Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » PeeKay's OUT 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 17






Ahoj, ahoj.

Ta už se dostavil deficit času...
No, tak i tak některé automaty už kvetou. PLxAM z bazaru určitě nejsou automaty, tak jsem je trhnul, až na jeden exemplář, ať vím alespoň co to je
V kukuřici jsem od vysazení nebyl, zkusím to dnes, ale nepočítám s velkým úspěchem :/
No a fotky? Je na nich vidět, že kytky poskočily

1. AutoWW a AutoAK47. Pak se mezi nimi krčí další automatky

2. Další kolo, tohle by měli být AutoMazarové a jeden Lavender

3. a 4. U malin to taky jede, musel jsem je fotit na špičkách

5. PP poohýbaný a jak nasadí, tak pofičí někam na slunné místo.

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Naposledy upravil PeeKay 13-07-2014 v 17:48 PM

Old Post 13-07-2014 v 11:18 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 18




A aby se neřeklo, tak tady ještě něco

6. Další autoAK47 v květu

7. Timewarp

8. Jeden z Homérů

Zatím hnojeno jen výluhem z kopřiv. Automatky nehnojeny vůbec...
No jsem zvědavý do kukuřice

Tím končím.

Pic

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 13-07-2014 v 17:56 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

Tak kukuřici jsem tipnul dobře, výbuch největší. Na dvou políčkách jsem našel jednu kytku a i ta byla napůl sežraná...
Letošek je ve znamení boje se zvěří. Tu nasranej zajíc, tu nasupěná srnka a nakonec zdrhám jak kokot před čuníky
Tak klíčím ještě 12kousků AF, beru vlasec, pletivo a jedeme znova

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 14-07-2014 v 11:39 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20




Ahoj,

menší up.

Kytky si zvesela rostou dál. PP jede okolo 3-4cm/den. AFka už ukázali co jsou zač, tak jsem přesunul samce jinam. Slimáci byli pokořeni, dnes jsem potkal jednoho s bílou vlajkou.
A po postřiku proti hmyzu a pohnojení kopřivama mohu spokojeně zase frčet na druhou zahrádku

Foto:

1) Tak, na druhé kolo kukuřice už to leze ven

2) Bude pyl z Automazara... Ale kdy, to nevím

3) AK47 ten pohled neomrzí a navíc krásně voní

Tak za týden s UPem z druhé zahrádky

Pic

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Naposledy upravil PeeKay 17-07-2014 v 14:42 PM

Old Post 17-07-2014 v 14:31 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 21

Ahoj moc pekněj pěst všiml jsem si že jsi taky vyzkoušel koupit AF přes Growbazar i já se nechal napálit jsou tam lidi idioti už budu věřit jen prověřenejm lidem tady Každopádně moc pěkný kytky K+

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 20-07-2014 v 12:07 PM

Old Post 19-07-2014 v 13:57 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22




Ahoj, ahoj,

Všem díky za K+

Tak automatky vesele kvetou. Auto AK47 jsem už ochutnal a je to jemný, chutný a po bongu jsem měl chvilku i halušky... Takže super

Tím, že jsem deset dní nebyl doma, tak jsem našel kytky trochu povadlé, jednu zlomenou větev u Homéra v kýbli. Poison už mi přerostl plot o 30čísel, ale co...

Jinak přikládám fotky AutoAK47 a AutoWW. Palice už dost zmacatěly a krásně se rosí

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 28-07-2014 v 13:29 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23




Hellou!

Tak Automatky doma to mají zasebou. Sklízel jsem narychlo, aby to nezmoklo, tak mi chybí foto holek před kosou, ale alespoň ze sušení něco přidám.

AutoAK47 - našel jsem dvě phea. Obě se slušným výnosem. Jedno mu jsem urval spodní palice a suším jen vršek.

Takže 1. Pheo - Usušené spodky mají skoro 30Gé (viz foto 1)
Vršek se teprve suší (foto 2). Můj osobní tip - 72germánů

Druhé pheo suším celé, tak udivíme

AutoWW - Inu toho je trošku méně, ale i tak spodky daly slušných 18g.
Vršek se suší vedle AKčka (foto 3) Osobní tip - 45germánů

Výnost tedy už dle spodků více než slušný, růstem okolo 70 dní... A plíseň? Sám tomu nechci věřit, ale ani o gram mě nepřipravila

Příští rok určitě znova

Smokereport později

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 10-08-2014 v 14:18 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
26-10-2017 - Špekův out 2017 - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1690750 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív