Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2013 Durban,Shaman,Blue Mamooth
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Outdoor 2013 Durban,Shaman,Blue Mamooth Příspěvek č. 1





Zdravím tak i já leč jsem to neměl v plánu tak nahodím pár fotografií jak to roste u nás
Pro tudle sezónu jsem zvolil odrůdy 10x Durban Poison (dutch passion) a 10xShaman (dutch passion) a jěště automaty 5xBlue Mamooth (Barney's farm). No vzhledem k tomu že jsem neměl moc času tak jsem shamany dal kámošoj na předpěst tvrdil o sobě že je "zkušený grower" a mezitím jsem si vyreklamoval semínka která mi přišla místo durbanů semínka jsem hodil do odstáté vody po dvou dnech bylo naklíčeno durbani+shamani úzpěšnost při klíčeni mě překvapila 20/20 mamooth 4/5 bohužel v současné době žije pouze 8 durbanů a 2 shamani ten obrovský úbytek shamanů byl způsoben tím že jsem je nechal předpěstovat u kámoše takže mi dal mrzáky kterým pod tíhou sotva prvniho patra praskali stonky a mamooti jeden bohužel nevylezl z hlíny takže jsou jen 3 ale zato rostou krásně.
Shamany jeden durban a dva automaty mám v text potech kvůli moc velké vlhkosti půdy kde jsou nasazené příští sezónu buď lepší flek nebo všechno do potů.
Abych nezapoměl durbani a shamani klíčily koncem května a automaty šli v půlce června takže dokvést by měli stejně září/říjen pokue se nepletu.
Tak pokusím se nahodit pár fotek z předpěstu a večer až přijdu domů tak sem hodím fotku kde je rozdíl mezi mnou předpěstovanými a kámošem. Pokud se zde fotky neoběví tak se předem omlouvám jelikož toto téma smolím v práci na telefonu.

Možná jsem se ještě mohl zmínit čím hnojim takže Durbany a Shamiky hnojím zatím Hesi TNT complex plus bioheaven boibizz plus na květ tu mám green sensation od plagronu a mamuti dostávají bioheaven plus feeding power hybrids jsou to takové brožurky z canafestu pytlicky po 10g

Old Post 12-07-2013 v 09:25 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2


Tady jsem ještě našel fotku v pravo durban v levo shaman v den přesazováni a jelikož je kámoš docela línej postarat se o to tak to dopadlo jak to dopadlo. A proto "komu se nelení tomu se zelení"

Chtěl bych se vás zeptat používáte na outdoor něco na proplachování Ripen Final soulution?

Old Post 12-07-2013 v 13:01 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3






Tak jsem se šel po obědě podívat na holky bohužel jsem jednu fotku smazal zrovna shamana
Bohužel teplo moc není takže kytky pomalu košatí pěkně to začíná vonět a řekl bych že automaty začínají pomalu nakvétat

Old Post 15-07-2013 v 13:43 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4






další várka

Old Post 15-07-2013 v 13:52 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 5



a poslední dvě

Old Post 15-07-2013 v 13:54 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6






Tak jsem se byl podívat na kytičky a nevypadají vůbec špatně navíc jsem dnes namíchal pro AF květové hnojivo (Plagron Alga Bloom) + Green Sensation
Mamuti začínají krásně kvést.
Shamani+Dubrani dostávají Plagron Alga Grow

Old Post 24-07-2013 v 17:16 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 7






Druhá porce

Old Post 24-07-2013 v 17:31 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 8





Ten první durban se mi vůbec nelíbí měl krásně velké listy a teď jsou takové povadlé uvidíme jestli se zmátoří

Old Post 24-07-2013 v 17:34 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 9

Tomu prvnimu durbanu bych ubral na hnojkach.... myslim ze ma moc.

Old Post 24-07-2013 v 18:37 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 10

Hnojky vysadit , prolit vodu a drz ho na diete o vode nez bude OK

Old Post 24-07-2013 v 20:03 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 11

Ok tak jelikož jsem si dal odstat 7,5 liteu vody tak ji to tam zitra zajdu nalit

Old Post 24-07-2013 v 20:16 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 12

Tak po dnešní návštěvě už vypadal mnohem lépe a těm automatům ten Green Sensation evidentně chutná

Old Post 25-07-2013 v 20:35 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13




Ještě jsem se chtěl zeptat jestli nevíte k čemu je to na obrázku dovezl mi to kamarád z cannafestu a našel jsem to pouze na anglických stránkách a angličtina není zrovna můj šálek čaje
A ještě jsem se chtell zeptat neměli by ty sativy už začít kvést? Přijde mi že si dávají na čas

Naposledy upravil Majky-man 26-07-2013 v 11:26 AM

Old Post 25-07-2013 v 21:16 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 14

Bloom CALMAG je vynikající doplněk vápníku a hořčíku. Můžete ho použít koncem vegetativní růst stimulovat flush zeleného růstu a zvýšené produkci chlorofylu, stejně jako během pozdního rozkvětu vyvážit vstřebávání živin při používání vysoké hladiny draslíku a fosforu. CALMAG také pomáhá rostliny, aby se v dalších vašich PK přísad, tedy pomáhat s tvorbou plodů a květin! Dokonce to funguje oživit bojující rostliny vytvořením nával zeleného růstu! Velkou aditivum používat při 1 ml na litr živného roztoku.

z lenivosti google translate,nechcelo sa mi pisat,2x copy n paste a je to az na par chybiciek to neprelozil zle

Old Post 26-07-2013 v 08:01 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 15

pekne ti to ide
tie smartpoty mas origo alebo robene? odhadom 10L?
na automaty je to skvela vec
akurat ked je taketo teplo a nemas to zrovna po ruke tak je problem lebo to strasne rychlo vyschne a hned je to take ovednute ako to mas aj ty
riesil som to aj pridanim hydrogelu a bentonitu ale to uz nedoplnis do substratu
odporucal by som ti aspon ciastocne zakopat
staci tretinu a ono si to zo spodu udrzi viac vody
podla velkosti je uz urcite primarna funkcia splnena a korene na koncoch zascnute a rozvetvene

klasiku by som do toho nedaval pokial by som nemal nejaky vecsi objem (30L a viac)

Old Post 26-07-2013 v 09:25 AM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 16

Tak ze včerejšího prolívání jsem to i vyfotil takže foto ;-)
No to zakopání je dobrý nápad takže zítra tam jdu jelikož mám noční a vodu připravenou tak to zítra zaliju a zakopu jinak jsou to original text poty jsou "15l" ale do prvního se mi vešel celý 25l pytel takže se tam toho vejde dost jinak ty sativy to byl zoufalý pokus aby to nestálo ve vodě protože není problém když jdu špatnou cestou tak jdu mokřinou.
Doufám že z toho něco bude byl bych nejraději kdyb už to všechno kvetlo jinak mě překvapilo že když jsem tam včera byl už ty kytičky pěkne voňeli takže plagron jim asi chutná více než hesi

Old Post 26-07-2013 v 11:05 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2010 - Outdoor 2010 Shaman - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2069680 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív