Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vyplati se to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Vyplati se to? Příspěvek č. 1

Ahoj kluci, uz delsi dobu uvazuji, ze si pořidim usporky na dosvecovani. Moje situace je takova, ze mam jednu kytku jen tak pro radost, kterou mam hozenou na parapetu uvnitr bytu (kvuli zkurvenym duchodcum s dalekohledem-ty svine fakt cumi do oken,vcera jsem jednoho vypicoval z okna pres cele sidliste), mno tim padem ze to mam na vnitrnim parapetu se dostava kytce mene svetla nez chci. prime slunce na ni sviti cca od 10:00 do 14:00 (zda se mi to malo, nezda, malo to je ) Napadlo me, ze bych kyticku mohl trochu rozmazlovat a doprat ji vice svetla. ted na ni svitim obycejnou OSRAM zarovkou 30w (pripadam si jako debil, vim ze obyc jsou naprd,ale prozatim aspon neco). Procetl jsem polovinu fora grower o zarovkach a nasel jsem par kandidatu konkretne se jedna o usporky buď
1x elektrox 125w rust + druhou na kvet
1x elektrox 125 dual (jedna zarovka pro rust i kvet=kombi)
koupil bych jeste stinidlo a odrazovou folii


No moje otazka zni, myslite si ze se to vubec vyplati takhle rozmazlovat kytku kdyz ji nejedu v boxu? ona investice 1500 neni malo ,ale nadruhou stranu mam tyto kyti rad a dopreju jim co maji rady. jaky mate nazor? mam udelat investici?
Bude vubec dobra ta kombi zarovka kdyz sviti obema spektry?(druhe spektrum se totiz odrazi od stinidla)

ma smysl takto vysoky vykon 125w? nasel jsem i slabsi verzi 85w a nevim jestli se ten rozdil 40w v takovych podminkach volneho sviceni se stinidlem nejak projevi...??????

pokud mate nejake tipy na nejake levnejsi zarovky, tak je velmi rad uvitam a ocenim.

Dekuji vsem za odpovedi a preji vsem, abyste sklidili rekordni vynosy


(omlouvam se za gramatiku bez interpunkce, jelikoz pisu z tabletu)

Old Post 15-05-2014 v 18:26 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 2

zkus můj thread projet, mám nízké vatáže a frčí to v pohodě...pročti, možná ti to pomůže
http://grower.cz/forum/showthread.p...899#post1109899
http://grower.cz/forum/showthread.p...149#post1112149
Ať to roste

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 15-05-2014 v 20:08 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-05-2003 - vyjde to? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0501870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív