Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 33

Pokud jsi z touhle zálivkou zalil jen poloviční dávkou tak se neboj tu poloviční dávku opakovat :-) a s každým dalším zalitím přidej o 0.1 a uvidíš jak na tom budeš každopádně ti jen poradím, že méně je víc... mrkni na můj grow a ec jak jsem pomalu zvedal.. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 04-05-2014 v 21:01 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 34

- kytky vypadají hezky napapaně, takže když budeš postupně hnojiva přidávat tak to bude cajk. celkově hlína už v sobě nějaké živiny má ...

- na příští round ti z vlastní zkušenosti doporučuju pěstovat v kokosu

- a chtěl sem se zaptat, co to je ten kořenový stimulátor od JIDB?

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 05-05-2014 v 08:57 AM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Saaho
- kytky vypadají hezky napapaně, takže když budeš postupně hnojiva přidávat tak to bude cajk. celkově hlína už v sobě nějaké živiny má ...

- na příští round ti z vlastní zkušenosti doporučuju pěstovat v kokosu

- a chtěl sem se zaptat, co to je ten kořenový stimulátor od JIDB?


To se jen přepsal myslím že jsme to tu už řešili kořeňák Od JIDB není protože ho JIDB mají v sobě ale to si asi věděl ne ? :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 05-05-2014 v 10:28 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 36

Děkuji za názory , dnes to zahnojím normál 4 ml/l když před tím to nic neudělalo .. nové výhonky mi nepřijdou už nějak "předusíkované"..

Saaho- ten kokos na příště je parádní nápad, koupím ph a ec metr a nejspíš do toho jdu aspoň budu mít přehled co v té hlíně je a budu to moct korigovat

Kořeňák od JIDB není - to jsme už vyřešili - moje blbost.

TEĎ UŽ JEN ! - kdy přepnout viděl jsem hromadu threadů , prolízal co se dalo ale stejně to tak nějak nemůžu odhadnout když to jedu poprvé bojím se abych se neochudil o výnos .... zatím budu ještě zaplňovat nejspíš... - dnes nebo zítra dám aktuální foto vyplněnosti prostoru a snad se někdo vyjádří co s tím

A ještě se zeptám - první dvě vetvičky u "jednolístku" jsou slabé a podle mě nemají šanci se dostat nahoru... sekáte je? já to asi udělám ... navíc- řízečky na venek se hodí

Old Post 05-05-2014 v 16:32 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Dotaz Příspěvek č. 37






6.5

Táák mám tu fota.. jsem nervózní páč nevím co mám dělat. Podělím se o dilema :

PŘEPNOUT X NEPŘEPNOUT

- bojím se abych se markantně neochudil o výnos při brzkém přepnutí , kytky sice rozvětvené jsou ale tak nějak to nemůžu odhadnout leč sem prošmejdil co se dalo tu na G... prostě to nemám v oku ještě Navíc mě tlačí čas - do tří měsíců musí byt vše ukončeno páč jedu pryč.

No ale zase aby to nepřerostlo... i když tam mám místa dost ještě - DARKSTREET má 160 cm. A nevím jak moc po přepnutí to vyjede ještě..

Spíše se přikláním k přepnutí..

HNOJIT X NEHNOJIT

Toto jsem tak trochu vyřešil že jsem to dnes prostě zalil normalni zalivkou 4ml/L CANNA TERRA VEGA a uvidí se. Bez měřááčků to je složitý no - ale zároveň se bojím přepnutí když by kýtí byli nacuclý moc dusíkem - má to negativní efekty - a to se dostáváme k problému výše.


PIŠTE NÁZORY, RADY, BUDU VELICE RÁD KDYŽ SE PODĚLÍTE O NÁZOR


1.FOTO Celkový pohled
2.FOTO Celkový pohled
3.FOTO Celkový pohled
4.FOTO Foto skříňky pro představu jak jsem na tom s místem
5.FOTO Celkový pohled

Old Post 06-05-2014 v 10:22 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 38

osobne bych to uz pomalu prepl, alespon podle te celkove situace v boxu.ta fotka je trochu horsi



Old Post 06-05-2014 v 11:07 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 39

Přepnout! jinak přeroste ještě to 2x tolik vyroste při květu... ještě dneska přepni

Old Post 06-05-2014 v 16:42 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Palec nahoru Příspěvek č. 40

ouuu máj gád tak dobře zítra přepnu - už se těšíím děkuji za rady

Old Post 06-05-2014 v 18:39 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 41

asi bych taky přepl.

výšky se podle mě být nemusíš. kolínka a roztahovat...

a hnojit asi joo, třeba pul růstovky a pul květovky

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 07-05-2014 v 11:49 AM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 42






7.5

JE TO TU!!!!! Po 23 dnech ve skříni přepínám na květ. 1/3 pěstu úspěšně zamnou, myslím že na poprvé to šlo docela dobře Krom lehkého nadbytku dusíku(nemám pH ani EC metr) a počátečním problémům s vlhkostí- neměl jsem zvlčovačku nebyl ŽÁDNÝ VÁŽŇĚJŠÍ PROBLÉM..

I prostor je pěkně vyplněn no - posudtě sami

1.FOTO
2.FOTO
3.FOTO
4.FOTO
5.FOTO

Old Post 07-05-2014 v 19:10 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 43






17.5

Chvíli ostalo ticho... po přepnutí se nic moc nedělo, proroctví že mi kýtí po přepnutí vyvalí o 200% mě nechaly zatím chladným a kýti ani nic moc do výšky nepokročily ale za to už nasazují blizničky a vypadá to že se chystají na pořádnej rozjezd

Myslím ale že na poprvé můžu byt zatím rád, a navíc jsem tolik zpyšněl že si myslím že tam nad 100 galaxií, pokud se nic nepo***e musí být!!

Každopádně povyrostly a pěkně zmohutněli, no a po

10 dnech od přepnutí na květ tu máme první blizny...

Takže zde se mrkněte jak to valí :

a kritizujte, raďte , popřípadě chvalte a karmujte..

JINAK - KYTKY PŘESTALY PŘÍJEMNĚ KONOPNĚ VONĚT ALE SMRDÍ JAK HROMADA HOVEN libuji si ve smradlavých sýrech a tak, hodně vydržím ale tohle už mě vyloženě smrdí nechci vidět v květu!

1.FOTO vyndané holky - nedal jsem to přesně tak to není čtvereček ale i tak pěkně vyplněno no ne?
2.FOTO víc zblízka
3.FOTO pohled z boku
4.FOTO Pro srovnání s nůžkami
5.FOTO pohled do moře zeleně

Naposledy upravil Bohém 17-05-2014 v 13:01 PM

Old Post 17-05-2014 v 10:09 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 44



1.FOTO Prvníí blizničkyyyy ! :3
2.FOTO Vrcholky

Old Post 17-05-2014 v 10:28 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 45

Ahoj, roste to zdá se pěkně, teď 14 dní od přepnutí bych začal zvyšovat bloom složku skoro až na doporučene maximum..
Jinak základ je mít to rostahaný až úplně UPLNE ke krajům boxu - jestli to ještě nemáš neni tu foto z boxu vposl. době

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 24-05-2014 v 09:41 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 46






25.4

Taak, kytí jsou konečně v hlavní růstové explozi - všechny větve se vytáhly už tak o 100%. Navíc jsem zakoupil CANNA BOOST

Hnojím :

6 ml/l CANNA TERRA FLORES
CANNA BOOST 2 ml/l

Vlhkost vysoká - zatím se drží na hodnotách přes 60% ale to se teď bude s lepším počasím a větráním zlepšovat.

Teplota : DEN (dole ve stínu) : 27.5 C
NOC 18. - 19. C
Annuvin: díky za radu, prostor mám docela vyplněnej ale asi to bude potřeba, skus posoudit z photos jestli to pujde.. zda se mi právě že tak po krajích není taková intezita svitu, jedna strana je taková zpomalená a vytáhlá o pár cm. Nejsem si jist zda mam správně ohlý stínítko.

1.FOTO Pohled z vrchu
2.FOTO Pálkec
3.FOTO Víc pálkec
4.FOTO Z boku - Kyti jsou od spodu SVĚŠENÉ protože sem je nechal až moc vyschnout.
5.FOTO Tmavá foto z boku

Naposledy upravil Bohém 25-05-2014 v 10:43 AM

Old Post 25-05-2014 v 10:30 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 47

zdarec prosim te porad tady bohuzel nikde nevidim jak to mas s teplotou v tom boxe taky by me to docela zajimalo diky

Old Post 25-05-2014 v 10:39 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 48




to Zmijak - V předchozím příspěvku , vždy to dodatečně dopisuji protože mě nějak nejdou odesílat fotoz pohromadě.

1.FOTO Vršky
2.FOTO Zeleň
3.FOTO Zeleň

Old Post 25-05-2014 v 10:46 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2019 - 11th. Bohémův indoor 250W - 4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 52 odpovědí
22-11-2018 - 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 186 odpovědí
19-06-2015 - 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star - 140 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5441120 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív