Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » tyden stara seminka vyklici?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kvetinacmass
Nový Člen

Karma uživatele kvetinacmass - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 4  

tyden stara seminka vyklici? Příspěvek č. 1

Ahojte lidičky mám problém,došli mi semínka a mám už jen své vlastní ale jsou tak týden vyloupnuta vyklici? na řízky z blízkého okolí nikoho neznam a se seminky od někoho jsem si šeredně naběhl pac mi typek sice poslel místo dvaceti odjednanejch tak cca šedesát ale naky starý vysuseny bůh ví co a nevyklicilo ani jedno čekal jsem fér jednání ale prd takže to už se doji tak prosím poraďte tohle jsem ještě nezkousel!vyklici čerstvá semínka?;-) děkuji za radu. Zase je nechci zbytečně nechat klicit když by to bylo bez úspěchu

Old Post 25-06-2014 v 08:11 AM
kvetinacmass je offline   Profil uživatele kvetinacmass   Find more posts by kvetinacmass   Foto galerie člena kvetinacmass   Click here to Send kvetinacmass a Private Message   Add kvetinacmass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Proč by neměli vyklíčit? Jestli jsou zralá , tak nevidím žádnej problém. Už je docela pozdě začínat ze semena.
Nebude toho na tom moc. Jinak v zahradnickým bazaru tseženeš jak řezy , tak semena.

Old Post 25-06-2014 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvetinacmass
Nový Člen

Karma uživatele kvetinacmass - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

nemám to na ven ale do skřínky ;-) a jak říkám nemá zkušenosti s tím je dat do hlíny hned vždy sem je měl nějaký čas v lednici tak jsem se ptal jestli nemusí projít nějakou fázi chladu stejně jako v přírodě a semínka jsem si objednaval právě prez bazar a nevím jestli to jsou normální praktiky nebo jsem jen prostě blbě narazil :-(

Old Post 25-06-2014 v 10:47 AM
kvetinacmass je offline   Profil uživatele kvetinacmass   Find more posts by kvetinacmass   Foto galerie člena kvetinacmass   Click here to Send kvetinacmass a Private Message   Add kvetinacmass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvetinacmass
Nový Člen

Karma uživatele kvetinacmass - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

tak to prostě asi zkusím nemám seminek moc tak se bojím opyloval jsem szeteckem jen jednu vetyvku a co se týče rizku narazil jsem nejblíž v praze a 200 km kvůli 6ti rizkum :-( nehledě na to že kolikrát píšou min odběr 10 ks:-( tak mi asi nzbude nic jiného než to zkusit a modlit se aby sem je nezkurvil :-(

Old Post 25-06-2014 v 10:56 AM
kvetinacmass je offline   Profil uživatele kvetinacmass   Find more posts by kvetinacmass   Foto galerie člena kvetinacmass   Click here to Send kvetinacmass a Private Message   Add kvetinacmass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 5

blbej dotaz. opyloval jsem koupenej feminizovanej autoflower, seminka se tvori (po prozkoumani nekolika kusu jsou vevnitr jsou zatim cely zeleny), dokdy mam pockat?
az se budou sama vyloupavat?

Old Post 03-07-2014 v 14:22 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 6

seminka sklizím, až jsou tmavá a obal okolo nich se začne otvírat. Ale jinak nechávám zrát tak dlouho jako samice, a sklízím to jedním vrzem třeba v 60tém dnu květu...něco je nedojeté ale většina semen se po uschnutí sama vysype nebo jim trochu pomůžeš
Ať to roste

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 03-07-2014 v 14:27 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 7

diky za odpoved. ja jsem ted jako spravny nedockavec daval naklicit 14 dni stara seminka (od opyleni) :-) takze asi jeste chvili pockat

Old Post 04-07-2014 v 15:39 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3122210 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív