Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Dotaz k Vybaveni 50x45x110 (CFL)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 17

Ahoj.. s CFLkem neuděláš vůbec chybu.. v tomhle prostoru úplně ideál.. hele jinak je to reálný s tim výnosem.. ale musíš si s tim pohrát.. pěkně síť nebo pěkně vyvazovat drátkama.. popřípadě bych volil 4 holky.. rychlejš vyplníš prostor..

Zvlhčovačku jsem neměl a dojel jsem pěkně 3 kola.. takže neni to taková nutnost.. mě postačilo dát tam mističku s vodou a hadříkem.. koukni na muj poslední pěst a koukni i na ten model.. mě se hodně zamlouvá.. krátkej květ.. rychlej růst.. pěkný větvení.. jedna jako druhá.. největší výnos co jsem zatim měl..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-07-2014 v 19:22 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 18

No neviem ty tam máš výnosy 25g na kytku, niektoré aj menej. Chcem to mať ošéfované takže zvlhčovačku chcem určtie aj kvalitne svetlo a všetko ostatné čo ktomu patrí.

Old Post 07-07-2014 v 10:41 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 19

No ani to nemam.. Mam nejvíc u posledního výnosu a to kolem 17-18g na kytku.. a to jsem rád že jsem vůbec tohohle dosáhnul pod CFLkem.. a to jsem měl zabranej prostor 55x55 a palice vedle palice.. ve 40x40 to nevidim za tak pozitivně co se týče tvýho plánu na výnos.. vem si že to CFLko musíš dát celkem blízko ke kytkám a u objímky budeš mít trochu slepý místo/stín.. kam mos světlo nepujde.. nebo zkus přemýšlet o vertikálu.. v tom prostoru by to určitě šlo ale nevešla by se ti tam zvlhčovačka.. (pravděpodobně) ale musíš vědět sám..

V tom případě jak řikáš.. tak by to chtělo větší prostor..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 07-07-2014 v 14:03 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 20

Ale ty sa napchal do 55x55 až 4 rastliny ja dám do 40x40 iba dve Môj plán na výnos ? Hmm samizda 25 som spomínal Ale to som len tak trepol, plán nemám. Ale preto chcem by som chcel kupiť aj zvhlčovačku aj zvlášť rast a kvet. Ty si mal 200w ja chcem 250w. Ale napokon asi pôjdem radšej do 150w sodíku je kvalitnejší, lacnejší a v počte lumenov/spotreby elektriny zrovnateľný s 200w cfl

Old Post 07-07-2014 v 15:36 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 21

Ano promiň.. teď nad tim víc přemejšlim a ano možná že by si to dal.. já měl víc kytek jen z toho důvodu abych měl kratší růst a tu plochu rychleji zaplnil.. takže pokud by si tam narval 3 uvidíš že to budeš mít rychleji zaplněné a ušetříš čas a elektriku na kratšim růstu.. Ještě jednou se omlouvat špatně jsem nad tim uvažoval.. Na tu plochu by si mohl mít tich 50g.. ale fakt počítej s tim stínem co dává objímka a začátek úsporky.. takže zkus popřemejšlet nad tim vertikálem.. mockrát jsem ho neviděl takže by to bylo super na to koukat jak tě to pujde.. no uvidíš.. držim palce..

Hele jinak pod květovou úsporkou to taky hodně pěkně roste.. takže by si mohl ušetřit i na tom..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 07-07-2014 v 16:03 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 22

No my sme sa s kamošom rozhodli na dve kytky že keď nás chytia každý si pôjde odsedieť jednu A nvyše ten stan určo nie je robený na 4 kytky nad troma som rozmýšlal aj ja

Old Post 08-07-2014 v 17:59 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 23

Jak chceš.. je to na tobě.. jen jsem tě chtěl říct jak můžeš ušetřit další peníze.. a moc bych to neřikal že jedete na půl.. mohl by to bejt organizovanej zločin..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 08-07-2014 v 18:07 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 24

Za dve rastlinky sedieť nepojdes ak si čistý a máš právnika,kamoš mal tri v polovici kvetu ho natreli,vrazilo mu tam komando Na súde to uhral že to robil pre.seba,nikomu to nechcel predávať a podobne a.obišiel s 18 mes.podmienky,fizli hľadajú pikozrutov na Weed sú ohladuplnejsi,kým nemáš 10 palic a pol kilom materiálu buď v pohode,peace

Old Post 10-07-2014 v 12:17 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1976960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív