Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc a rady s boxem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Dotaz Pomoc a rady s boxem Příspěvek č. 1

Chtel bych helfnout s boxem, a to tak že bych chtel box a do toho techniku abych se o to nemusel tak starat třeba jednou za tejden páč to budu dávat tak 20 km od domova a jezdit tam každý 3 dny taky není moc dobrý kvůli provaru delal jsem to celej rok, Tak proto chci odvás poradit co všechno musím mít vaše nápady a rady . budu kupovat DarkRoom II 90 (90x90x180 cm) , pachovej filtr není potřeba široko daleko nikdo není, a zajímalo by me co by bylo lepší čerpadlo na zavložování nebo jestli máte jinej nápad jak si usnadnit zavlažování. Dík za rady a vaše nápady.

Old Post 04-04-2011 v 13:43 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 2

.. no tak na to ti povim...si to ku... tady najdi
hele jak to budes kupovat tak ti v shopu poradi jake komponenty....
..praci čest

Old Post 04-04-2011 v 14:06 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Hele!
Kamarád jede pod čtyřstovkou hlinu v jedenáctilitrovejch květníkách (cích)
A dává holkám jednou týdně každý kytině 1,5 litru, samo že když jsou malý tak míň, ale uplně v pohodě to dávaj.

Old Post 04-04-2011 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 4

no já to budu kupovat přes shop s Ostravi Klečka levné zboží o proti growshopu, Chtel jsem jen poradit jak udelat nejlevnejší zavlažování vaše nápady a podobně.V shopu by mi poradili jen aby na me vydelali znám ty ochodnický keci.. :-)

Old Post 04-04-2011 v 14:21 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 5

A jak to tam dává to jí tam nechá vzhůru nohama jo petlahev . já pestím v kokosu 6L kvetínačích. takže v tom by to proteklo hrozne rychle. mám v plánu mít tééž 11l kvetiáče pod tím mít nejakej stůl co zachytí přebytečnou vodu a zbytek by se vrátil zpet do nádoby co by bylo čerpadélko. lepší nápad me snad nenapadá

Old Post 04-04-2011 v 14:28 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Marselos
A jak to tam dává to jí tam nechá vzhůru nohama jo petlahev . já pestím v kokosu 6L kvetínačích. takže v tom by to proteklo hrozne rychle. mám v plánu mít tééž 11l kvetiáče pod tím mít nejakej stůl co zachytí přebytečnou vodu a zbytek by se vrátil zpet do nádoby co by bylo čerpadélko. lepší nápad me snad nenapadá

Normálně to tam naleje, ale on má hlínu, jak by to fungovalo s kokosem ti neporadim.

Old Post 04-04-2011 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

Zdar, pokud chces jet hlinu, tak neni problem nekde udelat nadrz s vodou a rozvest vodu pomoci kapilar, cerpadla a udelat drip, pokud budes mit tak velke kvetinace, tak bych dal jehel do kazdeho vice, aby se voda dostala v kvetinaci vsude. Koupis casovac a nastavis si casovani a podle velikosti nadoby muzes mit klid i na tyden =). U hydra by to bylo podobné, ale to si asi nepredstavujes

Old Post 04-04-2011 v 18:00 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 8

ja myslim, ze by v pohode stacily kapaci trysky s nejakou poradnou zavesenou nadobou, ale musel by jsi to prochytat - to by byla asi nejlevnejsi a nejmin poruchova varianta

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 04-04-2011 v 19:21 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 9

Tak jsem dnes objednal Homebox 80x80x160, 250w sodík a mám i super armatůru ze zářivkama 80cm použil jsem to s akvárka co jsem mel, 250W mám už z minulého roku pestil jsem v lednici tak tet chci neco vetšího a lepšího myslím ten box, ktomu jsem si objednal 1,6cm hadici pár kolínek i Téček na rozvod 5, 11L kvetináčů ty sem taky objednal čerpadélko mám HX2500 vytáh 1,3m tet jen sahnat nejakou nádobu s napouštecím stolem do boxu a bude to cajk neco podobného jako je Pěstební systém NFT Gro Tank Nutriculture GT205 (20 l) - 69,5 x 38,5x 18,5 cm by bylo nejidealnejší ale moc drahý.. jinak dobrej sistém ne co myslíte NEJAKÁ RADA ješte???? Jinak hlínu jedu tak na střídačku a nebo 2 kvetináče hlínu a tři kvetináče kokos.

Old Post 04-04-2011 v 19:41 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 10


Takhle nejak by to melo vypadat

Old Post 04-04-2011 v 20:02 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 11

...ja bych jel asi hlinu s kokosem nemam zkusenosti -a je mozna mozne ze kdyby jsi jel jedno a druhe tak by to mohlo jinak rust??? nevim
..nevim nic
,,Ajsfeer"

Old Post 04-04-2011 v 20:10 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 12

Každopádne to roste jinak baví me experimentovat a poslední pest jsem zjistil že to nejlíp roste když je to hnojený slepičincem jinak používám Dutch Formula tak letos to budu prokládat i tím slepičincem, kokos je lépe provzdušnený a chce častejš prolejvat než hlína a dá se používat nekolikrát po sobe dobrá vec

Old Post 04-04-2011 v 20:23 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2018 - Rada s homeboxem - 4 odpovědí
19-05-2014 - Pomoc se zipy na boxu - 0 odpovědí
08-10-2013 - pomoc s hnojenim - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3891860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív