Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » můj druhý grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
IP2014
Nový Člen

Karma uživatele IP2014 - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 17

Zkusím to ještě jednou poradí mi někdo jakej odthah na ty rozměry místnosti použít jde mi o značku a výkon . Vim hledej smudlo ale uz toho mam nactenyho tolik ze nevím prosím poradte dekuju jen pro orientaci chteljsem si vybrat něco co vysává kolem 800 m3 za hodinu je to dobře nebo moc . Jinak jde mi primo o výrobek co koupit

Old Post 29-03-2014 v 22:48 PM
IP2014 je offline   Profil uživatele IP2014   Find more posts by IP2014   Foto galerie člena IP2014   Click here to Send IP2014 a Private Message   Add IP2014 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 18

a z čeho to máme asi vydedukovat vole když nenapíšeš ani jak je ta místnost velká ? každopadně 800 m3 je tak na větší box na místnost nevím nevím . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 30-03-2014 v 06:42 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 19

Někde to tam psal..

Můžeš si to taky spočítat sám.. poslal jsem ti odkaz kde máš napsanej vzorec jak zjistit potřebný odtah.. podle toho co ti vyjde si projdeš nějakej gshop.. pak se můžeš tady poradit jakej by byl úplně ideál (ze zkušeností) pokud nepřídeš s vlastní zájmem a nápadem kterej by si chtěl probrat.. nikdo ti moc neporadí..

tak znova..

"Stačí si spočítat, objem pěstírny (např. pro 1m x 1m x 1,5m je to 1,5m3). Vzduch v pěstírně by se měl kompletně vyměnit cca. 20 - 30x za hodinu (tj. pro 1,5m3 je to 45m3/h)"


Popřípadě si to tam přečti úplně celý.. máš tam i něco o teplotě..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 30-03-2014 v 07:36 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IP2014
Nový Člen

Karma uživatele IP2014 - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

Tak znova omlouam se že jsem to zde neuvedl ale můj původní záměr byl prima klima 160 mm ,800 m3, s regulací a pachac can lite,jinak díky tomsiovi za nakopnuti :-) . Přímo od prodejce jsem zjistil ze s primou jsou nejčastější problémy ze nejvíce reklamaci tak musím vymyslet něco jiného díky za reakce

Old Post 30-03-2014 v 10:39 AM
IP2014 je offline   Profil uživatele IP2014   Find more posts by IP2014   Foto galerie člena IP2014   Click here to Send IP2014 a Private Message   Add IP2014 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 21

Na ty rozmery si kup zaboxovanou ulitu ta by se ti mela hodit i na tu dvoustovku komin
sice te to bude neco stat,ale ver ze ve sklipku a obzvlast tech rozmeru se ti vlhkost bude
spatne odvadet,takze je lepsi mit sylnejsi odtah a radeji jet na80% nez mit slaby a problemy.
Jinak osmistovka ventas primaklima je uplne v pohode,kurvi se hlavne ty co maji regulaci
ja mam dvoustupnovou a uz mam druhy ventas a zadny problem.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 30-03-2014 v 21:55 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st3pi
Nový Člen

Karma uživatele st3pi - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od IP2014
Tak znova omlouam se že jsem to zde neuvedl ale můj původní záměr byl prima klima 160 mm ,800 m3, s regulací a pachac can lite,jinak díky tomsiovi za nakopnuti :-) . Přímo od prodejce jsem zjistil ze s primou jsou nejčastější problémy ze nejvíce reklamaci tak musím vymyslet něco jiného díky za reakce



Ahoj, mam 2 prima klimy, jednu dvou rychlostni 240/320, 3 roky zadny probelm jede non stop a tu 160 a 800 s regulaci otacek a teplotnim cidlem, 2 roky zadny problem. Nevim kdo ti co rekl, ale posrat se muze vsechno a kdykoliv, nicmene ja ti ho klidne doporucim.
Drzim palce

Old Post 31-03-2014 v 08:31 AM
st3pi je offline   Profil uživatele st3pi   Find more posts by st3pi   Foto galerie člena st3pi   Click here to Send st3pi a Private Message   Add st3pi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IP2014
Nový Člen

Karma uživatele IP2014 - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 23

Ahoj všem s vlhkostí problémy nemám spíše musím vlhkost zvedat uměle . Jinak už na to dva dny koukam jako blázen . Líbí se mi Vents VK 150 U . Co si o něm myslíte bude v pohodě ? Jinak ta ulita taky nevypadá špatně ale spíš bych se přiklonil k tomuto . Za chvíli mě čeká přepnutí už jsem na to natesenej jak 5letej kluk když vidím jak se jim daří . Ten rozdíl oproti prvním je fakt krutej proto ta radost.

Old Post 31-03-2014 v 20:10 PM
IP2014 je offline   Profil uživatele IP2014   Find more posts by IP2014   Foto galerie člena IP2014   Click here to Send IP2014 a Private Message   Add IP2014 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IP2014
Nový Člen

Karma uživatele IP2014 - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24




Ahoj všem ,tak nějaké poslední foto před dnešním přepnutím na květ ,zatím to vypadá velice dobře a jsem zvědav jak to dopadne :-).Omluva se za kvalitu jsem bez fotáku malá nehoda

Old Post 06-04-2014 v 18:37 PM
IP2014 je offline   Profil uživatele IP2014   Find more posts by IP2014   Foto galerie člena IP2014   Click here to Send IP2014 a Private Message   Add IP2014 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IP2014
Nový Člen

Karma uživatele IP2014 - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 25




Tak nějaké čerstvé foto :-) doufám že vše probíhá jak má no uvídíme :-)

Old Post 29-04-2014 v 20:51 PM
IP2014 je offline   Profil uživatele IP2014   Find more posts by IP2014   Foto galerie člena IP2014   Click here to Send IP2014 a Private Message   Add IP2014 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2011 - Můj 1. indoor LED grow - 324 odpovědí
01-07-2010 - Druhý grow - 16 odpovědí
01-07-2010 - můj 2 grow - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0041290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív