Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » PeeKay's OUT 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Obecné PeeKay's OUT 2014 Příspěvek č. 1

Hellou Groweři,

tak jsem se tedy po několika letech growingu rozhodl, se s Vámi o letošní pěst podělit

V čem? -
Kýble (10-25l), truhlíky 150l a přímo v zemi.

Zemina -
zahradnický substrát, perlit, písek a kousek kompostu. Kačírek vespod.

Hnojky -
Slepičince, kopřivy a něco málo od BioBizz - Grow a TOP Max

Místo-
Doma na zahradě + na chalupě. A nějakých 20 naklíčených Homérů rozsazeno po širém okolí - pro náhodné pocestné

Letošní osazenstvo-
Homér Simpsn - vlastní cross - člověk je ze začátku zamyšlený, úplně v pohodě a pak bum, žravá přes jakoukoli překážku
PowerPoison - zkoušel jsem IN a moc dobrý

Z AF:
AutoAK47xLR z growbazaru - vyřazeno podvod
AutomazarxPolarLight z growbazaru - vyřazeno podvod

//
Update 16.6.14

AF-
RDxAK47
AutoWW
SweetTooth#3
AutoMazar
LRxPandora
LRxLavender

Early-
Danish Gold
Timewarp
//

Letos na to budu mít málo času, tak se mi nechtělo investovat do origo semen. A hlavně to ohromné překvápko co z toho vyleze

Ještě by měly dorazit semena od místních členů (AF a early), tak pak aktualizuju... Všem kteří zaslali nabídky tímto mnohokrát děkuji

Jinak zatím to roste jen doma. Na chalupě už byly v zemi Poisny a Homérové + AFka, ale vše zdevastovali čuníci (či jaká zvěř) a zbytek dokonalo slunce a má chyba malých květníků.
Takže aktuálně tam čeká pár AutoMazarůxPL než vykouknou ven

Foto z minulého týdne -
1. Něco v kýblích - zleva 2x Homer, Již sklizený PowerPoison, který se znovu chytila AutoAK47xLR (asi)
2. Největší, ale taky nejdivnější z Homerů.
3. Druhý PowerPoison. 26.5. Měl 49 centimetrů a statečně bojuje s nájezdy slimáků. Stejně jako já - pískem, trávou, popelem atp.

Toť asi vše

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Naposledy upravil PeeKay 14-07-2014 v 11:29 AM

Old Post 01-06-2014 v 17:21 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2




2. pokus o foto

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 01-06-2014 v 17:27 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

ahoj!

jak dlouho nechavas vyluhovat ty kopřivy?

Old Post 01-06-2014 v 17:36 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

No... Aktuálně tam jsou už dobrý měsíc 10l kýbl, půlka mladých kopřiv i s kořeny, doleju vodou, hodím přes to igelitku a po dvou/třech týdnech je mám ready, dokud nedojdou

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 01-06-2014 v 17:40 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5





Jo, málem bych zapomněl. Dnešní fotky po návratu

1. PP stále statečně zápasí se slimáky a vykopnul se za 5 dní na necelých 69 cenťáků. Jen mě teda slimáci vcelku štvou. Dokud ho nezaštípnu, tak je pokoj. Zaštípnu- a je nájezd a prvně sežerou ty listy, které mají vyjet. Skety No... začíná dostávat dost zajímavý tvar Jinak dole můžete vidět kolečko z lógru, uvidíme jak zabere...

2. Největší Homér je kluk!
Na můj vkus mu teda kulky vykoukly nějak brzo... Buďto je to potencionální klátič, nebo budoucí mastička
Tak i tak ho jako prvního letošního synátora večer zapiju a zítra přesunu do bezpečné vzdálenosti

3. Přírůstek malý, ale je tam

4. Jedno z AF ve velkém truhlíku. Na to, že je venku snad deset dní...

A tím pro dnešek tedy opravdu konec... Další fotky zase za týden

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 01-06-2014 v 18:23 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Hellou, jinak tedy předčasné hodnocení semen z bazáče -

AK47 x LR - původně objednáno Tuším AutoWWxLR a již zmíněné AK47. Po pěti kouskách. Dorazilo deset semen v jednom pytlíku, ale zato krásná a velká. Z 10ti jich vylezlo 8, takže krom pomíchání zatím OK. Prodávající při výtce pomíchaných semen se ani neobtěžoval odpovědět

AutoMazar x PolarLight - opět deset semen. Semena menší jak předchozí zmíněná. Avšak z 10 vylezli jen 4. Což dělá klíčivost 40%, velká bída (čekal jsem týden) :/


No, teď jen co z toho vyroste... Jsem zvědavý

Už aby dorazily semena od členů G.... Tam mám alespoň nějakou jistotu

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Naposledy upravil PeeKay 03-06-2014 v 22:52 PM

Old Post 02-06-2014 v 21:34 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 7

Zdárek, growbazar je ošemetnej. Nejdřív tě náláká nízká cena, časem ale zjistíš, že všechny ty magnum x automazar, ak47 x WW, polarlighty... jsou ve skutečnosti všechno jeden noname a ten člověk není nic jiného, než zloděj Neříkám, že všichni, ale určitě se vyplatí objednávat od ověřených pěstitelů tady z groweru. A nebo aspoň vždy požaduj fotku dospělé kytky, než si objednáš semena z growbazaru


Skleník2014

Old Post 03-06-2014 v 06:43 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 8

Hellou Groweři,

tak tenhle týden dorazily semínka

Takže aktuálně klíčí tyto AF:
RDxAK47 5x
AutoWW 5x
SweetTooth#3 2x

A z early crossů-
Danih Gold F2 3x - na tohle jsem hodně zvědavej
Timewarp F2 3x
(snad jsem to nezkonil)

A na cestě jsou ještě AutoMazarové, Lavender a Pandora... Mazec

Jinak holkám se na zahradě daří.
S největší PP se mi pomuchloval pes, resp mi urval největší větev. Ale ani mi to moc nevadí, cpala se už k hraně plotu, takhle mám alespoň zase rezervu... Jinak tedy první samec byl rituálně upálen v zájmu konopného božstva, aby sezóna vyšla

No, jelikož jsem usoudil, že se mi to už na zahrady nevejde, našel jsem si kukuřičné pole a jeden flek u obilného
Nebojím se sklizně, AFka to stihnou

Jak bude čas, hodím fotky

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 06-06-2014 v 11:16 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 9

čus máš to pěkný a sem zvědavej na af od místních členu ale mám otázku spíš na to obilí.taky mám kousek pole ale nevím zda se to nějak ještě hnojí snažil sem se to najít na netu ale zjistil sem jenom čim nikoliv kdy :/ mužeš mi to trochu osvětlit prosím? aby sem je tam nedal a oni je pak něčim nezabili... ať roste



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 06-06-2014 v 12:41 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

Ahoj,
díky U nás už to je právě pohnojené, minulý týden tam jezdili. Jinak nejsem agronom a nedokážu říci, jak to kde je :/
navíc nechci sadit přimo do obilí, ale do zeleně hned vedle pole. Nejbližší cesta je sice asi 200m, ale jestli tam projede jeden cyklista denně a občas si někdo zaběhá...

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 06-06-2014 v 13:40 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11






Hellou opět,

takže fotky

1. Semena naklíčena, tak šly do pidi květníků, v tech větších jsou early DG a TW. Vzadu můžete vidět Homéra Simpsona a naprosto nerozhodnutý Power Poison, který se pořád nerozhodnul, jestli kvést, nebo růst

2. největší PP.... Nájezdy slimáků potom, co jsem jim tam nasypal všude lógr ustaly, ale nahradil je pes, který se za kytkou prohnal a zruinoval jí krásnou nejvyšší větev

3.Kousek od slimákoidního PP jsem přesadil jednoho z Houmrů. Očividné tam má půda více živin, než-li je zdrávo AutoMazarxPolarLight v horním květníku. Dostane ještě 10dní a pokud neukáže co je zač, jde z kola ven. Prostě málo místa... Ve stejném už jsou nějaké WW a AK47, ale zatím není co fotit.

4. AutoMazarxPolarLight v horním květníku. Dostane ještě 10dní a pokud neukáže co je zač, jde z kola ven. Prostě málo místa... Ve stejném už jsou nějaké WW a AK47, ale zatím není co fotit.

5. A best hnojivo na růst - kopřivy + vrbové větve...

Jinak klíčivost skoro 100% - thx Time Těď, za jak dlouho vykouknou.

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Naposledy upravil PeeKay 09-06-2014 v 14:43 PM

Old Post 06-06-2014 v 18:18 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 12






Ahoj,

tak už to leze ven, jak je vidět na prvních dvou fotkách
Nemá smysl udávat co je co, stejně jsou ještě malé...

3. Si říkám jestli to bylo správné semínko...

4. Jeden z AMxPL, takový atyp...

5. Tak už to vypadá, že se konečně rozhodla k růstu, za dva dny 6 čísel

Ty velké dnes dostanou ještě zálivku z kopřiv, postřik proti mšicím a možná trochu ohybu

Jinak dnes jsem všechny změřil a zítra jedu na týden pryč. Ale v neděli (pokud to někdo sleduje) udělám nové fotky, napíšu kolik za ten týden daly a hlavně postnu fotky z chalupy

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 08-06-2014 v 15:03 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13






Hellou po týdnu,

tak jsem se podíval na chalupu, holky si tam vesele rostou. Po návratu domů mi spadla brada, jak se to zase vyhouplo. Samozřejmě jsou i nějaké ztráty, ale s tím se prostě musí počítat...

----------------
Dorazila další várka semínek -
AutoMazar od tripmaga
LRxPandora a LRxLavender od Šmoulího Prda
Za předchozí crossy velké díky Time
Thx chlapci
----------------

Takže, dal jsem naklíčit další semínka, dohromady 18 kousků a zítra vyrážím připravit fleky - v kukuřici a jeden v pásu vedle obilí.
----------------

Jinak tedy fotky -
1. Na chalupě přesazeno vše do kbelíků, nevím kde co přesně je, ale mám to popsané, zatím mix automatů (AK, WW, PL).

2. V baumaxu měli 20l kýble za 60 kaček, jako květník super Zde je Skunk#1 a Danish Gold

Jsou ještě pidi, ale za tři týdny budou k nepoznání
----------------
Tak a teď ty co jsou doma na zahradě. Měřeny v pondělí ráno -

3. PP u malin - z 66cm na 88cm (3,6cm/den)

4. PP, co jede podruhé - z 35 na 49cm (2,6cm/den)

5. Homer z 34cm na 56cm (3,6cm/den). A ty listy? Nechápu... Největší má 28 čísel, což je jak půlka kytky Bude dostávat omezené množství kopřiv

A tím nekončím...

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 15-06-2014 v 18:09 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14




Tak a další várka fotek -

6. AutoMazarxPL -měl 32cm, nyní 50cm (3cm/den) nejsem si jistý, ale vypadá to, že to bude kluk, do dvou dnů vím jistě.

7. Opět PL, teď jsem si vzpoměl že je to automat a mel bych ho rychle někam šoupnout

8. aAK47 a aWW v horním květníku...

Jinak tedy, našel jsem mšice, takže postříkány. Zároveň vše co má 25cm a výš vyfasovalo zálivku z kopřiv a vrby. Konečně jsem koupil vanish, tak i ti slimějši snad dají už pokoj.

Bohužel není čas fotit všechno a už vůbec ne to všechno popisovat :/

A tím asi pro dnešek konec, myslím, že je to už tak dávka infa a fotek

Závěrem díky za K+

Tak ať to roste

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 15-06-2014 v 18:24 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15


Tak bych řekl, že mám jistotu... Foto s makrem mi řeklo více :/ Takže už druhej kluk... sakra

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 15-06-2014 v 20:04 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

Hoj,

tak dnes jsem se dlooouze prošel se psem (tak dlouze, že pes se zamnou ploužil jak smrad) a narazil na prima flek.
Takže změna - obilí vypouštím a finál jest -

2x kukuřice -velká aglomerace.... ať je jistota

1x lesní školka - kousek od domova (tak kilák vzdušnou čarou) - oplocená, bez zvěře, myslivec si v ní obcuje na druhé straně.

Kuku po 4 kusech, do školky jich půjde deset, vše AFka - AutoMazar, PandoraxLR, LavenderxLR.
Doma mám v květnících ještě nějaké TW a DG, možná je tam přerozdělím...

Mi to prostě nedá, abych to všechno nevyzkoušel.... Bude letos mastiček

Jinak, to by bylo, aby nebylo.... Jsem našel i dva cizí fleky. Zhodnotil jsem, že to mají pěkné, načmáral K+ a šel dál svou cestou

Jinak sry, že to tu tak spamuju, ale mám to tu i jako takový grow deník.
Po letech konečně budu zpětně vědět, kdy jsem klíčil a jak to rostlo...

Pic

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 16-06-2014 v 22:14 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
26-10-2017 - Špekův out 2017 - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1904550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív