Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62 63 »

Jaký typ osvětlení používáš?
This poll is closed.
HPS 55 60.44%
LED 29 31.87%
CFL 7 7.69%
Total: 91 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 961

TO FRUDDY: Nie celkom rozumiem Tvojej poznámke na adresu FIKUSa - No mňa by to celkom zaujímalo - teda prax iných - čo sa tu neprezentujú. Pre mňa je FIKUSova prezentácia growu aspoň trochu smerodajná v tom, že to pod LEDmi trochu - predsalen rastie - v každom smere sa rád priučím, tak daj prosím link na info mimo Fikusa.

Old Post 08-09-2016 v 07:12 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 962

Frudy,žijeme v české republice a pokud vím ,tak pěstovat konopí s vyšším obsahem THC než 0,3% je u nas nelegalní.
Všichni co tady dávají pěsty on line ,tak dost riskují.Já nejsem vyjimkou.
Ti kluci co to tady dělají s toho nic nemají max.tak ještě musí číst negativní komentáře.
Já píšu jen svůj názor a taky umím příjmout sebekritiku.
Já jsem riskoval a ukázal jak to jede pod Verem i když jsem sice některé drobnosti nedopiloval.
Chtěl jsem ukázat ,že COB čipy Vero 29 jsou pro nás v pohodě.Viděl jsem u kámoše i Cree 3590 a ty taky jedou dobře.
Neviděl jsem Citizeny ,tak nebudu psat ,že jsou dobrý ,když s tím nemám zkušenosti.
Nevěřím nikomu a ničemu co nevyzkouším na vlastní kuži.Už jsem takový(život mě za těch 40 let naučil).
Proč to píšu?
Protože jsem už znechucen ,poslouchat jen negativní názory a ještě mě tady někteří jedinci uráží.
Jsou i takový co mi píšou pozitiva a řeknu ti ,že kdyby nebýt jich tak už se tady dávno odhlásím a jedu si svoje.
Ano jsem zastáncem 29 a 3590 a až uvidím Citizeny a bude to tak dobrý jak pod COB 29,3590 tak pak budu vychvalovat i je.
PS.pod Verem mám odjeté 3 kola a myslím si ,že už do toho můžu taky trochu mluvit.
Ať to roste.

Old Post 08-09-2016 v 07:36 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 963

odo: neber to zle, ale jestli ovládáš angličtinu a máš přístup na internet tak pohledej na rollitup.org nebo na icmag.com. Fikusova Growu co je zde si vážím především kvůli tomu že je to jeden z místních a kvůli tomu že první pod verem. Já bych to sem třeba už nyní nedal, protože nechci. Ale pokud máš doopravdy zájem tak pohledej na těch dvou serverech kde je pěstu x desítek.

AD Fikus, Jo, respektuju tvůj grow, ale vzhledem k tomu co píšeš by jsi se měl v hanění některých věcí, nebo obhajování jiných věcí krotit. Taky jsem zastáncem Vero protože s ním mám super zkušenosti ale určitě to není to nejlepší co je. Nemůžeš se tolik urážet že někdo ví některé věci líp než ty :-) je to prostě fórum kam sam tam zabloudí i různí odborníci na cokoliv, někdo na LED, někdo dokonalé zná vzduchotechniku a klimatizace protože to dělá, někdo si udělá parádí skříň protože dělá nábytek, já třeba moc nekecám do toho jak má kdo udělanej závlahovej systém když mu moc nerozumím, ačkoli si myslím že ten můj je hodně povedenej a je to už můj třetí a mám s ním odjetých několik kol. Přece jenom je to zde o předávání informací a ne se hádání kdo má větší klacek ...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-09-2016 v 07:38 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 964

odo ja mam thread kde se jede na 4x Cree 3590 @ 75W a 3500k. Tak se muzes podivat i tam. Uz ted ti prozrazdim ze to opravdu roste lepe. Jak to bude s palickama se uvidi az za 2 mesice. Kazdopadne zatim sem nadseny krom teda te ceny D ktera me bude srat jeste dlouho ale tak co, dobry veci holt neco stoji.

Add citizeny) panel s dvema citizenama maj v kramu cenove jako ja ten muj. Vcera jak sem byl pro par veci sem to ocumoval. Ale tak to je v krame takze nelze uplne cenove srovnavat s veci co delal mistni clen fora.

Osobne by se mi libilo, kdyby nekdo udelal test se vsemni temi dobrymi ledkami. Tzn jeden panel 4x cree, druhej panel 4x vero a dalsi 4x citizen. Pokud ty pocty nejdou takto davat tak samozrejme tak aby ten panel mel podobny parametry. Cenu bych uz osobne do toho nechtel montovat. U vsech tech ledek je to stejne balik tak to nema az tak cenu resit.

Kvalita predevsim!

Old Post 08-09-2016 v 13:24 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 965


Za malo penez, hodně muziky, pokud ušetřím za watáž a v létě optimalizuju teplotu, tak není co řešit....



co něco takového?


24 vero 18's powered by 4 hgl-185h-c1050 meanwells. Six 2700k Twelve 3000k and 6 3000k


přiznám se popisku moc nerozumím, prakticky jen teplotám....

Naposledy upravil Whiskey_777 08-09-2016 v 17:45 PM

Old Post 08-09-2016 v 17:32 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 966

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
Za malo penez, hodně muziky, pokud ušetřím za watáž a v létě optimalizuju teplotu, tak není co řešit....



co něco takového?


24 vero 18's powered by 4 hgl-185h-c1050 meanwells. Six 2700k Twelve 3000k and 6 3000k


přiznám se popisku moc nerozumím, prakticky jen teplotám....


kde jsi to našel? vypadá to jako solidní monstrum :-D

ale tak levný to nebude, jenom zdroje na to stojí 6000 a čipy zhruba 10 000, ten zbytek taky nebude zrovna levnej, navíc to už chce nějáký dobrý spínací hodiny když se tím spínají 4 tak velký zdroje.... každpádně vypadá to dost monstrózně jen to roložení světla se mi moc nezdá...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-09-2016 v 20:05 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 967


citace:
Původní příspěvek od Fruddy


kde jsi to našel? vypadá to jako solidní monstrum :-D

ale tak levný to nebude, jenom zdroje na to stojí 6000 a čipy zhruba 10 000, ten zbytek taky nebude zrovna levnej, navíc to už chce nějáký dobrý spínací hodiny když se tím spínají 4 tak velký zdroje.... každpádně vypadá to dost monstrózně jen to roložení světla se mi moc nezdá...

Old Post 08-09-2016 v 20:17 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 968


Tak se take podělím se svým panelem na kterým zkouším efektivitu nad čily :-D

je to 10x vero 29 3500k 6tá generace, jede to na 800ma někdy na 1050 jak je potřeba, teď jsem to ještě doplnil o červeno modré (spíš možná fialové) čínské ledky které jedou na 100w z maximílních 600w, je to teda hodně velká džungle co se týče zapojení protože tam furt dávám něco jinýho a furt něco oddělávám takže kdyby to viděl někdo kdo rozumí zepojení tak mě na místě odstřelí :-D každopádně pro moje účely si to můžu dovolit, zákazníku de poměrne dost odlišnej model :-D každopádně VERA jsou chlazený aktivně ty čínský mrdky pasivně, už jich i pár odešlo jak je vidět na fotce, jsou to podobný čipy co jsou v MARSu...

EDIT, panel má rozměry 110cm délka a 90cm šířka, prostor 150 délka a 110 šířka :-) rozložení světla dovoluje mít vrcholky tak 25 cm od světla.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-09-2016 v 20:20 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 969

před přiblížením to vypadá jako komediantská střelnice...

Old Post 08-09-2016 v 20:35 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 970

jo vím, estetika a bezbečnost mínus 5 bludišťáků

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-09-2016 v 20:52 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 971

Fruddy, krasavec

Old Post 08-09-2016 v 21:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 972


Fruddy..jaky jsi mel duvod,to doplnitvo blurple?
Treba bys mohl zkusit neco takoveho do budoucna ?http://cutter.com.au/proddetail.php?prod=cut3021

Naposledy upravil wonis 09-09-2016 v 00:19 AM

Old Post 08-09-2016 v 22:26 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 973

citace:
Původní příspěvek od wonis
Fruddy..jaky jsi mel duvod,to doplnitvo blurple?
Treba bys mohl zkusit neco takoveho do budoucna ?http://cutter.com.au/proddetail.php?prod=cut3021



důvod nebyl skoro žádnej jen ten že mi toto světlo zbylo, vzhledem k tomu jak vypadá a jaký jsou na tom čipy tak je neprodejný, tak místo toho aby mi leželo doma tak jsem ho tam picl. Jsem přesvědčenej že samotný vera v 3500k stačí na celej cyklus rostliny :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 09-09-2016 v 06:17 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 974

citace:
Původní příspěvek od Fruddy



důvod nebyl skoro žádnej jen ten že mi toto světlo zbylo, vzhledem k tomu jak vypadá a jaký jsou na tom čipy tak je neprodejný, tak místo toho aby mi leželo doma tak jsem ho tam picl. Jsem přesvědčenej že samotný vera v 3500k stačí na celej cyklus rostliny :-)

;-) OK ...dík za info..chtel jsme jen vedet,jestli jsi treba nepozoroval nejaky nedostatek a nebyla nutnost to doplnit o dalsi spektrum..

Naposledy upravil wonis 09-09-2016 v 12:41 PM

Old Post 09-09-2016 v 11:37 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 975

Kluci je tady spousta sikovnejch a znalejch lidi mezi Vami. Skoda ze ty moje neumetela co mi narostly by neco takovyho jako LED svetlo asi nezbastlily, urco by me to bavilo

Old Post 09-09-2016 v 11:57 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 976

FRUDDY / vdaka za radu. žial moja angličtina a talent na jazyk nie je dosť dobrý k tomu, aby som čerpal relevantné info na tých stránkach, čo si doporučil...hľadám tam, kde to je pre mňa dostatočne zrozumiteľné.....k čili-papričkám - toto riešenie, s týmto svetelným spektrom, ktoré tu prezentuješ Ti ako funguje na papričky? Zaujíma ma rast a chuť papričiek. Aký časovo-svetelný režim más zvolený pri nasadeni kvetov-plodov?/12-12?/ Pýtam sa preto, lebo aj ja sa zaujímam o rast rôznych plodín pod LEDmi. Momentálne skúšam bazalku pod Verom - rastie to super v režime 12-12, ale chuť - hmmm... v porovnani s referenciou na okne, alebo vonku, sa mi zdá akási mdlá - slabá. :-) Možno bazalka potrebuje dlhšiu svetelnú periódu v raste, ale to vyskúšam v ďalšom pokuse. Papričky už tiež chystám - toto ale asi sem na toto fórum nepatri?! Vďaka.

PANKYTKA/ na zahraničných stránkach - ak si dosť dobrý v angličtine nájdeš množstvo step-by step /krok - za krokom/ riešení. Možno sa nájde aj tu dostatočne znalý trpezlivec a odprezentuje nejaké konrétne, blbuvzdorné riešenie.

MocnyOkurek : vďaka, idem to vyhľadať a nakuknúť

Naposledy upravil odo 10-09-2016 v 07:27 AM

Old Post 10-09-2016 v 07:09 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62 63 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3815490 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív