Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. GROW - Foliovník (ohýbaní)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

1. GROW - džungle (ohybání) Příspěvek č. 1


Zdravím všechny Growery. Jsem tady nový, avšak rád bych se s vámi, pomocí tohoto anonymního, podělil o svoji první pořádnější zahrádku

SEMENA
Název: 8x No-name Sativa (-2 samci = 6 kytiček)
Klíčivost semen: 99% (prakticky všechny, jen pár mizerných ne)
Doba květu: nemám tušení, semínka jsou z rostliny dokvétající ve skleníku
Účinky: zabíjí, dost silné na oprcanou kytku
Chuť: mírně nahořklá, neškrábe
Původ: z plodu známého
Zasazeno: 15. - 30. 4.

MÍSTO
Umístění: zahrada
Typ: růst homemade foliovník, kytky přerostly > nyní bez foliáku
Zemina: 50% původní, 50% půda pro muškáty
Slunce: pod stromy, poměr 4:3 - východ:jih

HNOJENÍ
Růst: Kristalon START, Kristalon pro balkonové květiny
Květ: Biobizz BLOOM

Rád bych zde publikoval celkový průběh růstu kytek, neboť letos to, zdá se, beru vážněji než kdy jindy. 4 kytky jsou dost vytáhlé, protože stály dlouho za oknem. Mám tedy trochu strach, že se kytky budou lepit na fólii (hlavně vrcholy) a rozhodl jsem se pro ohýbání, o kterém jsem zde již četl; u jednoho z vrcholů jsem se pokusil o FIM zastřihnutí.

Dvě kytičky jsou z druhé várky klíčení. Poslední, nejmenší 2 jsou "záložní", které přežívaly v květináčích a na poslední chvíli (po tom co jsem viděl výsledky u ostatních kytek) jsem je přesadil.

Foliovník přidán 15.6., avšak nebyl dostatečně uzavřen pro zapařování, prošel tedy ještě několika změnami. Je o naprostý, amatérský homemade (jako počítačový maniak mám, zdá se, ruce naprosto levé), je bohužel dost nízký. Fotky přidám brzy.


13.6. | Růstová fáze
Nekteré kytky se táhnou za východem (na fotce nalevo) neboť zrovna odtud nejvíce pálí sluníčko. Pak také částečně z jihu, kde však dost prostoru vykrývají stromy.

Naposledy upravil Veron 09-09-2014 v 13:54 PM

Old Post 17-06-2014 v 11:50 AM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Nazdárek Verone
když to teda bereš vážně,tak nevím proč máš noname semínka,ještě z nějakýho oprcu...jinak foliák bez folie taky nic moc, řekl bych že se ti to nemusí doslova "pařit" aby to mělo smysl a v neposlední řadě jsi kytí měl dát dál od sebe,jestli ti to zdžunglí tak tohle jim moc neposvědčí,leda až je budeš ohýbat tak je směřovat směrem od rosltin. pic at to roste

Old Post 17-06-2014 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3

Čau Joohny
díky za reakci. Abych svá slova uvedl na pravou míru - pěstoval jsem i v loňském roce, ale prakticky jsem se o kytky nestaral a nechal je uschnout na slunci. Letos jsem tedy zkusil něco zasadit ze semínek z brka co jsem si koupil za pár korun od chlápka pěstujícího na masti a byť jsem očekával stejný neúspěch jako vloni, kytky se chytily a jsou zatím pořád zelené, nic jim asi příliš nechybí. Proto jsem se rozhodl připojit sem, abych mohl svoji hlavu nadmout nápady a radami, které by mě nenapadly, nebo které jsem ještě nestihl pohltit.

Co se týče plastových pytlů, zatím nevidím problém a doufám že slunce nedostane do kytek pomocí vzduchu nějaký sajrajt z jeho spařování. Zatím jsem se s ním nedočkal vysokých teplot, možná se to rozteče).

O nevhodné vzdálenosti vím také - bohužel, až teď to vidím (nikdy dříve jsem žádnou větší kytku konopí neviděl ). Upřímně jsem trochu doufal že nějaká z nich pojde a budu je moci nahradit ještě AFkem, ale všem se daří zdá se dobře, tak je mi líto je kosit. Trochu se bojím rozpoznání samce a samice. Zatemňovat nechci, bohužel tady nejsem stále. Na příští rok mám v plánu předpěstovat, abych mohl udělat čistě jen řízky samic (pokud se nerozhodnu pro feminizované semínka).

Zapomněl jsem zmínit, že v políčku jsou mravenci. Předpokládám a doufám však, že to nikterak nevadí. Myslím že mě spíše zatím zbavují od škůdců, ale co při květu?

Old Post 17-06-2014 v 15:34 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

Ahoj,

hele, mravenců se zbavujeme, jelikož si dokáží pěstovat jiné hmyzáky a ti již škodí. Tj. hurá pro cukřík na mravence a vypudit

Jinak, ta rozteč je opravdu malá. Ani to ohýbání nepomůže. Ale z oprcu jsou pravděpodobně REG, tak se ti to trochu vyselektuje, ale i tak budeš mít pěknou bitku o místo.

Doporučím zaeditovat alespoň velikost foliáků a hodit fotky do gallery, jinak moc rad nedostaneš :/

Ať ti to roste

P.S. 99% u klíčivosti na 8mi semenech? Nice! To ti vylezlo 7,92 semene? Jak se ti to povedlo?

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 17-06-2014 v 17:28 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

Zdravíčko vážení. Omlouvám se za neaktivitu v průběru růstu, byl jsem bez připojení a když jsem se dostal k cizímu počítači, neměl jsem odvahu ani příliš času a tak jsem ho věnoval jiným, aktuálně důležitějším aktivitám.

Snad abych informoval o aktualitách na zahrádce.. Kytičky ukázaly pohlaví týden před mým odjezdem na dovolenou, což bylo 23.7. (je to vhodná doba? myslím že perfektní na dost času pro květ), tak jsem rád že jsem to tak hezky vychytal a nemusel se bát že přijedu k oprcu. Nakonec 2 samci ze kterých jsem se pokusil vyrobit mléko (nakonec jsem se však k testování tak odpálil, že si nejsem jist účinky ) a 6 slečen. Mravenci zmizeli, zalévám občas kombinací trošky KRISTALONU START a KVĚT.

Foliovník bohužel po návratu z první dovolené musel pryč, protože jak jste očekávali, kytičky zdžungleli. Zastřihnutí FIM se povedlo, což jsem, vzhledem ke svým nezkušenostem, neočekával. 3 kytky jsem zohnul tak, aby měly dostatek místa pro prosvícení, na zítra mám v plánu zastřihnout konce lístků abych světlo opět trošku podpořil. Do příště však vím že je třeba tvarovat již od začátku, nenechat kytky tolik vytáhnout a možná i omezit růst kořenů tak, aby kytky nepřesahovaly maliny, které zajištují bezpečnost políčka.

Celkově mám zkrátka asi více štěstí než rozumu, jak se říká. Fotky do týdne dodám, ještě jsem se ke kytkám nedostal (návrat z dovolené ) Určitě budu potřebovat pomoci s odhadem doby sklizně, protože myslím že na tom mohu zkazit spoustu věcí. Snažím se sice načítat co to jde, ale myslím že oko zkušeného growera nic nepředčí. Budu tedy rád za každé sledování tohoto téma :


citace:
P.S. 99% u klíčivosti na 8mi semenech? Nice! To ti vylezlo 7,92 semene? Jak se ti to povedlo?

Klíčil jsem toho více, jen jsem vše nezasadil Všechno vyklíčilo, jen na pár semínek vypadajících mizerně již na začátku.

citace:
Zdarec, jen pár drobností Tady máš odkaz, kde najdeš Jak připojit k příspěvku do fóra fotografii a téma ti házím do galerky. Pak to po sobě smáznu. Měj se blaze

Ano šéfe, provedu

Naposledy upravil Veron 11-08-2014 v 08:47 AM

Old Post 11-08-2014 v 00:20 AM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 6

zdar kde máš ty fotky.je to mazec se v tom vyznat vit?mě to trvalo dva měsíce než sem na vše prisel protože to jedu prez tel.kdyby něco tak napis pokusim se ti poradit ať se vede

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 11-08-2014 v 11:02 AM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7






Jak jsem slíbil, tady jsou fotky z celého růstu.

1 - 4 | foliovník a jeho vnitřní vyobrazení
5 | džungle po odstranění foliovníku

Old Post 11-08-2014 v 20:16 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8






1 | jak jsem to objevil po příjezdu z první dovolené
2 | samec koulovatej
3 | posušení samců - ne že by to bylo na mléko třeba, ale seknul jsem je za deště
4 - 5 | aktuální fotografie (11.8.2014)

Tak jsem se dostal ke kytkám, přivázal je silikonovým provázkem ke kolíkům a trochu uvolnil místo pro sluníčko. Příště raději háček z drátku. Doufám že kytkám trochu brutálnější posun neublížil, že se paličky jako doposud zvednou a vše pofičí tak jak má. Čím více se blížím k výsledku, tím více o ně mám strach. Dostaly dnes napapat trochou Kristalonu na BALKONOVÉ KVĚTINY a Kristalonu START. Doufám že hnojivo "balkonové květiny" jim spíše neuškodí. Dost by mě zajímalo kolik je tam fosforu. Zastřihl jsem listy aby se světlo dostalo i ke spodním palicím. Tipy, rady, postřehy? Za všechno budu rád.

Naposledy upravil Veron 11-08-2014 v 20:41 PM

Old Post 11-08-2014 v 20:22 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9






Zdravím opět. Na zahrádce se zatím všemu daří, ale mám pár otázek. Budu tedy rád, kdyby jste mi pomohli dobrat se k odpovědím

1) List žloutne po stranách (viz. obrázek 5).. co je zle? Našel jsem to zatím jen u jednoho..
2) Co s žloutnoucími listy prvních pater kytky, na které neprosvítí a žloutnou? Mám je odstrant?
3) Setkal jsem se z názorem že se kytky při květu stříhají. Na groweru jsem zjistil že názory jsou velmi rozdílné. Co myslíte vy?
4) Spíše starostlivá otázka - dokvete mi to, žeo?

Díky x)

Old Post 18-08-2014 v 18:40 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 10

vypada jako deficit drasliku kuk sem

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-3657.html

mas PK 13-14 nebo neco na kvet?

peace at to roste.

ab imo pectore

Old Post 18-08-2014 v 19:38 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

lidi resite uplne picoviny, 1 list nahovno tak ho usmiknu a jede se dal, pokud hnojit normalne, neseres na to, tak v tom nevidim problem, taky mam neajke skvrny atak na listech, asi 2, ustrihl a bylo po problemu, JE TO PLEVEL, by ste se divili co vse vydrzi kytka.

Old Post 18-08-2014 v 22:11 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 12

to Alpinestar : nikdo te predce nenutí aby si na ty "picoviny" reagoval no jen aby sem zustal u tematu mas pravdu jeden list ustrihnes zitra dalši pozitří dalších 5 ale myslím že týmto postupem jen ignoruješ problém který má kytka určite se nestane nic když ho ustříhne . takhle to příde me: Listy hnědnou nebo žloutnou. Hnědé, žluté nebo nekrotické (mrtvé) skvrny. Hlavně kolem okrajů listů, které mohou být i zkroucené. Nedostatek draslíku.

ab imo pectore

Old Post 19-08-2014 v 06:47 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 13

To Veron:kyti sou krasny Alpinestar ma pravdu pokud je jeden a nepřibývají pokud to není nak morbidni ale ja bych to neignoroval budu sledovat . peace

ab imo pectore

Old Post 19-08-2014 v 06:51 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14






nice bloom: Díky Zatím na to nic takového neleju, ale rád bych věděl co by bylo na out nejvhodnější.

Alpinestars: Jen jsem chtěl vědět co to způsobuje.. O kytku jsem strach neměl

List druhý den zmizel (fakt si nejsem jist jestli upadl nebo zda se vzpamatoval), každopádně měl jsem za to, že jediné čeho se těm kytkám dostává fakt dost je draslík, protože toho je v Kristalonu, který na to doposud leju, až až. Co by jste doporučovali k outdoor zálivce vy? Za finanční úsporu budu velmi rád ..

btw. abych nešel s prázdnou:
1 - 3 | vrcholky
4 | pro představu spodní větev (takových je tam x..) která je na sluníčku jen díky ohnutí rostlinky
5 | 1/4 mojí džungle

Naposledy upravil Veron 24-08-2014 v 00:22 AM

Old Post 21-08-2014 v 11:27 AM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Čauko všem. Tak kytičky rostou, jsou (možná až moc) prostříhané a tak se paličky tvoří i na spodcích a rozhodl jsem se podstrojit jim květovým hnojivem BioBizz - Bio BLOOM. Co myslíte? Dobrá volba? Četl jsem recenze s tím že by měl dosahovat lepších výsledků, než-li Plargon. Co myslíte?

Old Post 23-08-2014 v 22:17 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 16

Zkoušel jsem obojí Plagron Alga Bloom a BioBizz Bio Bloom a řekl bych tak na stejno,možná lepší ten Plagron,ale super hnojiva obojí

Old Post 24-08-2014 v 07:56 AM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9075780 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív