Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » extremne rozbusene srdce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

extremne rozbusene srdce Příspěvek č. 1

zdarce vsem chtel jsem se zeptat na takou nemilou zalezitost co se me stava ted posledni dobou je to ze jsi zahulim uz ani neskourim sklo jen tak 2 sluky a najednou se me uplne brutalne rozbusi srdce a proste stavy jak kdybych mel mit infarkt nebo neco takove napr vcera zase uplne rozbuseni a do toho jeste smrtelny pot nevim co to je myslel jsem si ze je to modelem ale to jsem menil za jina a proste to pretrvava nevim zda mam prestat hulit nebo co to je jinak ma s tim nekdo nejake skusenosti nebo se mu to stava taky otazka je proc ? diky vsem za odpoved

Old Post 09-03-2014 v 11:07 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 2

Mně se to stava když chlastam a vykouřim za noc třeba 40 cigaret ..... zůžené cévy.kolikrat jsem se ani hýbat nemoh třeba 30 minut a mrzly mi ruce.Jo tuším že to můžou být náběhy na infarkt.....

Old Post 09-03-2014 v 13:45 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

Urcite nehulit a vice sportovat!

Buseni srdce a stav uzkosti je pri huleni jeden z castych vedlejsich ucinku. Spousta hulicu to zna. Muze to byt ciste psychicke, nicmene pokud by to neprestalo pri abstinovani a sportovani, urcite to resit s lekarem.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-03-2014 v 14:35 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 4

Heh, zrovna v pátek žilka (taková sólo G), 2x sklenka vodka kola(0,4 l v tom dva panáky vodky) jedno cigo a kóma, bolest břicha dušnost, neskutečný vizuální vněmy, hlava ledová, pak horká pořád do kola . Stalo se mi to za poslední 3 měsíce 2x.
Určitě PŘESTAT hulit nebo alespoň to značně omezit, začít dělat kliky dřepy sedy lehy a jít se někam projitΘ_Θ

Old Post 10-03-2014 v 16:15 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Dr.Bobby
Heh, zrovna v pátek žilka (taková sólo G), 2x sklenka vodka kola(0,4 l v tom dva panáky vodky) jedno cigo a kóma, bolest břicha dušnost, neskutečný vizuální vněmy, hlava ledová, pak horká pořád do kola . Stalo se mi to za poslední 3 měsíce 2x.
Určitě PŘESTAT hulit nebo alespoň to značně omezit, začít dělat kliky dřepy sedy lehy a jít se někam projitΘ_Θ


Častým odůvodněním těchto stavů,je nízký tlak.
Já přestal chlastat tvrdé(piju jen pivo) a posledních 10 let v klidu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14715

Old Post 10-03-2014 v 16:44 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 6

udelal jsem mensi test vzdy po zahuleni jsem si zakouril a to je chyba je mozne ze vsechny stavy delaji cigarety nebot ted jak si vzdy dam cigo je mi s toho akorat zle tim to koncim s cigaretama a zacnu sportovat nebot zdravi je jen jedno a to je nenahraditelne byli jsme na florbale a neubehnu skoro nic je to velmi dulezite a clovek to musi resit vsem diky za nejake odpovedi jinak jeste s tim tlakem tlak jsem mel vzdy v poradku pri kazdem mereni

Old Post 10-03-2014 v 20:00 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Konopí imho tlak snižuje, ale tabák ho na druhou stranu zvyšuje. Efekt je protichůdný.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-03-2014 v 20:16 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 8

kazdopadne cigara ven konopi dovnitr

Old Post 10-03-2014 v 20:22 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomass G
Nový Člen

Karma uživatele Tomass G - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

myslím že by to mohlo být vysokým obsahem neztrávených hnojiv, rozbušené srdce a oči lezou z důlků, nebo se spíše tlačí z hlavy :-) :-)

Old Post 15-02-2016 v 15:56 PM
Tomass G je offline   Profil uživatele Tomass G   Find more posts by Tomass G   Foto galerie člena Tomass G   Click here to Send Tomass G a Private Message   Add Tomass G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Tomass G
myslím že by to mohlo být vysokým obsahem neztrávených hnojiv, rozbušené srdce a oči lezou z důlků, nebo se spíše tlačí z hlavy :-) :-)


To si myslim že ne, ze špatný trávy tě možná rozbolí hlava... spíš se přiklánim k tý psychcice jak psal carlos. Ja to hulim roky a vetsinou si jich dam par za den... ale kdyz se necejtim dobre, taky mi obcas zabusi srdce to nehulim nic neproplachlyho.

Ano sport... telo bude zdravejsi a verte nebo ne, je to nejlepsi psychickej relax (teda pokud vas aspon trochu neco bavi a nenutite se do toho, to je pak spis horsi), takze pomuze nadvakrat. Ja sice nejsem atlet, ale sem tam si zaposiluju, rad jezdim na kole a obcas si dem s klukama i zahazet na kos nebo na futsalek (to uz ale moc ne, starnem, povinnosti a starosti rostou, energie ubejva).

Jo a cigaro po jointu, tomu bych taky veril... to nedelam ikdyz kurak sem, mi pak to cigaro ani nechutna vetsinou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 15-02-2016 v 16:45 PM

Old Post 15-02-2016 v 16:24 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo


Častým odůvodněním těchto stavů,je nízký tlak.
Já přestal chlastat tvrdé(piju jen pivo) a posledních 10 let v klidu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14715


Alkohol ale prece zvyšuje tlak ne?

Já sem na tom přesně naopak... pivo si dám na chuť k obědu nebo večeři, ale když du pít tak jedině pořádnou kořalku (žádnej bramborovej tuzemák ale aspoň Havanu, rumíček mam rád ale neni rum jako rum) a od tý doby ani ty opičky nemam tak hrozný. Poslední dobou ale nepiju skoro vůbec, spíš jen když to "společenskej kodex" žádá... oslavy atak.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-02-2016 v 16:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12

Taky trochu prihodim. Pokusim se aby to bylo kratke. Zacinal jsem hulit nekdy v 15ti a hulil jsem si vesele az skoro do 18 let kdy mi zniceho jedno brko opravdu rozhodilo.Brutalni stavy buseni srdce,studeny pot dokonce pravence v prave ruce no bylo to dost brutalni tak jsem si rekl ze jen prehul. Druhy,treti den uplne to stejne takze tyden pauza a ani to nepomohlo. Tak jsem si dal pauzu na 3 roky. Po tehle dobe jsem to zkusil znova a dva roky zas uplne smele pohoda brcka bongo.Minuly rok v prosinci jsem se kapku na 3 mesice sekl na horach leharo na slunicku party,trava proste bezva cas.Jednou rano hopsnu na lanovku valim si to na kopec v krabicce jiz ubaleno kourim,dojedu nahoru a prask 2hodiny jsem sedel na snehu uplne v hajzlu s myslenkama ze snad dostanu infarkt nez jsem sjel dolu.Ted uz je to zas rok co nehulim...Paaaanove jak me to chybi.....

Old Post 15-02-2016 v 22:22 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od carlos
Urcite nehulit a vice sportovat!

Buseni srdce a stav uzkosti je pri huleni jeden z castych vedlejsich ucinku. Spousta hulicu to zna. Muze to byt ciste psychicke, nicmene pokud by to neprestalo pri abstinovani a sportovani, urcite to resit s lekarem.



psychika uplne v klidu nebylo co resit ani proc snad jen bude snezit ci ne...
sport no co ti budu povidat dene jsem brazdil kopce na prkne a nebo na snowskatu a to si clovek obcas dobre zabeha.nemluve o fitku 4x tydne.takze jsem navstivil lekare a popsal sve problemy dostal jsem pristroj jmenem Holter, je to takovy volkmen do kapsy ze ktereho vede spoustu dratku s prisavkama na hrudnik,24h to monituroje srdce a vse zaznamenava.Na kotrolu jsem sel asi za tyden a tam mi lekar rekl ze mam srdce jako atlet ze je to anomalie.nedavno jsem si potahl a nastesti mi to neudelalo vubec nic ale z toho co se mi delal v hlave v prvnich par sekundach nez jsem zjistil zeto vlastne vubec neucinkuje jsem pochopil ze uz si to asi privolavam sam.

Old Post 15-02-2016 v 22:37 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 14

Mne sa to stalo tiež.. totiž to bol ten najhorší badtrip aký som kedy zažil. Zhúlili sme sa, mňa potom začalo pichať v ramene, začalo sa mi zle dýchať a brutálne mi bilo srdce. Mal som pocit že mi exploduje, kamarátovi som hovoril nech ma rýchlo zoberie do nemocnice lebo umriem. Trvalo to 2 hodiny ja som si vtedy vážne myslel že umriem bolo to peklo. Potom som mal asi ešte mesiac problémy, hocikedy sa mi rozbušilo srdce a bolo mi na odpadnutie. Šiel som do nemocnice na vyšetrenie, urobili mi pár testov a povedali že srdce mám v poriadku. Bola to všetko psychika. Trpím úzkostnou poruchou a depresiami. Teraz keď si zahúlim tak si proste poviem že to nie je skutočné a uvoľním sa. Ale ak máš takéto stavy tak ti fakt neodporúčam húliť. No ak to raz prekonáš vymizne to. Je to akýsi psychicky blok

Old Post 27-07-2016 v 11:08 AM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 15

Takže bando,též přidám něco do mlýna.. Trávu jsem kouřil zhruba od 15 let , 9 let v kuse , každý den , vlastně několikrát denně, sportovec tělem i duší..duševně vyrovnaný,slovo STRES jsem neznal, roky jsem dělal atletiku a chodil do fitka, jednoho dne jsem po ranní šichtě dal pár prdů a šel to zničit do posilky.Odjel jsem si trénink jak nikdy, po cestě domu před barákem mi začalo nehorázně bušit srdce až jsem si sedl na prdel.Nějak jsem to neřešil,říkal sem si asi špatný tlak.Druhý den to samé,až mě stará odvezla do nemocnice.Po týdnu mě pustili s tím, že se nic nenašlo ale problémy přetrvávaly.Nemohl jsem vyjít schody bez toho aniž bych se zastavil a dal si pauzu,tep tak 150,pokaždé,došlo to do takového stadia,že jsem se doslova každý den modlil ať jsem zdravý.Prošel jsem X testu na srdce v nemocnici v Třinci,byl jsem na invazivním vyšetření přes tříslo do srdce ( na arytmie ) a podobné píčoviny a vyšlo z toho,že nemám žádný problém.Citil sem se jak "píča" doslova jsem čekal kdy mi nějaký doktor řekne že si z nich dělám prdel.Celé to trvalo zhruba dva měsíce,po X vyšetření jsem dostal HOLTER na týden domu..říkal sem si,že to není možné,že by za to mohla tráva.Tak jsem jednoho dne doma seděl u TV a říkám dost,to musím vyvrátit.Nabil jsem sklo,dal dva prdy.. Za 20 sekund jsem měl srdeční TEP 180 , 15 minut v kuse ! Až teď jsem pochopil,že není něco v pořádku,asi už toho huleníčka za ty roky bylo dost.Stará mi volala sanitku , byla tak vystresovaná,že nemohla ani číslo namačkat..Při příjezdu na pohotovost,jsem řekl jaký mám problém,byl jsem vyšetřen a vyslán domu..Při další kontrole na arytmologii říkám doktorovi to co se mi stalo a že to mám nahrané na holteru a rád bych věděl o co go.. Přišel výsledek , z cela zdráv , občas SíNUSOVA tachykardie ( tu má i zdraví člověk , když se proběhne , nebo trošku zatíží tělo ).Nedokážu popsat jak jsem se cítil,na jednu stranu jsem byl rád,že mi nic není,ale na druhou stranu to bylo špatně protože nikdo nikdy nezjistil a nezjisti co se člověku děje při takových stavech.Sám nevím jestli už toho hlava měla dost,nebo tělo začalo stávkovat,každopádně jsem přestal kouřit trávu a je mi skvěle.Nekouřím pul roku a už snad nikdy nezačnu.Člověk pak pochopí jinou stranu mince,je mi líp,cítím se šťastnější,život mi neproplouvá mezi prsty jak dřív když jste ALL DAY HIGH :-)

Naposledy upravil crazyn 26-12-2016 v 18:44 PM

Old Post 26-12-2016 v 15:05 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 16

Tady za ty šílené stavy může neřízené huleni vzorků s vysokým obsahem thc a žádným cbd. Zažil jsem sám, zažila moje která definitivně přestala hulit. Já osobně jsem přesedlal na léčivé modely ideálně s poměrem thc:cbd 1:1 kde tady tyto hnusný stavy cbd přirozeně blokuje.

Old Post 26-12-2016 v 17:39 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3724140 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív