Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Fourth Grow - prechod na hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kosic
Stálý Člen

Karma uživatele Kosic - 8% PěstitelskáKarma uživatele Kosic - 8% PěstitelskáKarma uživatele Kosic - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 108  

Fourth Grow - prechod na hydro Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,

po nějaké době sr@#í s hlínou a pomalém zkracování dostupného času pro tento koníček jsem se rozhodl přejít na hydro systém
V tomto tématu se chci zabývat postupným sestavením některého z hydrosystémů a následným jeho ozkoušením, doufám že za pomoci lidí zběhlých v tomto způsobu pěstování

základní věcí je, aby samotnej systém nepřesahoval výšku 5l květináčů (cca 20cm), kvůli velikosti boxu (50x50x90), zatím jsem přemýšlel o klasickym Bubbleru, WickSystému a WaterCulture (názvy přebrány odsud -> http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=849 )

pro moje potřeby se mi zdá Bubbler nebo WaterCulture jako nejvhodnější, u WickSystému se mi zdá, že by ten knot v tom mohl dělat neplechu (např aby ho prorostly kořeny), navíc bych chtěl používat jednotnou nádobu pro kořeny, což mi příde u těch knotů moc nereálné (aspoň co se týče výživy jendotlivých rostlin)

ok, to je pro začátek asi vše, doufám že mi poradíte který systém bude lepší na moje potřeby
děkuju všem za rady a nápady

Nemám rád lidi,kteří berou drogy....hlavně celníky.

Všechny postavy/kytky jsou vymyšlené. V pěstu padají sprostá slova takže by ho neměl nikdo sledovat.

Old Post 03-03-2014 v 20:34 PM
Kosic je offline   Profil uživatele Kosic   Find more posts by Kosic   Foto galerie člena Kosic   Click here to Send Kosic a Private Message   Add Kosic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

čáo..vzhledem k tomu co tu řikáš, by asi byl nejvhodnější klasickej bubbler(hranatej lavor a k tomu deska na míru), a nebo maý nftéčko ale tam předpokládám že nechceš aby byl ještě kalfas navíc venku(i když by se dala udělat konstrukce, přizvednout box o 30-40 cm a dát nádobu na roztok pod něj.. ) ale to záleží na tom jestli je to fyzicky reálný...takže asi ten bubbler...je to nejjednodušší na výrobu, stačí tam nějakej menší Atman a 2-3 vzduchový clony.. směj se f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 16-04-2014 v 10:22 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5196680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív