Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6*White Rhino a 3*Afghan Kush - 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Nápad 6*White Rhino a 3*Afghan Kush - 400w Příspěvek č. 1



Čaute, tohle je moje 4.kolo (vtomhle boxu 2hé.. předtím sem jel 80*60*160 made in home)

box 100*100*200
lampa růst Sylvania SHP-T Super 400w + mám ještě 125w CFL..
stínidlo Adjust-A-Wing medium
na květ chci koupit GIB Flower Spectre XTreme Output 400w
do květu plánuji dokoupit nějaké CFL možná
půda Plagron Lightmix
vzduch TT 160 T 595/680m3/h ,,Koncový filtr 300 m3/hod Industry,,přívod vzduchu sem koupil UFO s 93m3 bude stačit (minulé kolo mě srali otevřené okna dole )
2 klipsnové ventilátory + ještě 1 větší v záloze
květináče 25x25x26 =>11L (jel sem 3,5l i 6,5l... teď zkouším tyhle..)
v příštím kole bych chtěl zkusit 600w a 16*6,5l...
hnojiva růst i květ Plagron Alga Bloom/Grow
+ sem dokoupil AgroBio stimulátor zakořeňování s aktivním stříbrem (zesiluje rostliny + proti stresu...)
hoštické hnojivo GUÁNO na mladé kytky..
zahradní lignohumát též pro rozvoj kořenového systému..funguje i pro lepší nasazení květů a ohatou úrodu ) tak sem zvědav ;-)
ochrana nějaké ty postřiky ze zahradnictví za 60kč..proti mšicím,padmí apod..občas to stříknu...
kytky 6*White Rhino a 3*Afghan Kush...od místního člena Shroomena ;-) díky Ti
vlhkost(mašina silver - 588 od AVAIR) občas pustím vlhkostroj rosím, podle potřeby
PH neměřím...kytky sem měl vždy krásně zelené a kvůli 10% výnosu se stím srát nebudu moc času nemám,ale příští kolo možná z hecu pořídím a vyzkouším...
Budu rád za každé ohlasy/rady
kytky se chystám kolínkovat nechat pěkně vyrůst,vyplnit prostor..když jedu jen 9..minulé kolo (16ks) sem jel prales






Naposledy upravil Pajas 26-03-2014 v 15:38 PM

Old Post 25-03-2014 v 18:28 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 2

Zdravím, asi bych volil pacháč stejné kapacity jako odthaový ventilátor, neříkám že to takhle nejde ale občas to zasmrádne a neodtáhne ti to tolik vzduchu co potřebuješ aspon ten 42O nebo tak nějak bych zvolil, jo a kombinovat cfl s hps je myslím zbytečný, to si nechej na růst nebo rozjezd někde vedle v bedně, dohromady by to byla ztráta energie dle mě keep growin´ ať se daří
btw na afghan kush sem velice zvědavej

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 26-03-2014 v 06:33 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

Positive- mám odtah 595/680m3/h ,,Koncový filtr 300 m3 zvládá to v poho.. těch 93m3 mám jen jako přívod vzduchu :-)
myslíš, že zbytečný?? sem koukal na foru že pár lidí to takhle kombinovalo a pěkně jim to prosvítilo až dolů tak nevím...



každopádně dnes sem tam prdnul CFL na růst...alespoň na pár dní,pak vrátím 400w,3kytky mám dost zvadlé a doufám, že to přežijou...kdyžtak se nahradí většíma..

Old Post 26-03-2014 v 15:36 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Pajas



každopádně dnes sem tam prdnul CFL na růst...alespoň na pár dní,pak vrátím 400w,3kytky mám dost zvadlé a doufám, že to přežijou...kdyžtak se nahradí většíma..

Nechej tam tu cfl dokud se trochu nerozjedou, pak az zvyš watáž zvadlý je máš protože jim dáváš 400W což je teplo a malo vlhkosti

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 26-03-2014 v 15:49 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5



po 7dnech růstu pokračujeme.. zachvíli koupím drátek a už budu formovat...
dnes sem tam hodil 400w po 7dnech CFL 125W
zalejval sem hlavně na kořeny, dnes sem už dal hnojky na růst...viz popis
zapnutý zatím 1 klip.ventilátor,odtah i přítah + zvhlčovač
předchvílí sem je postříkal postřikem proti mšicím a jiným breberám (koupeno v zahradnictví,jako vždy..)

1.fotka všechny + ve prostřed chilli Bhut Jolokia White a black pearl... Jolokia mi vyklíčila pouze 1 z 10 :-// příště jedu v rašelině...hodil sem je rovnou do hlíny a nikdy sem neměl problém...black sem měl 10/10
2.Afghánskej Kush

Old Post 01-04-2014 v 11:40 AM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6





Pár dní uteklo jako voda kytkám se daří a já dnes začnu pomalu s ohýbáním
hnojím s Plagron Alga Grow každý den
zalejvám cca 2-3 denně (1L) podle toho jak je to vyschlé, dost mi usnadňuje práci zvhlčovačka ;-).. zapínám stále vždy na 1h nebo na 2h...párkrát denně..
pak rosím a přidávám trochu hnojiva na listy..
vlhkost na 90%
Teplota 25,8°C přes den, v noci už nesleduji
díky za rady od vás a sledování ;-)
Jinak přijde mi, že Afghán se dost začíná vytahovat... pokuď někdo budete mít zkušenost kolik zhruba vyleze po přepnutí tak budu rád za info


foto 2 a 3 Afghán

Old Post 06-04-2014 v 09:41 AM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

Takže hlásím se dalším dnem růstu..
16.DEN růstu (týden ještě kořeny)
Kytí se krásně větví.. především Afghán... pár nosorožců je trošku pozadu, tak sem je odháknul, nechám vytáhnout maličko do výšky (5-10cm - do 3dnů) a pak zase ohýbám...

Prostor stále nevyplňen (dle mě..pohled ze shora)
hnojím pořád stejně...
vlhkost stále stejně...párkrát za den zapnu mašinu,rosím..
mašinu zapínám na 2h...jedu u toho pouze na odtah a přítah...krásné klima když se na ně mrknu v té mlze skoro nejdou ani vidět :-) 90% vlhkost..
včera se je pohnojil ještě hnojkou proti stresu a přidal sem tam trochu aktivního stříbra na ochranu a rozvoj kořenů...
zálivka 250ml na kytku
o víkendu mám v plánu prolejt, ať mi úplně nevyschne hlína po okrajích...
teplota 27-30°C noc nevím...:-) ale pod 25°C už nejdu


dík za postřehy a rady

Old Post 10-04-2014 v 14:18 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8






Fotky..mi bohužel nejdou vložit...

Grower.cz Zpráva Systému
No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster




foto 3-4 Afghán...
jinak pořadí kytek je pořád stejné, neprohazoval sem je...afghán na šikmo, ostatní nosorožec


Díky positive za radu s fotkama ;-)

Naposledy upravil Pajas 10-04-2014 v 15:35 PM

Old Post 10-04-2014 v 14:24 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9





Dnes 22.den růstu :-)
prostor bych řekl celkem slušně zaplněný...
Zvhlčovačku se už vyhodil- není pro ní místo.. nyní pouze ještě rosím..
Hnojím stále stejně..
Holky nyní chlastají mnohem víc... každý den 1L kytka- o víkendu plánuji je dát pod sprchu a podle velikosti možná přepnu na květ, ale jsou stále malé...(27cm)- povedlo se mi je krásně naohýbat takže vše roste jak má, větve apod... kolikrát člověk přemýšlí co je hlavní větev )
ten prostřední afghán se mi dost tahá do stran.. takže nejspíš tam nahážu bambus a začnu směrovat větve... začíná mi brát světlo u vedlejší kytky..
teplota 28°C přes den
1 fotka je 20.den růstu
AFG označen.. musel sem 1 kytku ze předu přemístit místo AFG aby mi začla pořádně růst

Old Post 16-04-2014 v 08:34 AM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

Čus máš to pěkný já taky neměřim PH občas by mě zajímalo jak na tom jsem z PHčkem ale kytky mam taky krásně zelené a vonavé pěstu zdar.

Old Post 17-04-2014 v 16:46 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od bcbud23
Čus máš to pěkný já taky neměřim PH občas by mě zajímalo jak na tom jsem z PHčkem ale kytky mam taky krásně zelené a vonavé pěstu zdar.


Na vaše věty odpovím : jedete v hlíně tam se z 80% ph neřeší obecně vzato 70% čr má vodu 6.5-7.5 a to na hlínu je ideál odpadává vám tedy problém s měřením ph :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 17-04-2014 v 16:57 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 12

Zdar,na nic necekej a o vikendu prepni na kvet.. kdyz je nechas jeste na rustu tak stejne ve finale spodni vetve otrhas pze to neprosviti.. jinac pekny a karma zaslouzene leti..

Old Post 17-04-2014 v 18:51 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13

dneska sem pár větviček otrhal už no
mám je teprve 35cm vysoký tak nvm no :-/ měl sem v plánu jet na 70cm

jinak za karmu díky ;-)

Old Post 17-04-2014 v 22:37 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 14

Uvedom si ze to kvetu vystreli klidne o 200% i vic tak ze ja bych nevahal.. radsi o den,dva driv nez dyl.. koukni na muj prvni nick alcapone 16 white rhino je to ve fotogalerii asi treti nad carou.. at se dari..

Old Post 18-04-2014 v 00:14 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 15

Jj, no já nosorožce jedu po 4té...jediné čeho se bojím je ten afghán ...sem právě vždy přepínal na 30-35cm.. a ve finále sem je měl 80-90cm...tak bych rád trošku větší teď

Zítra je chci vytáhnout ven z boxu začít korigovat větve, zatím jen trhám ty dole a ty prcky...tak nahážu fotky
Chci se zeptat- kolik je dobré nechat větviček na 1 větvi?? co sem počítal (WR) Tak jedna má 4 TOP větve a na každé pak dalších 8 větví- to se mi zdá dost zbytečné.. tak přemýšlím že to osekám o 50%....

Old Post 18-04-2014 v 08:35 AM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 16

Hele ja se dycinky ridim tim jak to vypada,kdyz vidim ze ty vetvicky maji smysl tak je necham a naopak.. snazim se vzdy ze vseho dostat maximum.. je ted koukam ze jsem mel rezy od stejneho makare... hehe.. tak jsem zvedavej na ten afgan,prej neni na tom moc dobre s gramzi za to je prej hrozna mnamka.. to WR mi moc nechutnalo a na me bylo celkem slabe ale zase gramaz byla luxusni...

Old Post 18-04-2014 v 08:56 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1268390 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív