Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » DJ Short
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

DJ Short Příspěvek č. 1

Zdravím komunitu, a měl bych dotaz ohledně této extrémně drahé seedbance..Co je na ni tak skvělé? Jasne, FLO vypada podle zdejsich groweru vypada velice dobre, ale je to asi jen jedinny model, co se tu jede...

F13

DJ Short F13 je svatý grál dokonalosti. Vynikající kvalita konečného produktu je pozoruhodná. Dokonalá rozjasňující sativa. DJ `s osobní favorit.

True Blueberry

Ultimátní hybrid Bluberry odrůdy, vyselektovaný pro svoji nadprůměrnou kvalitu z velmi bohaté selekce. Střední výška s dlouhými kompaktními palicemi. Překrásná levandulová barva se objeví brzy v počátku květové fáze. Finální produkt je delikátně sladký, chutnající po borůvkách. Nadměrná produkce pryskyřice, stejně jaké v celé modré rodině. Výnos lehce nadprůměrný. LEGENDA mezi modrými odrůdami


Azure Haze

Matka Silver Haze, klon z Bay Area, opylovaná naším známou indica Blueberry samcem vytvořila stejnou odrůdu Blue Dream. Azure Haze je každopádně o jednu generaci blíže P1 landrace. Blue Dream kříženec použil F5 Blueberry samce, zatímco Blueberry samec použitý námi je F4. Velmi vitální hybrid pro začátečníky i experty. Střední vška, tvar oštěpu s velmi hustou strukturou květu. Střední doba květu 9-10 týdnů (60-70 dní). Velmi povzbuzující účinky, malá tolerance. Široká škála ovocných chutí mixovaná s melounem, lesním ovocem, citrusem. Vhodný pro denní i noční užití

Vanilluna

Vanilluna (neboli Vanilla Moon) je strukturou hybrid Kush a kříženec mezi samicí Blueberry Sativa (ze stejné série jako Blue Satellite; matka Vanilluny je veliká, zelená a symetrická k hlavnímu stonku s dlouhými postraními větvemi.) a Original Blueberry samcem. Roste spíše jako kush, menší s hustou strukturou kompletně pokrytou pryskiřicí. Doba květu 55-60 dní s nadměrnou produkcí pryskyřice poslední týden. Finální produkt je nejvyšší kvality, jemný, komfortní, dlouhotrvající a snový. Velmi uklidňující a čistý efekt.

Whitaker Blues

Vyšlechtěna DJ Shortovým synem, Whitaker Blues je skutečný Oregonský Heritage kříženec. Matka WB je odkazována na Quimby, old school západního pobřeží, ranná indica ale velmi silná. Quimby byl nakřížen se speciálně vyselektovaným Blueberry otcem, což ji řadí mezi 80% indica odrůdy, čemuž odpovídá i struktura. Doba květu 55-62 dní, nádherné modré květy, plné pryskyřice. Hotové květy mají výraznou sladkou hroznovou a vanilkovou vůni. Velmi silný efect, povzbuzuje apetit a má silně sedativní efekt.

jeste bych uvedl, ze Dj Short ma balení po 10 regul. a vše od 2600-3000

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 31-03-2013 v 03:43 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdary,

DJ Short je legenda a hlavně originál breeder, žádný přeprcman... Proto je dražší. Není to to jediné, co se tady jede, právě selektuju True Blueberry http://grower.cz/forum/showthread.p...337#post1080337

http://grower.cz/forum/showthread.p...467#post1079467

Old Post 31-03-2013 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:32 PM

Old Post 31-03-2013 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 4

A extrémně drahé? Nejsou to přeprci, což znamená obrovskej prostor a léta práce. Seedbanek co dneska maj věci za 120 dolarů je a málokterá by měla něco "vlastního".
Co se týče uniformity, no tak já nevim no... V dnešní době už stejnak nikdo nejede ze semen. Dle mého skromného názoru, já bych dal přednost radši méně uniformní genetice s více fenotypy a bral třeba 2 balení a vybral si tu nej matku, kterou bych si nechal...

Na léto mám slíbenou Flo a OTM od zdejšího matkáře na zatemnovací grupáč s Tahoe alien samcem, tak kdo by pak měl zájem o sémě, hlaště se!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 31-03-2013 v 11:54 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 5

Shortova genetika je uzasna jak pre koho, casto maly vynos, mutanti, pokrutene listy a sem tam hermac vela ludi odradi. Jeho rastliny su pre tych, ktori hladaju unikatnu genetiku. Dj selektoval pre kvalitu vysledneho produktu a chut a vona boli na druhom mieste (nie ze by v tejto kategorii nevynikali) O vzhlade rastlin ani nehovorim, to ho evidentne nezaujimalo vobec Ale ked clovek narazi na spravny phenotyp z linie ktoru si vyberie, potom pochopi co je na jeho praci tak uzasne. Dostal vlastnosti davno zapomenutych legendarnych genetik do svojich hybridov a dal nam moznost ich pestovat...

Old Post 01-04-2013 v 00:33 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Old Time Moonshine Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread.p...9360#post989360

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 02-04-2013 v 22:54 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Musím vám dát za pravdu, vylezlo mi 6 z 10 TBB, 5 samic, 3 jsou docela košťata, 1 je solidní a 1 je pecka. Fena lítají, vidím tam 3, s tím, že 2 jsou víc do sativy, to nejlepší je víc indika.

Old Post 04-04-2013 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 8

Tak jak se povedla ta TBB...mohl by jsi se hodit treba foto vitezneho produktu..

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 02-08-2013 v 00:20 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: DJ Short Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Zdenda89
Zdravím komunitu, a měl bych dotaz ohledně této extrémně drahé seedbance..Co je na ni tak skvělé? Jasne, FLO vypada podle zdejsich groweru vypada velice dobre, ale je to asi jen jedinny model, co se tu jede...

F13

DJ Short F13 je svatý grál dokonalosti. Vynikající kvalita konečného produktu je pozoruhodná. Dokonalá rozjasňující sativa. DJ `s osobní favorit.

True Blueberry

Ultimátní hybrid Bluberry odrůdy, vyselektovaný pro svoji nadprůměrnou kvalitu z velmi bohaté selekce. Střední výška s dlouhými kompaktními palicemi. Překrásná levandulová barva se objeví brzy v počátku květové fáze. Finální produkt je delikátně sladký, chutnající po borůvkách. Nadměrná produkce pryskyřice, stejně jaké v celé modré rodině. Výnos lehce nadprůměrný. LEGENDA mezi modrými odrůdami


Azure Haze

Matka Silver Haze, klon z Bay Area, opylovaná naším známou indica Blueberry samcem vytvořila stejnou odrůdu Blue Dream. Azure Haze je každopádně o jednu generaci blíže P1 landrace. Blue Dream kříženec použil F5 Blueberry samce, zatímco Blueberry samec použitý námi je F4. Velmi vitální hybrid pro začátečníky i experty. Střední vška, tvar oštěpu s velmi hustou strukturou květu. Střední doba květu 9-10 týdnů (60-70 dní). Velmi povzbuzující účinky, malá tolerance. Široká škála ovocných chutí mixovaná s melounem, lesním ovocem, citrusem. Vhodný pro denní i noční užití

Vanilluna

Vanilluna (neboli Vanilla Moon) je strukturou hybrid Kush a kříženec mezi samicí Blueberry Sativa (ze stejné série jako Blue Satellite; matka Vanilluny je veliká, zelená a symetrická k hlavnímu stonku s dlouhými postraními větvemi.) a Original Blueberry samcem. Roste spíše jako kush, menší s hustou strukturou kompletně pokrytou pryskiřicí. Doba květu 55-60 dní s nadměrnou produkcí pryskyřice poslední týden. Finální produkt je nejvyšší kvality, jemný, komfortní, dlouhotrvající a snový. Velmi uklidňující a čistý efekt.

Whitaker Blues

Vyšlechtěna DJ Shortovým synem, Whitaker Blues je skutečný Oregonský Heritage kříženec. Matka WB je odkazována na Quimby, old school západního pobřeží, ranná indica ale velmi silná. Quimby byl nakřížen se speciálně vyselektovaným Blueberry otcem, což ji řadí mezi 80% indica odrůdy, čemuž odpovídá i struktura. Doba květu 55-62 dní, nádherné modré květy, plné pryskyřice. Hotové květy mají výraznou sladkou hroznovou a vanilkovou vůni. Velmi silný efect, povzbuzuje apetit a má silně sedativní efekt.

jeste bych uvedl, ze Dj Short ma balení po 10 regul. a vše od 2600-3000



Prosim nekopirujte sem cizi fotky a reklamni plky z jinech webů , na to neni nikdo zvedav to si můzem precist tam , diky Hlava

Old Post 24-09-2013 v 02:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zdarec, jsem si toho všimnul až teď.. Ta TBB se moc nepovedla, vizuálně nádhera, tvrdost, všechno, ale slabý výnos, účinek průměrný a vůně taky nic moc.. Měl jsem 5 fen a ani jedna nebyla pecka, jakou jsem si představoval, ale mám spoustu vlastních semen na další pokusy. Jel jsem Betty Boo od The Joint Doctor a to chutnalo a vonělo jako rozmačkaný borůvky a lesní jahody s cukrem, takhle jsem chtěl tu TBB, no nic.. Fotky TBB jsem bohužel provařil..

Old Post 24-09-2013 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

co jsem jel klony True BB od dobrého matkáře A - žádný nováček, tak to bylo dost o ničem. vůně i vzhled celkem ušly, ale účinek prostě strašnej , člověk si musel dát tři dny pauzu a čistý brko z vrchny aby to nebylo o ničem úplně...takže TBB vůbec, BB sem taky ještě neměl dobrou ale to bude asi tím DutchPassionem

Old Post 24-09-2013 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

z toho co tady čtu se asi nedozvím to co mě osobně zajímá tedy jakou Blueberry od který seedbanky vybrat pokud ani Dutch passion ani Tru od Shorta není kvalitní je nějaká jiná alternativa ?

Old Post 12-03-2014 v 18:48 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4839840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív