Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První Grow - 125W úsporka - malý box.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Organika První Grow - 125W úsporka - malý box. Příspěvek č. 1






Ahoj,

rozhodl jsem se , že si vytvořím vlastní boxík. Převážně pro zábavu .

Setup :

Ač to zní komicky tak jsem si vytvořil malou krabici. Říkám krabici protože jsem rozřezal a spojil 2 krabice a vytvořil minibox. Osadil větrákem a vytvářel teplo pro zasazená semena . Dal jsem si necelý den práce . (1foto) .


Druhý den jsem šel koupit úsporku 125W Elektrox Grow 6500K . A ejhle! Nevejde se do boxu Takže změna .. A nedal jsem si říct šel jsem na poštu, koupil dvě velké krabice a znovu udělal jednu. 1 den práce. (2 foto).

Konečné rozměry 60x50x50 . Krabici jsem vystlal diamantovkou, osadil 2 PC větrákama a nakonec jsem přidal zvlhčovačku vzduchu. Vše je spoštěno spínacíma hodinama. Do 3 rohů jsem dal další PC větráky které jedou nepřetržitě a fungujou jako ofuky. Krabici jsem zpevnil dřevěnýma deskama a sešrouboval k sobě. Na ně taky přichytil úsporku.


Na fotkách v zadu je v zeleném plastu chilli.

Po delší době používání zvlhčovačky jsem i neuvědomil, že v zadu v rohu jsem neutěsnil izolepou roh a krabice se začala máčet. Zpravil to repas , utěsnění a vytvoření stěny z diamantovky aby mlha nezatékala znovu tam kam nemá

Pod tenhle box si chci pořídit ještě jeden, vytvořím sám na míru ale tentokrát už ze dřeva

V boxu mám : Všechno je Durban až na dvě největší které jsem dostal a ty jsou Critical+ . V zadu chilli je : Calico, Birds Eye Baby , Peito De Loca a Jolokia Yellow . Vše je uloženo v Plagron Royal allmix .

Očekávám kritiku výsměchy a rady na vylepšení

Díky a mějte se fajn !

Naposledy upravil Chilligrow 04-04-2014 v 18:53 PM

Old Post 04-04-2014 v 18:28 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2






Pokračování a poslední fota jsou ze dneška.

Old Post 04-04-2014 v 18:42 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 3

super boxík není nad homemade na míru a podle představ pěstitele ;-)
pěkně se ti to plní...
pěstu zdar

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 04-04-2014 v 19:07 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jochito
Nový Člen

Karma uživatele jochito - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 4

Další foto a postup

Old Post 22-04-2014 v 14:22 PM
jochito je offline   Profil uživatele jochito   Find more posts by jochito   Foto galerie člena jochito   Click here to Send jochito a Private Message   Add jochito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3205060 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív