Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » samec/samice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dajidek
Nový Člen

Karma uživatele Dajidek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 9  

samec/samice Příspěvek č. 1

Protože pěstuji poprvé potřeboval bych poradit. Měl jsem u sebe i znalce a on mě řekl že: 1 a 3 jsou samci a 2 samice jak poznal že samice nevím. Jinak 1 a 3 jsou zastřihlé nedávno a dvojka ne. Přikládám foto. Nějak se mě nezdál jeho výrok ale třeba má pravdu díky za mrknutí na foto.
1 kytka foto : 1 a 1,1
2 kytka foto : 2
3 kytka foto : 3 a 3,3

Je tedy 1 a 3 samec a 2 samice ? Lze vytrhnout samce a zasadit do te same hliny samičku ? Děkuju

1 kytka
http://2i.cz/5df394be6d
http://2i.cz/2a84e3c91a

2 kytka
http://2i.cz/3b95f2d80b

3 kytka
http://2i.cz/08a6c1eb38
http://2i.cz/19b7d0fa29

(Omlouvám se za kvalitu fotek snažil jsem se )
Edit: odkazy na foto

Old Post 19-05-2014 v 13:57 PM
Dajidek je offline   Profil uživatele Dajidek   Find more posts by Dajidek   Foto galerie člena Dajidek   Click here to Send Dajidek a Private Message   Add Dajidek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 2

1 a 3 jsou na 89% samci

Old Post 19-05-2014 v 14:39 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dajidek
Nový Člen

Karma uživatele Dajidek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

ok dnes je vyskubnu díky

Old Post 19-05-2014 v 14:46 PM
Dajidek je offline   Profil uživatele Dajidek   Find more posts by Dajidek   Foto galerie člena Dajidek   Click here to Send Dajidek a Private Message   Add Dajidek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

1 a 3 samci na 100%

Old Post 19-05-2014 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dajidek
Nový Člen

Karma uživatele Dajidek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

jj diky uz jsem je vyhodil

Old Post 19-05-2014 v 21:30 PM
Dajidek je offline   Profil uživatele Dajidek   Find more posts by Dajidek   Foto galerie člena Dajidek   Click here to Send Dajidek a Private Message   Add Dajidek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosta
Nový Člen

Karma uživatele Hosta - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 6

Jak jsou ty kytky, staré, mohu-li se zeptat?

Old Post 20-05-2014 v 07:01 AM
Hosta je offline   Profil uživatele Hosta   Find more posts by Hosta   Foto galerie člena Hosta   Click here to Send Hosta a Private Message   Add Hosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dajidek
Nový Člen

Karma uživatele Dajidek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

jasne ze muzes abych pravdu řekl ja to presne nevim. Uz jsem je vyhodil. Bylo to poprvé co jsem vůbec něco zasadil a říkal si dám to za okno a třeba něco vyroste A ono to rostlo tak jsem něco prikoupil.Jen oesvetleni je fakt noobsky ale když jsem sestrihle kytky premistil na sve noobske osvetleni výsledek se dostavil druhy den. Tak to nebude tak nejhorsi. Momentálně mám pákistan a ještě něco udajně by to mělo být vše příjemného pohlaví tak uvidíme a datum zasazení si raději zapíšu

Old Post 20-05-2014 v 07:28 AM
Dajidek je offline   Profil uživatele Dajidek   Find more posts by Dajidek   Foto galerie člena Dajidek   Click here to Send Dajidek a Private Message   Add Dajidek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dajidek
Nový Člen

Karma uživatele Dajidek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

ještě jsem zapoměl. Ty dva samci: je zajímavé že po zastřihnutí vylezou ty banánky (samec). C 2. jsem nezastřihával a zatím nic neleze. Sorry za moji amaterštinu

Old Post 20-05-2014 v 07:33 AM
Dajidek je offline   Profil uživatele Dajidek   Find more posts by Dajidek   Foto galerie člena Dajidek   Click here to Send Dajidek a Private Message   Add Dajidek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

Samci sú zvyčajne rýchlejší vo vývine, ale nie je to pravidlo.

Old Post 20-05-2014 v 17:46 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 10

Ahoj pokud jsem to dobře pochopil pohlaví se pozná tedy už podle listů když se to zaštípne ? umě to bude nejspíše 1 a 3 a 2 samička .... http://imagizer.imageshack.us/a/img838/4666/8mw8.png

Old Post 26-05-2014 v 19:55 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11


Nic ve zlém...
Poznávat samce podle zaštípnutí? What?
To je jako by byl chlap s dlouhejma vlasama automaticky ženská...
Ja na tom mega .png nic nepoznal a nevěřím, že někdo pozná....
A fakt to není složitý

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 26-05-2014 v 20:19 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 12

a jak tedy musí být stará kytka aby se to poznalo někdo říká podle listů a někdo zase jen až začne kvést bud budou paličky nebo kuličky. tento rok pěstuji poprvé tak chci o tom vědět co nejvíce na další rok

Old Post 26-05-2014 v 20:23 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od lukysek195
a jak tedy musí být stará kytka aby se to poznalo někdo říká podle listů a někdo zase jen až začne kvést bud budou paličky nebo kuličky. tento rok pěstuji poprvé tak chci o tom vědět co nejvíce na další rok

Začni tady:
http://grower.cz/pestovani/navody/vegetace/4.html

Old Post 26-05-2014 v 20:28 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dajidek
Nový Člen

Karma uživatele Dajidek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 14

PeeKay to me prave prislo divny. Ze jsem ji zastipl ono to zacalo rust a hnedle me někdo řekl ze je to to a to. Kdybych to nezastipl nepoznal by nikdo nic. No tak budu si myslet ze rada byla dobra pac jsem je vyhodil.

Old Post 29-05-2014 v 17:05 PM
Dajidek je offline   Profil uživatele Dajidek   Find more posts by Dajidek   Foto galerie člena Dajidek   Click here to Send Dajidek a Private Message   Add Dajidek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 15

Ahoj takže na posledy pro úplné vyjasnění. jestli je to poznal správně

http://imageshack.com/a/img845/5532/nlok.jpg

omlouvám se ale je to moje první pěstování více už vás nebudu otravovat
děkuji tato stránka mi moc pomáhá

Old Post 03-06-2014 v 18:45 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 16

Ano,přesně takto to je

Old Post 03-06-2014 v 19:20 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6231070 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív