Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc se zipy na boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Dotaz Pomoc se zipy na boxu Příspěvek č. 1

Cus, blizi se dalsi kolo, chysta se spousta veci a najednou ejhle.. zjistim, ze jsem nekde postracel jezdce na zipy...

Pokud by se mi nejakej ochotnej grower podival na oznaceni jezdce (melo by bejt primo na nem vyrazeny zezadu nejaky cislo) byl bych mu velice vdecnej, jelikoz je potreba to pomalu rozbalit a priznejme si, tahat celej stan do galanterie se mi nechce

Presny oznaceni boxu uz je sice davno zapomenuto, ale mel by to byt Secret Jardin Dark Street I 120x120

P.S. pokud by nekdo stan poznal z fotek, mam jich par v galerce..
P.S II.. je to ten vic "forovej", ne s tou pevnou folii...

Diky predem za odpovedi
Jarek

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 19-05-2014 v 05:12 AM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-03-2013 - Pomoc pri stavbe boxu - 113 odpovědí
04-04-2011 - Pomoc a rady s boxem - 11 odpovědí
10-03-2010 - Pomoc! Seminka ! - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1039120 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív