Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Příprava na OUTDOOR pod úsporkou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příprava na OUTDOOR pod úsporkou Příspěvek č. 1

Ahoj lidi jsem tu nový, sice ne zas až tak pročtený už tu něco mám ale až letos jsem se odhodlal zaregistrovat, protože se s vámi chci podělit o můj GROW.... Ale k věci, chci se zeptat předpěstovávám si za oknem a někdy začátkem května to chci dát ven (balkon) 20l květináče... myslíte,že má cenu kytičky občas odpoledne a k večeru, kdy už je skoro tma- hodit pod úsporku 11W 6400K třeba na 5h zhruba??? Myslíte že si trochu pomůžu a zrychlím růst? Mám jen 2 kytičky Drurbana od Dutch Passion...
Předem vám díky za rady...

Old Post 10-04-2014 v 20:49 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 2

Ahoj spíše je tam pod tou úsporkou nech 18 hodin a pak zhasni na 6 hodin, za oknek se ti ted budou táhnout za světlem a budou mít dlouhé a slabé stonky s vysokými patry...a za další je venku ještě málo světla...špatná perioda, ale jestli jsi sadil ze semínek teď někdy tak by to nemělo vadit, ale jak říkám je lepší to mít pod tou úsporkou, mít jí co nejníž nad kytkama a aspoň se nebudou táhnout...mrkni na tohle, snad ti to pomůže http://grower.cz/forum/showthread.p...149#post1112149

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 10-04-2014 v 20:56 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

Já ti děkuji za odpověď ještě prosím o radu která ta úsporka je vhodnější podle parametrů jsem dohledal že jedna má 11W 4000K a ta druhá 11W 6400K, podle oka je zřejmé, že víc světla dává ta 4000K ale je spíše barvená do žluta to světlo ta 6400K nesvítí tolik, ale zase je to takové "víc modré" světlo... takže bude asi lepší ta 6400K že? Ale přeci přes den je lepší to mít za oknem kor když svítí slunce a potom bych to dával třeba na těch 6h pod tu úsporku to bude cajk ne? (Ano sázel jsem jsem v pondělí ze semínek...)
PS: ještě dotaz ke hnojení
Na růst mám připraveno Plagron Alga GROW + Vita race
Na květ: Canna - BIO FLORES
Od kdy mohu začít s tim vita race postřikem (pynth amin) ?

Old Post 10-04-2014 v 21:49 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 4

Když už budeš mít ty ùsporky , tak je tam nech na celou dobu svicení a ještě si tam dej větráček na ofuk třeba od pc, abys měl silnější stonky. Jinak ten plagron mám taky na svoje mimča a daří se jim dobře, ale s tím dalšim hnojivem ti bohužel neporadím. Kdybys chtěl tak ti můžu poslat fotky mýho boxu s úsporkama.
Ať to roste čau

Old Post 12-04-2014 v 07:51 AM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 5

Zdarex hele.vita race je svinstvo a rado se to kazi pokud to zacne smrdet jako cpavek tak pryc s tim nejlepe to skladuj v lednici

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 12-04-2014 v 12:23 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 6

K těm úsporkám....Já používal Phillips Master 33W/6500K a naprostá spokojenost. Udělal jsem z alobalu kryt....
Když se podíváš do tabulek tady na G tak zjistíš že ve spektru kolem 4000K jsou fotosyntetické procesy na minimu. ROSTLINA VNÍMÁ SVĚTLO JINAK NEŽ ČLOVĚK.

Řekněme že 5000K a více, rostlinky budou dobře růst, větší rozestupy mezi patry, hezky se potáhnou....
Když použiješ 2700K (žlutá), budou mít rostliny pevnější stonek, menší rozestupy mezi patry a celkově pojede spíš ,,jako bonsaj"

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 12-05-2014 v 11:16 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

Caute groweri,mam taky problem teraz si predpestovavam na OUT , spinacie hodiny mam nastavene od rána do vecera ,omylom som dnes zapol hodiny od obeda, co mam teraz spravit ?
Mam im nechat svetlo do vecera (mali by len 12h svetla) a rano znova dat rezim svetla 18h.
Može sa z rastlinami nieco stat? (Maju 15cm).

Old Post 18-05-2014 v 10:18 AM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2015 - Příprava na Indoor ve skříni - 24 odpovědí
24-04-2014 - Příprava na indoor - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5110230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív