cali & Diesel 2014 Příspěvek č. 1






Zdravím, po delší době jsem se rozhodl sem dát pár fotek co sem udělal v průběhu růstu až po teď s tím že se budu snažit pravidelně aktualizovat tento thread.

Kytky rostou z řízků, hnojil sem to dosud jen růstovým, a teď začínám květovým Biobizzem + ještě přikoupím set Biobizz bloom, fish mix, top max.
Ta největší kytka co je tak v ústraní (diesel) má něco před 2 metry, ty ostatní větší mají tak od 170-190 cm.

* U té 1. fotky má být datum 8. července 2014 :/

Naposledy upravil Pio 02-09-2014 v 16:27 PM

Old Post 28-08-2014 v 10:22 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 2





...

Old Post 28-08-2014 v 10:41 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3





Opět zdravím, mám dotaz, myslíte že už můžu "odpočítavat" dobu květu, nebo až s první zaoblenou pálkou?

Old Post 30-08-2014 v 12:00 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 4

já už bych odpočítával přecijen ty keře se startujou do květu chvíli a ted už viditelně ví co mají dělat. jaký přesně diesel to je? snad stihne venku dozrát páč pravej dobrej diesel kvete okolo 80dnů ...

Old Post 02-09-2014 v 09:40 AM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 5


Myslím si že by to měl být obyčejný Diesel a California Hash Plant, takto sem to teda kupoval od nějakých random lidí přes growbazar..
O tu dobu květu jsem se bohužel začal zajímat až když kytí byly v půdě, na CHATu mi Worst psal že už by to mohlo kvést tak 2 týdny, takže já počítám tak přibližně ještě něco okolo 2 měsíců do konce květu, doufám že to stihne dojed, nikdy jsem až takhle pozdě nezačínal zrát, ale asi je to dáno tím že kytky měli po celou dobu růstu dostatek živin a hlíny, takže se vytáhly úplně maximálně jak mohla a hold o to později to bude zrát :/
Snad to nebude jak předminulý rok na moravě, dostal sem se tam pozdě a necelý den po zkácení tam začalo sněžit ..

Jinak dneska jsem si konečně koupil ten BB Out 3Pack a hned jak vyschne hlína a uschnou listy, což by snad mělo být zítra, tak to hned začnu zalévat + rozprašovat, snad neudělám chybu když to budu míchat všechno v poměru 4:4:4:10l (zálivka), 2:2:2:1l (rozprašovač), nebo myslíte že míň, doposud jsem míchal vždy jen jednu věc.

Naposledy upravil Pio 02-09-2014 v 16:20 PM

Old Post 02-09-2014 v 13:47 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 6

Jako dva tydny kvetu bych to nebral muj nazor ze pocitam zhruba od ty faze jak mas na fotce. Takze tak par dni tejden max. Na urychleni muzes zkusit ripen ke konci . Kdyz celej srpen prsi dej pozor at to stihne prosychat mene je nekdy vice predejdes tim plisnim. Ale to asi vis.a priste si vem neco osvedcenyho . Good luck

Old Post 02-09-2014 v 22:19 PM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 7

Odpoledne udělám nový fotky, i když ted ty 3 dny bylo hnusne, ale nějake změny tam jsou vidět.
Poprosim i ostatní co k tomu mají co říct aby se taky nějak vyjádřili, hlavně z toho duvodu jsem tento thread zakládal

Naposledy upravil Pio 03-09-2014 v 15:33 PM

Old Post 03-09-2014 v 07:07 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hody586
Nový Člen

Karma uživatele hody586 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

Letos je to naky pošahany, taky sem začal kvest pred par dnama tak uvidime jestli mi white russian dojede

Old Post 03-09-2014 v 14:41 PM
hody586 je offline   Profil uživatele hody586   Find more posts by hody586   Foto galerie člena hody586   Click here to Send hody586 a Private Message   Add hody586 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 9






aktualizace

Old Post 04-09-2014 v 15:00 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 10






Po 9 dnech opět zdravím, konečně jsem se dostal k tomu udělat nové fotky, kytí začínají vypadat čím dál víc mohutněji, větve už se pomalu začínají obalovat

Old Post 13-09-2014 v 12:30 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 11



Zasypat / Nezasypat ty kořeny co jsou na povrchu ?




















<---- 2,5 metrový monstrum

Naposledy upravil Pio 13-09-2014 v 19:12 PM

Old Post 13-09-2014 v 12:34 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 12

zasypat - nic nezkazíš a předejdeš problemum

Old Post 13-09-2014 v 13:15 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 13

Jakým problémům například, myslel jsem že je dobré když kořeny mohou dýchat..

Old Post 13-09-2014 v 19:13 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 14

zasypej to kořeny nemaj bejt na světle kytky to nemaj rády

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 13-09-2014 v 19:26 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Pio
Jakým problémům například, myslel jsem že je dobré když kořeny mohou dýchat..


Jak píše kolega - nemají rády světlo,horko (mají rády vzduch - kyslík ,ale to zajistíš dobrým substrátem ,případně peroxidem vodíků v zálivce ) > odumřele částí jsou ideální pro hnilobu a houby.

Old Post 13-09-2014 v 22:22 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 16

O tom peroxidu vodíku v zálivce jsem si dneska něco málo přečetl ( http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-1882.html ), využití pro outdoor to zřejmě má, ale až při konečném flushingu, moc nevidím důvod to tam dávat když ještě stále hnojím.

Dnes jsem zasypal všechny vylezlé kořeny + udělal do půdy kolem díry (špejlí) pro lepší provzdušnění a vsakování, když jsem bral hlínu z kompostu na ten dosyp, tak jsem při té příležitosti našel rovnou i pár žížal, ty rozhodně neuškodí

Old Post 14-09-2014 v 13:19 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6656270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív