Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Rychlost seedbank na přelomu roku ? Víte ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 1

kamo objednaval ze seedboutique.com (taky GypsyNirvana jako seedsdirect) ......
urcite ne dyl nez 3tydny zpět a prislo mu to brzo....(myslim njak po 1tydnu..

Old Post 14-12-2005 v 18:47 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 2

podle me by to mel byt bez problemu, ale otazka je jestli nemuzou by semena poskozena nebo nejak ve spatne kondici kdyz by lezely tyden v promrzlem aute nebo vlaku ..

Old Post 14-12-2005 v 19:47 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

ten kamo dostal Skunk#1xDurbanPoison od Sam the Skunkman...
takze luxus...

EDITED... mozna ze Skunk#1xSouthAfricanDurbanPoison.... I kdyz vsechny DP pochazi s jizni afriky... a to z Durbanu...

Naposledy upravil inVALIDa 14-12-2005 v 22:06 PM

Old Post 14-12-2005 v 21:36 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

doba doručení Příspěvek č. 4

zdarec TIME
takze FAQ na stránkách seedboutique.com říká že doba doručení záleží na 1/sezóně
2/na spolehlivosti a kvalitě místní poštovní služby ...no comment
ale za normálních okolností balíček seeds jde přibližně takhle:

UK - 2-4 days
Europe - 2-21 days
Asia - 7-28 days
USA - 7-28 days
Australasia 7-28 days.

ať se daří
edit: samozřejmě po obdržení (a zaplacení) objednávky

blade

Naposledy upravil van blade 15-12-2005 v 17:39 PM

Old Post 15-12-2005 v 17:34 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

co se vpisuje do kolonky Freebie Request?To si jako můžeš vybrat model co ti pošlou zadarmo?
Když sem objednaval minule, tak sem nevpisoval nic a poslali mi skunk1.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 10-02-2006 v 11:16 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 6

Čest já jsem si v úterý 21. 2. objednal ze seedbutique od Nirvány Early Misty, Swiss Miss a PPP a ve středu 22. 2. jsem odeslal peníze obálkou a dnes 3. 3. jsem měl celou zásilku ve schránce. K tomu jsem dostal freebie South African Durban poison x Skunk 1, jež jsem zdárně vypěstil i minulou sezonu, takže zatím maximální spokojenost.

Old Post 03-03-2006 v 12:15 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 7

zdravim
Posílal jsem doporučeně před 21 dny objednávku na Seedboutique.com. Prozatím nemají na stránkách ani napsáno že jim to přišlo, z čehož usuzuju, že mam problém.
Nevíte někdo jak se to řeší. Na infolince český pošty mi řekli, že to opustilo republiku a že se mám podívat na www.royalmail.com. Tam mi psali, že se to nedokázalo najít, že číslo nesedí atd.... Ještě zkusím jít na podací poštu.
Dozvěděl jsem se, že za doporučenou ztracenou zásilku platí 1000. Malá náplast, ale aspoň něco.
Máte někdo zkušenosti, co dělat? děkuju všem

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 11-04-2006 v 11:56 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 8

já jsem poslal peníze do Nirvány v pondělí a dneska v pátek jsem se díval na svůj účet na jejich stránkách a zatím jim peníze nepřišly, což mi připadá trošku divné vzhledem k tomu, že to tam poslali letecky... no, do května je ještě čas, tak doufám, že to dorazí.

Old Post 14-04-2006 v 09:01 AM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 9

tak si stačilo postěžovat na Groweru a už mi napsali, že peníze přišly :-) , tak je to v pohodě.

Old Post 14-04-2006 v 19:06 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Hu-Ya
Z kterých seedbank si to muzu nechat poslat na dobírku?Nemam kreditku a nechci posilat prachy postou.Diky


Z většiny, např. www.seedboutique.com...

Old Post 29-12-2006 v 18:31 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgrdragun
Stálý Člen

Karma uživatele mgrdragun - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

No to mas tak ja som v stredu poslal peniaze postou do hanfsamen.at a malo by to prist k nim v stredu.3 tyzdbe predtym som poslal do eastseed a aj mi prislo prevzatie ze to maju ale mi ani len neodpisal mail ze to ma a na moje maily ani neodpovedaaa daakz carlos.Inac mam pocit ze tam asi ojebavaju pretoze som na grower nasiel viac ludi ktorym s tade nic neprislo ale ani jedneho co by mu nieco prislo.Dufam ze to vzde aspon cez toho hanfsamen ma niekto s nim nieake tie skusenosty?

Old Post 30-12-2006 v 08:46 AM
mgrdragun je offline   Profil uživatele mgrdragun   Find more posts by mgrdragun   Foto galerie člena mgrdragun   Click here to Send mgrdragun a Private Message   Add mgrdragun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 12

sedumnáctýho sem to posílal z hlavní pošty a sedumadvacátýho to bylo ve schránce. Takže www.seedboutique.com spokojenost

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 02-01-2007 v 21:16 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 13

No tak ja som dneska skoro rano objednaval na www.drchronic.com
tieto odrody:
South African Durban Poison x Skunk od HQ seeds
Shaman od Dutch passion
Purple Widow od White Widow Web
Afghani Special, Mango a Haze Special od Kc Brains
Speed Queen od Mandala Seeds
Skunk # 1 od Nirvana seeds

a davam si to poslat v ramci Anglicka ,kedze som teraz v UK. Tak som zvedavy ako sa s tym popasuju


edit: No tak vsetko prebehlo v pohode,v sobotu objednavane v stredu dorucene,na podpis... Doslo to v DVD obale. Sacky bez poskodenia,ziadny bonus. ja som platil kartou ,ale maju tam aj formular co sa da vytlacit a vyplnit pisomne.
Porovnaval som www.chronic.com a www.seedboutique.com a ten butik vychadza lacnejsie...
S_O

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Naposledy upravil Stoned_Observer 15-01-2007 v 15:59 PM

Old Post 06-01-2007 v 18:24 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8464900 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív