Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2014 Éda Jack Sperou Hever crossáci a jiní budižkničemové hokusy pokusy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 17

No je vidět, že z toho AFka moc nezbylo, ale není se moc čemu divit - to bys musel křížit dva AF modely.

Jak se bude ten tvůj cross chovat nelze dopředu říct, protože je to mix genů a není jasné, které vlastnosti jsou po otci a které po matce, že. Vzhledem k tomu, že už jsi skoro na 50. dnu růstu a furt nic, je vidět, že to AF skoro určitě není. Jestli se to míň potáhne nebo bude nakonec kvést kratší dobu, to musíš prostě vyzkoušet. Nech je ještě chvíli růst a pak přepni na květ. Podle mě máš normální regular kytky, u kterých je pravděpodobné, že budou mít například o něco kratší dobu květu než Jack.

Btw ruderalis se nerovná autoflowering... mrkni třeba tady http://en.wikipedia.org/wiki/Autoflowering_cannabis

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 29-04-2014 v 14:18 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 18

hOj.. takže třebas klasiku opýlím ruderalis = AF když se zadaří ? asi tak nějak zjednodušeně.. a super auto a amazonský auta co to je no sakra..zaspávám konopnou dobu jak tak koukám hehe.. Ale to je fuk.. stejně neumim moc anglicky takže sem to translátoval strýčkem guglem

Každopádně dík za přispění. Teď už vím že mojich 7 tejdnu dává dost na jevo že to prostě nebude pravý ořechový AFko.. Ae to vubec nevadí..

V tom případě bych se neměl bát tedy začít řízkovat a selektit co myslíš ? bo myslíte... Asi se na to vrhnu páč některý tyhle moje kříženci se mi fakt líběj.. ( zatím - stále nevím samo sebou co bude dál viď ) A ten Jack byl taky príma chuťovka - a za další jsou to moje jedni z prvních pokusů něco křížit trošku na nějaký úrovni ( aspoň mě se to tak jeví ) takže asi proč ne

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 29-04-2014 v 16:21 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 19

Zdarec zkouším letos také af křížené s regular!
Sazeno 12,3 dnes je to 47 dni rustu a prvni kytka nasazuje blizny!
Ještě nevím jestli to nejsou jen preflowers takže uvidime za par dní!

Každopadně nehaž flintu do žita!
Zítra dodám fota! Ať to kvete !

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 29-04-2014 v 18:27 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 20

Já mám za to, že musí být AF pyl, aby mohl být výsledek AF.
Takže taťka musí být autoflower, ne mamka.

Snad se nemýlím, to já nerad

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 29-04-2014 v 21:12 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 21

Díku dík hoši..

no Morziku - určitě neházím flintu do žita hehe.. možná budu aj radši viď když to nebudou echt autíky páč jako zase toliko je nemusím a hlavně s nima nemám ani zkušenosti, jen to byl pokus páč se naskytlo min. rok je mít tak proč to nezkusit zkrosnouti .A jak jsem psal ty Edíci bylo fajn pokouření žádnej vrahoun a pěkný šišule ani vyčouhlí moc nebyli... No a jeslti máš "preflowers " to znamená že kytka je už dospělá ne, tím padem připravená plodit bych řek ? neni to tak ? A příjde mi že spoustu modýlků hází preflowers hromadu času před tím než se začne něco dít..asi je to kus od kusu ... Mě to ale nehází nič ještě takže na to prdím a budu se k ním chovat jako ke klasikám tudíž žačnem řézkovati ... A snad mi tu nevyleze hromada hermijón jak jsem někde čet že se to při křížení AF modlů s klasikama stává :/...

jo A klidně nějaký fotečky hoď ať se mrknu jak ti to vypadá páč to máš asi dost podobný jak já ...

A k weedrovi.. jsem taky někde myslím včera tady na foru četl příspěvek mám posit že od Hlavy snad či už nevim že vlastně začátek je taký že na klasiku samičku prsknu pyl z rumišťáka = po nějaký době nevim eslti hned by to mělo bejt AFko..moc tomu nerozumim..jak jsem psal..pomalu se v tom ztrácím ..Ale asi je spustu jinéch aspektů kerý ovlivněj to zda-li výslednej krosík bude kvést nezávysle na periodě = AFko... čert ví.. A jak to je pak dál jeslti když už mám plnohodnotný AFko musím použít pyl z tohoto na klasiku či obráceně to už netuším... Zkusím Ti věřit


A pak mám ještě jednu otázku rejpavou.. Jelikož nějakej rok ohejbám pomocí kolínek kytí, ae nikdy mě nenapadlo vlastně tohle..

Když ohnu stonek kytky kolínkem, listy se mi otočí spodní stranou ke světlu a tim pádem vlastně asi nefunguje pořádně fotosyntéza což? je to tak ne? proto je stvořená druhá strana listů .. je to sice jen na chvíli..odhaduju pár hodin než se srovnaj samy ale myslíte že to vadí nějak ? Sledoval někdo nějaký změny? Je fakt že se asi ptám zbytečně páč ohejbám už nějakek rok a nikdy nič.. ale jen zvědavost a aby řeč nestála ...


Tákže asi brzo začnu patlatát Stimulax a jedeme bombý..

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 30-04-2014 v 09:16 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 22

Hola hoj a na MMM jasně že ahoj

Až dneska jsem svou lenost přelstil ( čert ví jak ) a konečně něco nařízkoval. Už to začínalo bejt moc vyčouhlý takže už sem musel..

Už jsem zavrh, že krosy z Afkama vubec někdy budou Afka, takže sem je všechny říznul, šup do stimulaxu a do RW kostiček pod zářivky tadááá.. Počkáme až se rozjedou a hurá na zjištovačku pinďiků a pipinek .
To samý se zbylejma krosíkama..

Dneska jsem chtěl něco profotit z venku co jsem už vyházel ven tu zeleninku ae chčije a chčije takže ani psa bys nevyhnal a já to teda prdim..tak indý ..

Zatím jsem vyhodil mám dojem že 3 samce od modélku Álá čoudíku.. Zbytek nevěm zatím ničeho nič,,


No..píšu jen aby to tu nezasmrádlo pustotou ))

Tak sílu, energii a počasí na MMM panáčci a páničky ? no tak ňák ...

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 07-05-2014 v 10:36 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

návrat do budoucna ? Příspěvek č. 23






No holahola

Upě sem tu na to v tom mejm nesmyslu zapoměl Tudíž prominou ..

Pokusím se to tu do pár dní dohnat ..snad.. šak já jsem prostě lemra líná no.

Zbylo toho celkem málo, hodně jsem toho rozdal páč jsem zjistil že na to vubec při moji sezoní práci nezbul čas, ale něco ke koukání bude. Selektovat něco o čem nemám pořádně ani páru je fakt dřina ..

No konec keců.. Nechal jsem si pár samců a pár tejdnů zpět jsem opyloval pár větví na každej květině již kvetoucí.

Takže dneska sem hodím jen pár foteček samců a pylu a snad se večer, zítra či snad někdy prostě zase rozepíšu jak to probíhalo a jak probíhá..

Samcé jsou ňáký AFEdy, Magdy, Edy ...

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 17-08-2014 v 13:51 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 24

Pylu mám celkem spousty, že nevím co s ním - všechen je v krabičkách od TIK-TAKUŮ v mrazáku. Udělal jsem ještě pokus s pylem z min. roku tak uvidíme jak dlouho přetrvá takový pyl ( estli bude použitelenej ) . A až mě tu u nás někdo naséře tak to pustim ven a bude po ftákách... hehe..ale to ne.. to se přece nedělá -- Jen doufám že se to povede zase a bude na příští rok zase něco vlastního k sázení .. držte palec

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 17-08-2014 v 14:20 PM

Old Post 17-08-2014 v 13:57 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 25

jo.. ještě mě napadlo moudro ..

Jelikož jsem netušil co bude samec a co ne ( sice jsem postupně sepisoval moje doměnky a nevim.. tak na 80 % sem se trefil ) tak jsem přesadil všechny květiny do větších květináčů.

Jakmile se ukázalo pohlaví, samce jsem na férovku přesadil - a ted to asi bude znít divně - do menších. Uřezal jsem tak 50 % kořenů a voia la, přežilo to vše v klídku a nahodilo lepší barvičku, prostě takový oživení utrpením bych to nazval ..

no

Taky bych se asi měl zmínit o mejch problémech se sviluškama, slimákama, molicema atd.. ale boj byl úspešný a zdá se bejt čisto.. Zkoušel jsem pořád dokola výluhy z tabáku, česneku, cibule, heřmánku ale nakonec jsem to svoje " bio " zavrhnul páč nebylo už výběru a musel jsem navštívit obchod a napráskal jsem je pěkně pár sprškama OMITE. Ale je fakt, že je klid..

Slimáky už mě taky nebavilo sypat solí a vymejšlet pasti takže vše obstaral VANISH či jak se to jmenuje.

No .. Takže tím pádem moje myšlenka BIO trošku upadá.. což je mi trošku líto ale už jsem prostě nevěděl a hlavně nebylo moc času se s tím babrat. Snad to už nebudu muset toliko používat..

A ještě jedna poznámka .) Zelenina !! tak tu už jsem skoro všechnu sežral možná se o tom rozepíšu příště páč to jsou taky zajímavý příběhy .. ( hlavně skrze květáky a brokolice ) ale to až jindy ..

tak zatím bájo báj pěstíku a pěstičko

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 17-08-2014 v 14:10 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

AFE2 3 Příspěvek č. 26






Zase jsem se k něčemu dobelhal ...


AFE23

Dneska začnu s představením krosíku a to AFE23 = "out" eda jack pyl X "out" autonevim 2 ( tuzemák seeds )

Tohle je jedna z nejrychlejších kytek co se mi letos podařila vypěstnout. Asi ze všech dostala nejvíc Afka...

Vznikl ze semínka z minulého roku kdy jsem jakousi samonakvejtačku opyloval vlastním pylem z Jacka Herera ( semínka jsem dostal od známého "Edy" takže proto konečný název Eda Jack.. ) a upě komplít název vymyšlenej po pár panácích jak se patří " Eda Jack Sperou Hever "

Projedu si deníček a zkusím ještě něco sesmolit..

Semínko AFE23 bylo klíčený ve vatovejch kulatejch odličovacích tamponkách či jak se tomu nadává, někdy kolem 12.03.2014 v uzavřenej krabičce kuli vlhku při PH kolmo 5,5 + 3 ml/l H2O2 30% .

Kolem 18.03 byl klíček venku tak šel do hlíny na výsev a množení a šup pod zářivky 2x36w TLD .... na 18/6 .

Pro začátek to byla celkem v pohůdce květinka. 18.04 přesazená do většího ( objem nevim..odhadem tak 2-3 litry ? ) hlína zahradnickej substrát + perlit.. - pak jsem přešel na zeminu na pelargonie + perlit..

Občas pokropenej byl FishMixem a prolitej BioGrowem od BioBizz a sem tam proplach vodou s peroxidem.


A pak začlo řízkování - řízky pod zářivkama, Afko už pod 250 kou metlou. Řízkoval jsem povětšinou v Clonexu a Stimulaxu, kerej sem střídal jak práškovej tak gelovej. Výsledky v celku podobný. Musim podotknout že jsem nijak nikam nespěchal..čož je mi podobný ...

Řízky nakvetlý = rozdaný ( nebylo moc prostoru si to všechno porád nechávat. )

Tákže pohlaví se vědělo a po probuzení toho puchejře na obloze šel náš krosík AFE23 pod ohnivou kouli, ještě něco z něj zastříhnuto trošku poohejbanej a kytička do metru si valila dál už jen občas na slepičáku a něco od biobizzu asi ten grow a fish mix mám za to.. A samo že přesazeno do většího ae ne zas moc nechcu obludy ..držím se raděj při zemy ..


Zatím krásně voní, pěkně se nám osypala.. při deštích začlo se vně paliček tvořit svinstvo - rozuměj plíseň - ostřihaná, zbytek co šel = ochutnáno = paráda spokojenost.. A od tej doby po plísni ani stopy..


Poslední akce s tímhle krosíkem bylo regulovaný opýlení v zavřený místnosti tak se nám snad ten pyl moc nerozlítal ..

Opýleno pylem AFE28, MJ2, EJ1 všechen pyl letošní 2014..

Opylil jsem někdy před Uprisingem kolem 19.08 , pak vejlet do Bratislavy na super reggae festiválek 6-7 dní a po návratu už se klubou semínka ...

Dozrajou semínka a pujde pod kosu..

Už jen pár fotek pro potěchu kvalita nič moc ale aj tak alespon něco..

Na některý fotce jde docela dobře vidět jak se tvořej pomaličku semínka

Čorkám snad letos nevýjde den otevřených dveří a tímhle už teď mlčím ..


Zatím hola hop ahoj

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 31-08-2014 v 10:46 AM

Old Post 30-08-2014 v 07:45 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0739270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív