Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pomíchané sazeničky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Pomíchané sazeničky Příspěvek č. 1






Prosím o radu zkušené pěstitele:-).Pořídil jsem pár semínek,za účelem výroby mastičky a tinktury.Označení fixem na pet lahvích při klíčení vzalo za své a nyní netuším,která je která.Troufne si někdo tipnout,např podle listů?Jedná se o tři druhy.
1-Big Bang
2-Speciál Queen
3-Passion1
O

Old Post 18-07-2014 v 22:24 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 2



Doplnění zbývajících fotogafií.http://

Naposledy upravil vv2 18-07-2014 v 22:48 PM

Old Post 18-07-2014 v 22:37 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 3




Fota v prvních dvou příspěvcích jsou ze 3.7.2014,připojím dnešní fota,tj.18.7.2014

Old Post 18-07-2014 v 22:40 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 4

čau, teda takhle podle listu a podle fotek ti to s jistotou neřekne nikdo podle mě. protože kolikrát máš víc phenotypu v balíku semen. Jedině pak v květu, kdybys chytil to pheno jak má vyfocený banka, tak bys tu šišku poznal vid. Hlavně v tom prvním příspěvku, máš jednu fotku dvakrát a vypada to že i třikrát vyfocenou jednu kytku Ale jako na vlastní oči ti to půjde líp rozeznat. prostě indica ma tlustý listy a sativa hubenější. Pasion by měl mít nejtlustší listy po něm Bing bang skoro stejně tlustý a speacial by měl mít nejhubenejší. ovšem třeba ten passion mi nejde do hlavy, pišou 100%indica, přitom když koukám na ty jejich fotky tak to prostě vypadá jako sativa.. mrkni na ty jejich fota http://www.dutch-passion.nl/cs/kono...duct/passion-1/ takhle podle fotek to můžeš zkusit.
Jinak tead tu zahradu ti závidim. to tam máš rybník a takhle na něj kašleš jo? achjo já bych si tak přal rybník a mám prd a ty ho máš a ani bys ho nepotřeboval, toje spravedlnost.

Old Post 18-07-2014 v 23:41 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5

Díky,máš pravdu.Jedna fotka se mě tam dostala dvakrát,trochu jsem bojoval s tím,jak sem dostat fota:-).Také jsem si říkal,že teď už to nejde rozpoznat,tak uvidím ve finále,při květu.
Rybníček jsem samozřejmě udržoval jinak,ale okolnosti.....nebydlím tam,pouze pěstuji.Rybník je dva roky ladem,jelikož se opakovaně vracela vydra a totálně všechny ryby během krátké doby zlikvidovala.

Old Post 19-07-2014 v 03:57 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2017 - Moje sazenička - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5958290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív