Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1 počin není zločin!out zahrada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 33



zdar growers tak tu hodim menší upson.

dneska sem se totiž přijel podívat na kytky no a nestačil sem se divyt co snima udělalo těch 5 hezkejch dní co tet bylo.aby se neřeklo tak tet už je zase počasí nahovno žejo :/
dokoupil sem hnojky ale zapomněl sem je ve vší zhulenosti doma a vzal jenom kolínka na ohýbaní no co aspon neco žejo. řek sem si totiž že je skusim naohybat aby mněly všechny větve tak nejak co nejvíc světla a tak nejak se to povedlo. nejspis se ale do toho jak se znám budu ještě vrtat.
taky mi začíná dělat starost velikost prostřední kytky už tet má 100% přez metr a letí jak šílená,přitom byla nejzakrslejší na začátku taky mi klasicky dělá starost kytka na kraji který se kroutěj listy bud z přehnojení nebo nehnojení at tak či onak v neděli to pohnojim všechno a uvidíme!

tak první fotos je shaman


a ta druha je skunčí



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Naposledy upravil huhuga 24-05-2014 v 15:19 PM

Old Post 24-05-2014 v 15:00 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 34




1 foto je tqa kití co se furt nejak trápí a to je skunk mám pocit

další je zase shaman no a poslední to je vyfocenej celej us nevypadaj tak chuděrně
jenom eště doplnim že ta prostřední už nevypadá tak vysoká jelikož sem jí hodil kolíko přímo nahoru protože nikde jinde sem ho nenarval ma fakt neskutečnej stonek!

tak přeju co nejvíc sluníčka a at vám roste zdar!



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Naposledy upravil huhuga 24-05-2014 v 15:26 PM

Old Post 24-05-2014 v 15:12 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 35

Začíná ti dělat starost velikost kytek? Tak to počkej za měsíc, to se budeš divit a bejt tebou bych si trochu o tom něco přečetl než začneš vymejšlet kraviny.:-) To že si holky připálil v nějaký krabici a psal že věříš že se to na tom nepodepíše, tak to se mýlíš... Ať to jede chlape a zkus něco nastudovat a něčim překvapit :-), pic

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 24-05-2014 v 15:24 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 36

ja sem si grower pročítal fakt dlouho a v krabyci se to trochu to nebylo bylo to ve skříni jenom prostě trochu dýl než mnělo protože nemám možnost jezdit na tohle místo každej den.ale já si myslim že to právě rozdejchali hodně dobře až na tu jednu teda to nwm co je přiznávám že hranulovaný hnojivo už nikdy páč sem to přehnal jak nic.ta velikost kytek.. ja sem dvě kytky zastřih a jedna se větví hezky sama a neleze tak vysoko jenom ta uprostřed je prostě fakt moc no nějak se tořešit musí no a jako poslední bod odpovědi taktéž přiznávám že překvapit je tady na groweru už hodně těžký



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 24-05-2014 v 15:33 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 37

Já bych radši nastudoval slovník spisovné češtiny. Nechci být rejpal, ale takové chyby se netolerují ani na prvním stupni té nejhorší základky


Skleník2014

Old Post 24-05-2014 v 17:28 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 38

Tak rozdejchaj to, to je jasný, ještě aby ne když je to plevel. Ale následky to zanechá, kdybysis něco nastudoval tak to víš Jinak si kup na růst obyčejnej fish mix, nic víc tam lejt ani nemusíš a nějakou kvěovku a máš to v pohodě, je to outdoor, když máš dobrou zem tak už ta sama o sobě dělá divy. Třeba kamarád má pod kompostem kytí a bez hnojení, sem nikdy neviděl větší šišky...

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 24-05-2014 v 18:14 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 39

no tak tady sem takovou vítku nečekal nicmene ja prcám celej pravopis a nemyslim si že je tady vubec nejak duležitej.neber to špatně ale přečteš to takže účel jakej to má to jest vylíčit situaci a něco zdělit je splněn.
navíc když si tady projdeš pár trýdů tak zjistíš (já to zjistil z nadšením) že některý lidi ten pravopis prcaj ještě víc.



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 24-05-2014 v 18:17 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 40

to praseone-jojo já sem koupil http://www.growshop.cz/katalog/deta...stovani-outdoor (snad nevadí odkaz)
tam je všechno a bylo to fakt podle mně levný. no a kompost je best co si budem povídat,ale mněl sem ho málo takže sem do něj hodil 6 af AKček abych mněl jistotu že maj co maj mít



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 24-05-2014 v 18:20 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 41

no tak tady sem takovou vítku nečekal nicmene ja prcám celej pravopis a nemyslim si že je tady vubec nejak duležitej.neber to špatně ale přečteš to takže účel jakej to má to jest vylíčit situaci a něco zdělit je splněn.
navíc když si tady projdeš pár trýdů tak zjistíš (já to zjistil z nadšením) že některý lidi ten pravopis prcaj ještě víc.

No,čte se po tobě hrozně.Neprcej ho,pokud máš něco v hlavě,tak to použij.

Old Post 24-05-2014 v 19:15 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od vv2
no tak tady sem takovou vítku nečekal nicmene ja prcám celej pravopis a nemyslim si že je tady vubec nejak duležitej.neber to špatně ale přečteš to takže účel jakej to má to jest vylíčit situaci a něco zdělit je splněn.


No. Vždy existují různé formy a způsoby, jak někomu něco sdělit. To, pro jaký způsob a jakou formu se dotyčný rozhodne, je jeho vizitkou. Když mi na pracovní mail přijde zpráva s úrovní projevu, jaký používá, tak si dotyčného zařadím do kolonky: vylízanec a negramota. Sorry, ale autocenzurovat se nebudu, když vidím, jak hájí to, co na našem jazyku páchá.

Old Post 24-05-2014 v 20:00 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 43

no.vždy existují různé možnosti.
1. začnu to hrotit jako každej druhej začnu nadávat a soptit k ničemu to nepovede a jediný co na tomhle vláknu bude, bude hejt což opravdu nechci
2.prostě tady ctěné lektory češtiny pošlu doprdele a nebudu to řešit.což ovšem taky neni můj šálek kávy.nuže odeberme se k dalším možnostem
3.ignor který ovšem též nic neřeší
4. první dvě by scela jistě udělal vilízanec a negramota 3 bych nezvolil z důvodu nulového efektu.
takže co nám to tu zbívá....snad jen požádat vás abyste buď nechali muj jazyk napokoji a pokud se jim nelíbí at koukají jen na obrázky a pokud ani ty se jim nelíbí... at koukají třeba na vajíčka v lednici



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 24-05-2014 v 20:41 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 44

Mě je to osobně jedno,stejně nejvíce čtu rubriku Léčitelství a Nekonvenční zahrádka.Zajímavé,tam moc lidí s max dosaženým vzděláním osmé třídy ZŠ nechodí:-).Takže si klidně piš jazykem Tvého kmene,unesu to:-).Nic ve zlém,nebudeme se hádat:-).Jen si to po sobě před odesláním alespoň přečti:-).Nejde o mě,ale o náhodné návštěvníky této stránky.Co si asi pomyslí o složení lidí na této stránce,když čtou např vydí,hodyt,dyvyt,atd.Věř,že to nemyslím špatně.Zatím jdu koukat do lednice:-)

Old Post 24-05-2014 v 21:45 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od huhuga

takže co nám to tu zbívá....snad jen požádat vás abyste buď nechali muj jazyk napokoji a pokud se jim nelíbí at koukají jen na obrázky a pokud ani ty se jim nelíbí... at koukají třeba na vajíčka v lednici


Kdybys psal normálně, nemusel bys řešit, že píšeš nenormálně. Proboha, vždyť ty to píšeš za účelem zveřejnění. To lidi už úplně otupěli? Až tuhle zemi ovládnou lidi jako ty, tak po náměstích budou vývěsní tabule jako: "Zelenyna", "Pohosťinstvý"... - a všem to bude připadat normální.

Old Post 24-05-2014 v 22:58 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 46

....jak řikám lednice pánové...lednice...každej ji má jenom se nestydět
ještě podotknu že léčitelstvý je i pro nás co nedokončili osmou třídu jelikoš hodně z téhle úrody pude do mastičky pro mojí babí a nekonvenční zahrádky navštěvuji téže. nejvíc na mně zapůsobyl tibeth a mam pocit že i nejaky rose nebo tak nejak



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Naposledy upravil huhuga 25-05-2014 v 15:22 PM

Old Post 25-05-2014 v 14:35 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 47

Já bych to ani zas tak nehrotil. Jsme přece na groweru. Ale nějaká úroveň pravopisu prostě musí být. A to, že nás nazýváš lektory češtiny za to, že umíme jazyk, kterým mluvíme, je směšné Abych tohle ukončil: Když píšeš odpověď, všiml sis někdy té velké červeno-bílé tabulky nalevo, kde je napsané: NEŽ ODPOVÍŠ K TÉMATU .... - Zkontroloval jsi, zda tvůj příspěvek neobsahuje hrubé pravopisné chyby? Rozhodně jsem tím nechtěl započít hejt thread, ale aspoň ta úroveň střední školy by měla být vidět, jak by to tady jinak vypadalo Peace


Skleník2014

Old Post 26-05-2014 v 07:44 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 48






zdar a sílu z dalšim upem v míru
tak sem mněl možnost se zase na chvýli dostat ke kitičkám a zase sem jenom čumněl! rozepíšu se níže.

shaman č1. je to bezpečně nejvyšší kytí s nejtlusčím stonkem co mám a asi i budu mít asi nejvíc mě dostalo když sem přišel blíž a kolínko kterym sem ohnul vršek kytky minule bylo uplně rovný ty kytky maj fakt strašnou sílu.
škoda jenom že to kolínko jak se rovnalo vzalo sebou kousek stonku(teda myslim) a tet mi tam zejí dvě díry a co je horší vypadá že tam něco žije páč ten článek stonku je takový dutý.
jinak je to prostě stožár ze kterýho čouhá 18 větvý má 155cm bez ohnutí a 130 z ohnutím.

shaman č2. podle mně moje nejhezčí a nejzdravější kití. po pár zastřihnutích má 5 hlavních vršků a celkem dost menších mám zní fakt radost. má 98cm

skunk č1. taky nádherně roste a má pěkný 4 hlavní větve a taky dost postraních jediná vada na jeho kráse sou stále skroucené listy.jako kdyby sama sebe chtěla ubalit měří 100 cm

skunk č2. ten by byl nejlepší nebejt jeho stonkové plísně(na 80%)
sama se krásně větví že to nejde ani spočítat a celkově je to příjemnej keřík bez jakýhokoliv zástřihu.plíseň snad udržim na uzdě latexem.

na doplnění-všechny spodky začínám holit od větvý který podle mně nemaj šanci nak zazářit a všechny rány co na kytce najdu nebo spusobym střihánim zatírám latexem od toho ta bílá barva.
všechny sem jemně pohnojim 3ml fish mixu + 2mm top maxu v 5 litrech(zem byla totiž dost mokrá)

takže hodně zdaru a málo prekérních situací všemu growerstvu!

takže 2 je ten biggí SH. takže kití č1

3 taky SH ten nejhezčí kití č2

4 je skunk kití č3

5 druhej skunko kití č4

PS:tentokrát sem se snažil psát pravopisně správně!! víc ze mně nedostanete



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Naposledy upravil huhuga 02-06-2014 v 20:59 PM

Old Post 02-06-2014 v 20:13 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3628680 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív