Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Jiné psychoaktivní byliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Jiné psychoaktivní byliny Příspěvek č. 1



Zdar groweři, člověk se tak zajímá o bylinky, tak jsem náhodou narazil na Šantu Kočičí, které se přezdívá kočičí kokain a ty potvory chlupaté po ní úplně šílí.
Trocha faktu o bylině :
Psychoaktivní ze Šanty bývá nejčastěji sušená nať a květ, která po požití formou čaje vykazuje lehké psychotropní účinky. Ve velkých dávkách může pomoc navodit zrelaxování, může docílit uvolnění svalstva, může způsobit zostření zraku, vizuální deformace, citlivost na světlo, zpomalení toku myšlenek, intenzivnější vnímání hudby. Může fungovat mírně anesteticky a navodit příjemný, klidný spánek.

Normálně se prodává sušená za pár korun, ale jak už to bývá, prodejce vám nasype do pytlíku jen drcené stonky a to fakt není ono..tak jsem nelenil a zakoupil semínka, také za pár kaček, v pytlíku jich je asi 100ks. Skouším to vypěstovat na balkoně v truhlíku, ale myslím, že to nebude ono, Šanta potřebuje slunné místo a určitě přírodnější podmínky než ty co jí mohu nabídnout.
Každopádně po týdnu mi jich pár vylezlo, ovšem jaké bylo pěkné zjištění, když jsem při makrofotografii uviděl na tom malém lístku Trichomy, tak se mrkněte.


Další zajímavou bylinou je Kotvičník zemní, je to úžasný sexuální budič, také se prodává v lékárně, ale zas platí to co u Šanty, nejlépe je si ho vypěstovat na zahrádce, protože v pytlíku budou stonky a to bůh ví jak staré.

Old Post 19-06-2014 v 17:28 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 2


Tak pánové a dámy nikdo neznáte jinou nějakou jinou psychodelickou bylinku?
Moje zasazená Šanta mi docela roste.
Jinak jsem koupil od jedné pěstitelky sazeničky Šanty, a udělal pokus na mé osobě, pár čerstvých lístků a květy rozžvýkat a nechat v ústech pod jazykem na žlázách, tak jak se to dělá např. u Homeopatik. Po cirka 30 min ztvrdnou ruce i nohy, trochu divný stav, ale poté přichází absolutní pohodový stav s chutí na vše, třeba na sex :-) ne nadarmo se jí tedy říká Kočičí rauš. Docela trošku podobné některým modelům konopí, tak si říkám aby nezakázali i Šantu kujóni.

Old Post 26-06-2014 v 15:43 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Čau. Projížděl si toto téma? http://grower.cz/forum/showthread.p...50&pagenumber=1
Najde se tam hodně zajímavých rostlinek. Například leonotis je pěkná dekorativní rostlina ale i užitkovej relaxant. Spolu s tabákem nebo gáňou kouř výrazně zjemňuje. Není náročný na pěstování a růstem i dobou květu se podobá konopí.
Potom bych ti doporučil i stránky enpsyro. Ty sou zaměřeny jen na psychotropní rostliny.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 13-07-2014 v 23:04 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

ahojte lidi, byl by nějaký tip na tu šantu, kde pořídit semínka??

Old Post 13-02-2015 v 00:20 AM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 5

normálně koupíš

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 13-02-2015 v 15:57 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Tak pánové a dámy nikdo neznáte jinou nějakou jinou psychodelickou bylinku?
Moje zasazená Šanta mi docela roste.
Jinak jsem koupil od jedné pěstitelky sazeničky Šanty, a udělal pokus na mé osobě, pár čerstvých lístků a květy rozžvýkat a nechat v ústech pod jazykem na žlázách, tak jak se to dělá např. u Homeopatik. Po cirka 30 min ztvrdnou ruce i nohy, trochu divný stav, ale poté přichází absolutní pohodový stav s chutí na vše, třeba na sex :-) ne nadarmo se jí tedy říká Kočičí rauš. Docela trošku podobné některým modelům konopí, tak si říkám aby nezakázali i Šantu kujóni.
Zdarec.Heled vypadá to pěkně.
Osobně mám zkušenost Z Wild Dagga(lví tlapa) a Marihuanilla(srdečník sibiřský).Jsou to moc krásný rostliny a určo se je vyplatí sázet už jen z radosti z jejich pěstování kdy se ti odvděčí nádherným květem.
Bohužel jsem se tenhle rok nedokopal k tomu abych si jich pár zasadil :-( .
Ale doufam že další sezonu zasadim na zahrade alespon 20 kytek od každý abych měl dostatek materiálu na výrobu extraktů.
Jinak nějaký fotky mam v galerii.Měj se

Old Post 15-05-2015 v 08:46 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8683530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív