Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. IN - 400 W - Ingemars Punch aka IP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

1. IN - 400 W - Ingemars Punch aka IP Příspěvek č. 1

Ahoj, těch projektů je tu tolika, že nečekám, že tu s tím mým udělám díru do Groweru. Ale kdo ví, třeba v tom do budoucna nějaký začátečník najde něco užitečného.

Pokud budete mít jakýkoliv typ nebo postřeh, budu rád, když se se mnou o něj podělíte.

Obsah skříně:
Stan: 125x125x200 - značku nevím
Výbojka: 400 W Phillips Son-T Pia
Odtah: CanFan 125l - 360 m kubických/hodina
Pachový filtr: Home edition - 240 - 360 m kubických/hodina
Větrák: Obyč, 3-stupňový

Genetika:
16x IP aka Ingemars Punch

Setkal jste se s tím někdy někdo? Tady u nás je to pořád samý IP, IP a nikdo pořádně neví, co vlastně hulí, popřípadě pěstuje. Dostal jsem se k tomu, že IP je zkratka pro Ingemars Punch. Jediný popis, co jsem k tomu našel, je tady:
http://www.growchat.com/strains/ingemars-punch/1229
Jinak matkáře neznám, nic extra mi k tomuhle modelu řečeno nebylo, takže jestli máte nějaké zkušenosti, klidně nahoďte.

Ostatní:
Hnojky: AH - Grow, Bloom, Micro
lignohumát
Hlína: Univerzální zahradnický substrát (předhnojený)
Teplota: 20 - 26 °C
Vlhkost: 60 - 70 %


Bohužel nemám zvlhčovačku, ani EC a pH metr.

Rozsvíceno: 4.4.

V průběhu dne nahodím nějaká fota a dál se rozepíši.

It's all about the Cheese.

Old Post 15-04-2014 v 11:36 AM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Zdravím,
No budu tě sledovat. No měl sis rači sehnat jiné klony aby si pak nebyl zklamaný na konci pěstu. Uvidíš sám. Ale osobně mám z takových neznáních rostlin obavu.
Jinak bych ti doporučil si pořídit aspoň pH kapky stojí něco okolo 60Kč. Protože pH je velmi důležité na vstřebávání živin rostlinou.
Tak ať se povede.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-04-2014 v 14:21 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

IP je dobrý model(pokud je to opravdu IP) tady je o něm celé téma

http://grower.cz/forum/showthread....ght=%2Binterpol

Old Post 15-04-2014 v 18:30 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

Nějaký ty fotky

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 13:40 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

Áchjo, já jsem asi hrozná lama. Za boha se mi nedaří přidat fotky k postu. Podle návodu ve FAQ to nejde. Objevuje se hláška:

No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster

Někdo nějaký typ co s tím?

It's all about the Cheese.

Naposledy upravil 100 16-04-2014 v 18:36 PM

Old Post 16-04-2014 v 17:04 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

k

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 18:16 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od 100
Áchjo, já jsem asi hrozná lama. Za boha se mi nedaří přidat fotky k postu. Podle návodu ve FAQ to nejde. Objevuje se hláška:

No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster

Někdo nějaký typ co s tím?


Mě to taky dělá:

FIX: otevři si obrázek v malování a dej vlevo nahoře upravit velikost obrázku přepni na pixely a pokud to máš větší než 1600 x 1200
/ Já mám 2500 x 1900 / tak místo toho většího čísla napiš 1600 a automaticky se ti to srovná na 1600 x 1200 fotku ulož a udělej to ze všema fotkama a pak jich přidej klidně těch 5 max na jednou a půjde to ... / nevím proč ale když se to uploaduje takto velké tak se to samosebou uploaduje pomaleji a pak se stane asi něaký zkrat při 100% a naskočí tato hláška, přitom to mám normalizovat na automatickou velikost pro Géčko , chyba bude nejspíš v internetu / alespoň já jsem to tak vyřešil taky jsem stím měl problém, a toto to opravilo :-) zkus a uvidíš

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 16-04-2014 v 18:23 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8




Tak tady nějaké ty fotky - není to nic zázračného, snad budou pro ilustraci stačit

Prostředí:
1. foto - komplet skříň

Odtah je asi dost vysoko, co?
A ten větrák tam? Kytka nejblíž k němu je vcelku pod náporem větru, ale nepříjde mi, že by jí to nějak vadilo, ani že by jí to vyloženě prospívalo.

2. foto - náhrada zvlhčovačky

Jelikož nevlastním zvlhčovačku, použil jsem selský rozum a po skříni jsem rozvěsil ručníky, které jsou ponořené do sklenic od kafe. Nemám možnost srovnat jak moc je to efektivní, každopádně něco to dělá. Ručníky si z třetiny až poloviny nasáknou vodu ze sklenice a odpařování probíhá rychleji. Ze začátku jsem porovnával za jak dlouho vyprchá voda ze sklenice bez ručníku a s ručníkem. Sklenice s ručníkem vyhrála ;-)

3. foto - záplata

Skříň je půjčená - člověk, kterému patří, z ní zevnitř uřezal "kryty" na síťky. Jako záplatu jsem použil klasickou gaffu. Napadá vás nějaký způsob, jak by ta gaffa mohla kytkám vadit? Ze začátku jsem špekuloval, že by se třeba mohly začít uvolňovat nějaké částice lepidla nebo ták, ale takový teplo tam zase není. Nebo?

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 18:56 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9






Řízky:
1. po prvním prosvíceném dni
2. cca po 3 dnech
3. cca po 6 dnech
4. cca po 9 dnech
5. cca po 11 dnech

První týden nehnojeno, jen sporadicky zalito. Po týdnu dávka AH plus lignohumát - obojího byla dána nižší dávka, než byla předepsaná v tabulkách.

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 18:59 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 10

Tak jak jsi na tom pomohlo ti to ? ....

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 16-04-2014 v 19:01 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11




Choroby, plísně a ták:
Objevilo se mi na listech něco takového(viz fotky). Dá se to považovat za nekrotické skvrny? Je to tedy způsobeno nedostatkem draslíku?

Vím, chtělo by to hodnoty pH, ale ty v tuhle chvíli k dispozici nemám.

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 19:01 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Tak jak jsi na tom pomohlo ti to ? ....


Pomohlo Mockrát díky Jsem začal zmenšovat na velikost 150 kb, ale na takových fotkách nebylo nic vidět. Takže ještě jednou, díky moc

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 19:04 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Zdravím,
No budu tě sledovat. No měl sis rači sehnat jiné klony aby si pak nebyl zklamaný na konci pěstu. Uvidíš sám. Ale osobně mám z takových neznáních rostlin obavu.
Jinak bych ti doporučil si pořídit aspoň pH kapky stojí něco okolo 60Kč. Protože pH je velmi důležité na vstřebávání živin rostlinou.
Tak ať se povede.


Ahoj, díky za sledování, vážím si toho Byly to jediné dostupné a "osvědčené" řízky široko daleko. Kluci tady kolem to pěstují, podle nich se to dá. Výsledky vypadají moc hezky i krásně fungují. Jediné co, tak výnosy prý nic moc
Jak píšeš, uvidím, jak to dopadne

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 19:06 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100
Nový Člen

Karma uživatele 100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od brujeria
IP je dobrý model(pokud je to opravdu IP) tady je o něm celé téma

http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=%2Binterpol


Interpol, tak to jsem v životě neslyšel Každopádně podle threadu to vypadá, že to bude stejný model Díky za odkaz, jsem o něco chytřejší .)

It's all about the Cheese.

Old Post 16-04-2014 v 19:07 PM
100 je offline   Profil uživatele 100   Find more posts by 100   Foto galerie člena 100   Click here to Send 100 a Private Message   Add 100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od 100
Choroby, plísně a ták:
Objevilo se mi na listech něco takového(viz fotky). Dá se to považovat za nekrotické skvrny? Je to tedy způsobeno nedostatkem draslíku?

Vím, chtělo by to hodnoty pH, ale ty v tuhle chvíli k dispozici nemám.


Může to být Ph když se pozorně podíváš tak některé špičky máš skroucené ale barva a vše je v pořádku , dále to může být draslík nebo Vápník :-) to by jsi zjistil podle toho jaké Ec máš :-))

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 16-04-2014 v 19:09 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 16

Kaýdopádně na 5té fotce je vídět že máš chycené špičky skoro všechny i u zdravých máš hlínu s živinama proč tam už liješ hnojky ještě bych jel Kořenák a na postřik něco co dělá krásnou zelen z listu :-) a za B/ Ah jsou vážně agresivní soli ta 1/2 dávka nevím nevím lepší to ject podle Ec metru :-) jen ti dávám něaké info vím že Ec metr nemáš k dispozici.. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 16-04-2014 v 19:13 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7479040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív