Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. GROW - Foliovník (ohýbaní)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 17


A co to PK 13-14? Je to v případě hnojení BLOOMem nutné? Mám pocit že jsem četl, že obsahují téměř to samé. Jinak - na listech jsou miniaturní bílé tečky. Svitlušky? Je to cca na 1/5 listů a v poměrně malé hustotě, ale i tak se mi to nelíbí. Kytky jsou od konce července ve květu, takže co s tím? O.o

Naposledy upravil Veron 25-08-2014 v 16:55 PM

Old Post 24-08-2014 v 22:47 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 18


Lístky se obsypávají a každý den je vidět změna. Jen se hrozím počasí. Neustále, prakticky ob den prší.. Mám je zastřešit? Nebo existuje jiná prevence proti plísni v pokročilejší fázi květu?

btw. Díky všem za rady, odpovědi i karmu

Old Post 26-08-2014 v 15:10 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 19

zdarec


jedu plagron a s vysledkama spokojenost. cenove se to da ustat taky.
bio bizz?? urcite neni spatna volba myslim ze z kvalitou sou obe znacky stejne . peace

Old Post 26-08-2014 v 19:08 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 20


Zdravíčko.

Tak kytky dostaly dávku proti plísni přípravkem Polyversum, sluníčko konečně svítí, tak by se měly začít zlepšovat Taky je krmím Biobizz Bloom-em, topy jsou krásně pocukrované. Jen mám problém - natáhl jsem kytku jiným směrem a tak nyní nesměřují palice nahoru, nýbrž šikmo do strany. Není to nevýhoda? Měl jsem zkušenost, že se vrchy automaticky točí za sluncem. Teď, po dvou dnech, je kytka stále nakloněna. Co myslíte? Výhoda (že to opaluje palice zespod), nebo nevýhoda? Spraví se?

Naposledy upravil Veron 07-09-2014 v 08:55 AM

Old Post 06-09-2014 v 13:16 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 21





Nazdárek všem

Snad to tu někdo sleduje a nepíšu jen tak do větru. Palice jsou stále nakloněny na jednu stranu, takže z jedné strany jsou obsypanější.. Každopádně furt si nejsem jist, kolik týdnů ještě mají před sebou. Já bych řekl, že maximálně dva, ale nerad bych to uspěchal. Lupu bohužel nemám. Co myslíte? Ptám se hlavně kvůli hnojení

Ještě by mě zajímalo, jestli existuje způsob jak kytky z hlíny dostat před sklizní i s kořeny do tmy tak, aby učinily tíženého efektu a znásobilo se množství pryskyřice,,? Napadlo mě umístit je i s kořeny, na ten jeden - dva dny, do vody. To by vydržet mohly ne? Nehrozí např. ovadnutí? Díky moc .)

Old Post 09-09-2014 v 13:42 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 22

Tak na kytkách se začala objevovat plíseň, ty větve na kterých byla, nebo byly už zdánlivě dost dozrálé, jsem už sekl, plesnivé části vystříhal a teď se to vše suší v krabici do které tlačí vzduch větrák. Z jedné palice mi po rychlém sušení vypadlo semínko :O Takže doufám, že po uschnutí nebudu překvapen kolik jich bude.. Btw. co s tou plísní - na kytkách i na té co se suší? ..

Old Post 18-09-2014 v 20:31 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veron
Nový Člen

Karma uživatele Veron - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 23

Zdravíčko vážení.

Brčko už je ve sklenicích, usušené a dnes jsem zkosil poslední kytku. Bohužel - plísně až až a taky asi svitlušky(?) (malí hnědí a žlutí broučci) znehodnotili svojí přítomností vše - resp. jsou všude. Co dělat, když už mám sklizeno? O.o

Old Post 19-10-2014 v 13:09 PM
Veron je offline   Profil uživatele Veron   Find more posts by Veron   Foto galerie člena Veron   Click here to Send Veron a Private Message   Add Veron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8950040 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív