Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Alkohol vs. THC - tráva + alkohol
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 1

Na pivka hulím rád, ale musí se to dobře odměřit. Když je člověk moc drunk tak pak tráva mě posílá do pekel. Už několikrát jsem měl snad klinickou smrt nebo co...já nevim, ale určitě jsem něco podobnýho cejtil, i když nevim co to ani pořádně je

Co vy?

Naposledy upravil 29-10-2005 v 22:59 PM

Old Post 18-06-2001 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Toť, řikala to i stará Konopníková... Příspěvek č. 2

Já sem dřív pekelně chlastal (no prostě jak janek) a můžu vám bez jakýkoli nadsázky říct, že jsem nesčetněkrát byl po kombinaci ganja-alkos, v takovejch cirkusech a peklech, že i trip (a ten dokáže kurevsky zarachtat v makovici) je proti tomudle slabej...

Jeden můj kámoš na tom byl zrovna tak, a teď se podržte: 2x jsem byl svědkem toho, jak v takovym rachotu dokázal pohnout předmětem na dálku (bez dotyku). Bylo to sice ve vopici ukrutný, ale můžu vám říct, že jsem ve vteřině vystřízlivěl a v žádnym případě se to nedalo nijak rozumně vysvětlit... jsou to na tom světě různý stavy no, a proto si někdy řikám, že už mě nemůže nic překvapit...ale vždycky se něco najde víííď...

Old Post 18-06-2001 v 14:01 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Palec nahoru Alko vs. THC Příspěvek č. 3

Ja jsem drive taky kalil ukrutne a kdyz se to dalo dohromady tak to byli nejpekelnejší stavy . Nejhorsi je kdyz kalis a uz jsi pekne na srot a nekdo ti da pekne zahulit nejakej dobrej model . To te znicí behem par minut a nevis co se s tebou deje ( to ti nedoporucuji , mam hodne silnej zaludek ale mockrat jsem to neudrzel a par litranku jsem si odpliv ) . Kdyz kalit a hulit tak zacit s obojim najednou . Nebo si vybrat .

PS:Posledni dobou uz ten chlast omezuji , po 13letech už me to moc nebavi takze nechlastam denne ale jenom kdyz se neco slavi (napr: pondeli, utery, streda .... )

Old Post 20-06-2001 v 14:00 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Pohodička Příspěvek č. 4

Bryle jak ma ten smajlik musi mit kazdej, kdo uz nekdy zazil nase destruction derby:
1. Zahulit
2. 3 piva
3. Zahulit
4. 3 piva
5. Zahulit
6. 3 piva
.
.
.
Uz to ale nepraktizujeme, myslim, ze zapukat si a hned se do toho ozrat je plytvani ganje. Ale jednou za cas...

Old Post 21-06-2001 v 09:59 AM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Obecné Jak to delam ja? Příspěvek č. 5

Nejradsi mam kdyz si dam v hospudce jedno pivko, pak s klukama zahulime a vyrazime si uzivat do mesta )

Automaty, navsteva kostela atd..

Old Post 21-06-2001 v 18:06 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 6

Zdar no jelikoš ted je bída s hulením tak docela často praktikuju alkáč+ganja.Když mám třeba jen na špeka nejdřív polknu tak 1l vína a pak odpálím špekulanta je to na hovno ale jinak to nejde když chci mít nějákej ten stav

Zachaliáš

Old Post 24-06-2001 v 10:14 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Chlast a hulčo se přece nevylučujou.
Pár panáků Mezcalu s červem a k tomu pár špekounů a člověk je v pohodce - havana rum je taky dobrej.
A pak přesně jak psal maestro007 vyrazit na nějakou prohlídku do štrítu.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 24-06-2001 v 14:03 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 8

...jo já sem z kraje, kde se hlavně chmelí a hulí brka, prostě ruku v ruce chlast a tráva, asi tak nějak jak to posal THC. Máme tu takovou knajpu a tam sou maratony! Někomu se to sice nelíbí, ale já to mam rád

De vo to že člověk se v tom musí naučit chodit. Moc dobře pamatuju, kdyžem poprví prožíval pocity s pěti pivama a špekem. To už je dávno - nebylo to vůbec příjemný!

Old Post 01-07-2001 v 18:29 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Ganja odlezena v slivovici Příspěvek č. 9

Nedavno jsem slysel, ze ganja odlezena asi rok ve slivovici je absolutne nakopavaci bomba. Nemate s tim nekdo skusenost. ja bych to chtel po sklizni vyzkouset. Podelte se se skusenostmi. Diky

Old Post 01-07-2001 v 19:32 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohul
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Treba skuusit Příspěvek č. 10

Podle mna je lepshie ked si pohuulim a potom si daam daake to pivo, ved predsa som smadnyy ako eskimaak na puusti. Ale maam vela priatelou co sa radshej ozeruu na mraky a potom huulia. No ja uprednostnujem bez alkoholu. Ale muoj naazor je takyy ze treba skuusit aj to aj to. Kazdyy spuosob maa svoje caro a treba sa riadit podla naalady.

Old Post 02-07-2001 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Pohodička Ohniva voda.... Příspěvek č. 11

Takze moje zkusenost je takova:
PIVO - s hulenim spatna kombinace, pivo je plny sedativ z chmele a tato kobinace vas posle rychle do postele....
TVRDEJ (mozna michanej s nakym nealkem) - s hulenim super ale je tezsi odhadnout kdy ma clovek dost... Nekdy to taky nesedne ale to uz se stava
Z plejady tvrdych alkoholu doporucuji kvalitu t.j. napr karibsky rum, nebo whisky...
Zdar

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 02-07-2001 v 11:16 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

to Tommy Příspěvek č. 12

Jo jo pravda... kvalitní paňáček s kvaltním špekem-
to je kvalitka - já preferuju vodku - vítečnej je Absinth
někdy fakt libový stavy, ale to už je zase o něčem jiném a hlavně nepřehánět!

Old Post 04-07-2001 v 20:42 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Pohodička Příspěvek č. 13

Vubec nejlepsi je spek + bile vino. Doporucuju suche veltlinske zelene Aspon barvou to jde spolu

Old Post 04-07-2001 v 23:13 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Palec nahoru To THClovek Příspěvek č. 14

Nedávno jsem měl 80% líh, ve kterém byla asi rok naložená ganja - samozřejmě šišky. Mělo to barvu
jako fernet a chutnalo to po jehličí. Dal jsem si asi
na půl litru vodky panáka a pak jsem si zahulil vdovu
a byl jsem pěkně v lese. Někteří lidi zkoušeli i 3 panáky
a vesměs se všichni poblili a byli úplně gumoví........:-)).
Je to fakt síla...........

Old Post 05-07-2001 v 13:21 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kjubiq
Nový Člen

Karma uživatele Kjubiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 9 

vodka a trava Příspěvek č. 15

taky jsme v prdeli aještě jsme se nepoblili...teda myslim....Makuldoooo??...bliješ??....do hajzlu tak nic...sme mopppp...heh a ta vodka s džusem....

CUBAlibre

Old Post 05-07-2001 v 22:33 PM
Kjubiq je offline   Profil uživatele Kjubiq   Find more posts by Kjubiq   Foto galerie člena Kjubiq   Click here to Send Kjubiq a Private Message   Add Kjubiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JUPITER
Nový Člen

Karma uživatele JUPITER - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 16

Doporučuju si zajít do hospy tak na 7 - 8 pivek, pokecat s kámošema a pak cestou domu (třeba na zastávce) dát jenom jednoho špeka. Doma chvilku pařit na počítači a pak jít chrápat. V posteli následuje brutální kolotoč, ale je to lepší než vipít 15 piv.

Old Post 08-07-2001 v 01:55 AM
JUPITER je offline   Profil uživatele JUPITER   Find more posts by JUPITER   Foto galerie člena JUPITER   Click here to Send JUPITER a Private Message   Add JUPITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0376410 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív