Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »

Jaký typ osvětlení používáš?
This poll is closed.
HPS 55 60.44%
LED 29 31.87%
CFL 7 7.69%
Total: 91 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 865

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak tady máme novinku od Bridgeluxu Vero 29 Gen7.
Ty parametry co mají na ofic.stránkách předčí i Cree 3590 v nejlepším binu.
3000 K 14.564 lm při 93Watt.
Pokud to bude pravda co uvadí výrobce,tak tady máme nejlepší čip na trhu.
Teď záleží na ceně.

Zas bych se neukvapoval. Třeba Citizen CLU058-3618C4 při 93W:
3000K 70CRI - 16070 lm
3000K 80CRI - 15200 lm

a.

Old Post 27-05-2016 v 15:02 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 866

citace:
Původní příspěvek od flyfish215
Zdravím všechny zkušenější growery,chtěl bych poprosit o pomoc.Lámu si hlavu s výběrem Led panelem,jaký si pořídit. Buď Vero 29 spider 320W od firmy ledideal,nebo si nechat postavit panel od firmy valmax v Brně.Mám totiž problém.Všude na netu je hodně grow pod led,ale skoro všude je vidět to růžovofialové světlo a já nevím jestli tak svítí i Vero 29.Myslím jestli to není náhodou bílé světlo. A ni jeden z výše uvedených mi nedokázal vysvětlit vlnové délky čipů Vero 29.Pokud to je bílé světlo,tak jak je možné že to pod ním roste,když pod tím růžovým světlem to vypadá velmi dobře.Mám z toho hlavu v pejru a vůbec se v tom nemohu zorientovat.Našel by se někdo kdo by mi to vysvětlil prosím?????? děkuji Pokud to je trochu mimo téma tak se omlouvám,nevím kam to vrazit abych měl naději na odpověď

Vero29 je bílé světlo (dostupné jsou různé barevné teploty - odstíny) a je vhodné. Na ty fialový se vykašli.

a.

Old Post 27-05-2016 v 15:04 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 867

Růžové světlo, to jsem dlouho neslyšel. Alesh ten citizen někdo zkoušel na rolitup.org a nic moc, tak nevím. Vyzkouším na podzim až bude prostor. Uvidím jaká bude cena těch nových Vera 29. Pokud to bude pod 1000 Kč za kus tak to prubnu. Jaká je cena těch citizen, nevíš?
Flifish, pokud si viděl HPS tak světlo je žluté (pro lidské oko) 3000 Kelvina je dobre pro květ. Ser na růžové světla a běž do Vera nebo cree. Já letos udělal o 100 g víc pod led než pod HPS.
Alesh pak ty citizeny jsou nejlepší, alespoň podle výrobce. Jak je možné, že firmy cree a Bridgeluxu dávají do výzkumu miliony dolarů a firma citizen která pomalu nemá ani vývojové středisko jim to natírání. Někde v tom bude háček.

Naposledy upravil fikus37 27-05-2016 v 15:40 PM

Old Post 27-05-2016 v 15:22 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 868

@flyfish215: zminovane 'ruzove svetlo' (ja jej vnimam spise jako fialove, ale je to individualni :] ..) je dane tim, ze panely jsou sestavene z mnoha v podstate monochromatickych diod ("cervene, modre"), ktere ve vysledku vytvareji barvu svetla, o ktere pises.

COB, ktere nas pro grow zajimaji, maji, podobne treba jako technologie pouzita v LED televizich, mnoho RGB diod ("cervenena, zelena, modra"), ze kterych se svetlo misi tak, ze vysledne vnimani pro lidske oko je 'bila'.

Podivej se treba na graf z datasheetu VERO29, kde je videt zastoupeni 'jednotlivych barev' ve vyslednem spektru, jsou zde vlnove delky na ktere se ptas:

http://www.sdilej.eu/pics/9d6c4a13303c5fdd3faeb8680f18c622.gif

Druha vec je vysledna barevna teplota svetla z chipu, pohybuje se mezi 2500K az 8000K, znaci jen to, jak je poskladany pomer RGB diod. Pro rust i kvet je asi optimalich 3000-3500K. Cim je svetlo 'teplejsi', tim je vhodnejsi pro kvet, cim je studenejsi ('vice Kelvinu'), tim je vhodnejsi pro rust.

Pokud Te to zajima, nastuduj si vice treba zde: http://www.osram.cz/osram_cz/novink...etla/index.jsp, nebo http://medicinman.cz/?p=metody/svetlo .
Nedivej se ale na to z pohledu 'lidskeho oka' ani mnozstvi lumenu, to jsou pro ucely fotosyntezy jen pomocne udaje.

Vetsina 'tech ruzovych' panelu ma docela mizernou efektivitu, premenuje malo elektricke energie na svetlo, ktere pro rust a kvet potrebujeme. Moderni COB, ke kterym se radi i VERO29, maji naopak velmi slusnou efektivitu, takze premeni 'hodne elektricke energie na svetlo'.
Takze pokud uvazujes o dobrem LED osvetleni, je zminovani 320W panel opravdu dobra volba. Da se postavit nebo sehnat jeste lepsi panel, ale rozdily budou uz vcelku male a cenovy rozdil znacny.

Old Post 27-05-2016 v 19:08 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 869

@flyfish215:
Ahoj, nevím kam jsi mi psal ale nic mi od tebe nepřišlo :-) vlnové délky jsou zde vysvětleny "osvícenými" :-D , na květ je nejoptimálnější 2700k CRI 80, teplejší, na růst se dá také použít ale není to ideální. Jak zde bylo zmíněno dá se poskládat za celkme slušný peníze, záleží na velikosti boxu.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 27-05-2016 v 20:07 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 870

to fikus37:Mě to přijde spíš jako růžové světlo,a nechci aby to u mě doma vypadalo jako někde u buzerantů doma. ))))))

Old Post 27-05-2016 v 21:45 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 871

to spachal:ten tvůj linkna osram nějak nefunguje.)))

Old Post 27-05-2016 v 21:50 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 872

to spachal:Jak jsi to myslel že když si nechám panel postavit vyjde mě to levněji než si ho nechat postavit u firmy ledideal? Tak tímto prosím o poslední slovo: Nechat si postavit panel 320W u firmy ledideal, nebo ho nechat postavit firmou valmax v Brně? A třetí varianta,našel by se někdo kdo by ho postavil levněji než ledideal a v případě poruchy opravil????? Já totiž nejsem technicky zdatný,jsem šikovný na jiné věci. Ještě jsem zapoměl,mám box 1x1x2m.děkuji všem

Naposledy upravil flyfish215 27-05-2016 v 22:43 PM

Old Post 27-05-2016 v 22:18 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 873

U buzerantu doma😀
Tady jsou dobré hlášky

Old Post 28-05-2016 v 06:54 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 874

To růžový světlo není tak hrozný, mám ho taky na nekonopnej indoorek (na jahody) a spíš to zbuzuje obdiv, jako buzna si u toho určitě nepřipadám :-D, s tím světlem, nemůžeš chtít po někom kdo ti to postaví jen tak aby ti to za 2 roky zeservisoval, nebo je to aspoň odvážnej krok spolíhat se na dobrý slovo někoho že ti to zeservisuje, navíc těžko říct jakým by dotyčný ručil za vady :-) I když je fakt, že zde na groweru je poměrně dobrá skupina lidí a i když jsem tu obchodoval s kýmkoliv tak víceméně nebyl problém :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 28-05-2016 v 07:28 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 875

@flyfish215: u odkazu na web osram smaz tu carku za odkazem, editor tohoto fora to zmrsil, bude pak funkcni :]

Co se tyce ceny a kvality, myslel jsem to tak, ze si nakoupis potrebne komponenty a postavis si to proste sam, pak bude cena logicky nizsi. Pokud bys chtel svetlo s jeste lepsi efektivitou nez je zminovany ledideal (ktery je postaveny na VERO29), muzes pouzit treba Cree CXB3590, nejlepe v nejvyssim binu. Procti si toto vlakno, pokud Te to zajima vice, pripadne treba na rollitup se to probira mnohem, mnohem podrobneji :]

Old Post 28-05-2016 v 10:25 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 876

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Růžové světlo, to jsem dlouho neslyšel. Alesh ten citizen někdo zkoušel na rolitup.org a nic moc, tak nevím. Vyzkouším na podzim až bude prostor. Uvidím jaká bude cena těch nových Vera 29. Pokud to bude pod 1000 Kč za kus tak to prubnu. Jaká je cena těch citizen, nevíš?

To je dost vágní formulace. Nechceš být konkrétní? Tvoje příspěvky mi přijdou trapně účelové. Největší bude určitě přes litr.
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Flifish, pokud si viděl HPS tak světlo je žluté (pro lidské oko) 3000 Kelvina je dobre pro květ. Ser na růžové světla a běž do Vera nebo cree. Já letos udělal o 100 g víc pod led než pod HPS.
Alesh pak ty citizeny jsou nejlepší, alespoň podle výrobce. Jak je možné, že firmy cree a Bridgeluxu dávají do výzkumu miliony dolarů a firma citizen která pomalu nemá ani vývojové středisko jim to natírání. Někde v tom bude háček.

Jop, někde háček bude. Asi v tom, že nemáš páru, o čem mluvíš. LED industry je mnohem větší než Cree a Bridgelux. Citizen bych nepovažoval za méně významnou společnost. Konkurenceschopné COB je dál schopný nabídnout Philips, Samsung, Nichia, LG, Luminus Devices, Osram, ... Akorát nejsou v kusový mainstream distribuci. Co se týká produktů Vero, tam bych ty investice viděl spíš u Toshiby, protože používají čipy od nich.

a.

Old Post 28-05-2016 v 10:27 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 877

Trapné účelové. Určitě ze sebe nedělám nejchytřejšího growera. Nebudu tady psát, že všechno vím a znám.
Alesh, mel by ses zamyslet co píšeš. Čísla co uvádějí výrobci jsou jedna věc a praxe je věc druhá. Každý kdo má přístup k netu si může tyto údaje zjistit, co píšou výrobci. Bohužel, jakmile dáš kanabis pod led, tak zjistíš pravdu. Pokud vím,tak ty jsi tady žádný test nikdy neudělal a jen píšeš údaje od výrobce.
Já osobně jsem byl ve státech a 6 měsíců jsme uklízeli v továrně kde tyto čipy vyvíjí. Mel jsem možnost mluvit s vývojáři led čipu a 100% vím že led čipy od žádné Toshiby nekupujou. Investice do výzkumu mají kolem 2 milionů dolarů ročně.
Bavili jsme se o investicích a šéf vývojového oddělení nám potvrdil že největší investice za rok 2012-13 má firma Cree a pak Bridgelux.
To co se dočtete na netu, není vždy pravda. Nedělám ze sebe žádného chytraka, ale trapné účelové si mě dostal.
To samé to je se svítivosti a účinnosti veškeré elektroniky. Výrobci prostě klamou spotřebitele ve všech odvětvích. Už jsem to tady psal několikrát, tak se nebudu opakovat.
Vero29 a Cree 3590 jsem viděl na vlastní oči, citizen a to nové Vero 29 prubnu na podzim. Určitě nebudu se sebe dělat chytraka a přitom jsem to ani nevyzkoušel. Na rolitup.org je takových chytraka asi dvacet a přitom nikdy nezasadily ani semínko.

Old Post 28-05-2016 v 14:09 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 878

Fikusy, to že sem někdo nedává threedy o svém grow neznamená že to netestuje :-) Neber to zle, ale né každý zaměstanec ví doopravdy jaké jsou investice v jakém oboru, pro někoho to může být poměrne citlivý údaj, stejně tak od koho kdo nakupuje a nenakupuje, hodně lidí jsou za tyto informace ochotní zaplatit velmi velké sumy. Proto si myslím že je přinejmenším zvláštní že se tyto informaci dostali k uklizečovi... Ale ještě zpět k tématu, Výše investice né vždy znamená posun ve vývoji, někdi dobře investovaná malá částka može udělat daleko víc než zaplatit výzkumný tým XX lidí, ale to je asi jasné, a co se týče Vero gen.7 nejsem si úplně jistý jestli bude v čr k dispozici na podzim, zatím jsem nikde žádný oficiální datum uvedení na trh neviděl, na jejich vebu je tato informace bez datasheetu už asi 3 měsíce, žádnej posun...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 28-05-2016 v 14:46 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 879

Jde o to, že praxe je něco jiného jak teorie. Podle výrobce cree by čipy 3590 v nejlepším binu by měli být nejlepší. Bohužel jak jsem mohl vidět v té samé genetice a podmínkách byl výnos ten samý jak pod Vero 29.

Old Post 29-05-2016 v 10:44 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 880

fikus...a nebyly ty 3590 jen 4ks (4000k) a VERO 8ks? (3500k a 2700k)

Ani bych tak neresil kterej cip je nejvykonejsi,ale ktery nabizi nejlepsi pomer cena/vykon

stejne nejvic prace udela pestitel a ne jestli ma ledka 160 nebo 170lm/w s cenovym rozdilem 800kc na COB.

Doufam,ze vero i cree brzo uvedou na trh nove hracky,aby ty stavajici zlevnily.

PS videli jste nekdo tento panel? vypada fakt nadupane! ale cena hardcore

https://www.youtube.com/watch?v=pBXK32EAoy0

jsou 330w a 660w verze.

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Naposledy upravil Kvakos 29-05-2016 v 12:36 PM

Old Post 29-05-2016 v 12:15 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2811460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív