Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DS150+Atami Wilma+Top Spin(400/600w)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Obecné DS150+Atami Wilma+Top Spin(400/600w) Příspěvek č. 1



Pěstu chlapci, tak se vám tady pokusím odprezentovat svůj indoor..

Posádka:

2x Vanilla Kush (semínka)

2x Tangerine dream (semínka)

2x Liberty Haze (semínko, řízek) naschvál chci porovnat..

5x Ed Rosenthal (řízky od člena shoorman)

5x Afgan Kush (řízky od člena shoorman)

Systém:

DS150, Top Spin XL, Atami Wilma2x8(11l), Kokos od Atami
(Plagron už nechci vidět) a na závěr hnoje a to komplet od Atami..

Naposledy upravil TommyGun 27-05-2014 v 19:55 PM

Old Post 27-05-2014 v 19:22 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 2

Tohle vypadá moc pěkně promyšlený a super osezení. Co kupuješ za hnojky? Od Atami super B-cuzz A+B, musim říct maximální spokojenost s tímhle minerálním hnojivem.. Budu sledovat

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 27-05-2014 v 20:00 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 3

Praseone :

Dík, jj jak píšeš, hnoje mám komplet od Atami B-cuzz a velká spokojenost.. Jinak kytky hned od začátku masíruji a Ed a Afgán na doporučení matkáře zastřižen..

Old Post 27-05-2014 v 20:27 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 4

Pekne moc.
Nevim jak afgan,ale jeden zastrih a EDRSB nebude stacit:-) podle toho jak jej znam:-D bacha na nej.Kolik tam mas vetronu,a jak casto dostavaji zalivku?

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-05-2014 v 21:06 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 5

Afgan od toho to matkare se krasne vetvi.ja jsem nezastrihoval a je v poho.klidne ale jeden zastrih snese.jedu pod s 150W takze budu sledovat tu tvoji paradu.mos to moc pekne



Old Post 27-05-2014 v 21:48 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 6

koogi1:
Dík, já spíš kytky masíruju než zástřih a slabé větve jdou do pryč..Zálivka probíhá obden možná změním na každodenní zalití v menších dávkách.. Mám tam dva klipsňáky jak jsou vidět na první fotce..

Old Post 27-05-2014 v 21:56 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 7

yabasta:
Dík, já jsem ho jednou zastřihnul a teď jenom masáž.. Nechci aby mi to přerostlo, ale chci využít maximálně prostor a udělat nějakou pěknou a hlavně kvalitní gramáž.. g/w už jsem udělal v DS120 tak to chci zase posunout o kousek dál..

Old Post 27-05-2014 v 22:10 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 8

Zdravím jen takový dotaz ale i tak myslím že ne OT,máš nějaký primární ofuk na ten Top Spin nebo ti tam jen tak "stojí"? Pokud se netočí nevyužiješ jeho maximální potenciál skrze maximálně osvětlenou plochu a zároveň i nižší teplotu pod lampou jelikož se při otáčení výří teplý vzduch od výbojky.Jen rada ale snad to tak máš řešené Btw je možné to vtom kokosu udusit(přelít ) kdyby si to přehnal s počtem nastavených zálivek?

Old Post 29-05-2014 v 15:48 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 9

Easy Grow:
Zdar, s top spinem netočím(špatné ložisko), ale i tak luxusně osvítí celou plochu.. Kokos tím mým systémem nepřeliješ ani kdyby jel nonstop, ale asi by to nebylo ideální pro kytky..

Old Post 29-05-2014 v 19:16 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
yabasta:
Dík, já jsem ho jednou zastřihnul a teď jenom masáž.. Nechci aby mi to přerostlo, ale chci využít maximálně prostor a udělat nějakou pěknou a hlavně kvalitní gramáž.. g/w už jsem udělal v DS120 tak to chci zase posunout o kousek dál..


Myslis ze zvetsenim prostoru zvysis gramaz ? verim ze to mas spocitany, ale 1,2*1,2 = 1,44 m2 VS. 1,5*1,5 = 2,25 m2 uz jsem par growu v tomhle setupu videl a nikdy me to nepresvedcilo ze bych vymenil DS 120 za DS 150.
Ten prostor jde na ukor velikosti a hutnosti sisek.
pokud by to byl posun na cca 800 g bylo by to super,, ale jsem torsku pesimista...tak snad me presvedcis o opaku.

to mnozstvi svetla proste neochcijes

Old Post 29-05-2014 v 21:39 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 11

FrYnK :
Čau, jsem si 100% jist, že udělám větší gramáž než v menším stanu DS120.. Navíc Top Spin je fakt špička a mám úplně luxusně osvícenou celou plochu, že nepoznáš jestli je výbojka uprostřed nebo v rohu..

Old Post 30-05-2014 v 22:06 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 12


3 dny poté.. 12 den růstu(400w)
Udělal jsem změnu schválně jestli někdo pozná jakou??!

Old Post 30-05-2014 v 22:35 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 13

No jasne prohodils kytky z leva do prava a naopak to bylo chytry v prvni chvily sem si rikal jak ty mensi extremne vyrostly a prelitly ty vetsi pak sem si precetl tvuj text a doslo mi to hi hi

Old Post 30-05-2014 v 22:50 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 14

Nedal si kytky zpět na své místo. :-) Jinak to máš moc pěkně udělaný.

Old Post 30-05-2014 v 22:50 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 15

jj máte pravdu chlapci zprava jsem je prohodil do leva a naopak.. nechám je do neděle na růstu a přepínám na květ..

Old Post 30-05-2014 v 22:56 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 16

To ze mas opticky lip osvicenou plochu znamena je jen mas lip rozdistribuovany svetlo nic vic...pokud by si meril svetelnje tok v ruznych mistech boxu urcite ti vylezou nižší hodnoty nez v DR120 a všichni vime co znamena pro kytky min svetla

netusim jakej mas predradnik, ale pouzit na 600w DR150 ma podle me vyznam jen v pripade ze budes mit elektronickej predradnik prepnutej na super lumen a lepsi odrazovou folii na stenach nez je v samotnym DR

mas narust prostoru o 56% cca tudíž by si tomu mel přizpůsobit i narust svetla...pro nic za nic se do tohodle stanu doporucuje 1000W.

Old Post 31-05-2014 v 10:14 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3715070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív