Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první grow 264w LED Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Hlína Můj první grow 264w LED Respectflowers Příspěvek č. 1





Zdravím všechny growery
Po delším váhání jsem se nakonec také rozhodla pro pěstování indoor. Donutily mě k tomu vlastně čorky, které mi tento rok sklidili celou úrodu - a to co nestihly sebrat, očesali na druhý den (teda vlastně noc).
Už deset let pěstuju out - a myslím že docela slušně, ale tohle je trochu jiný level, tak doufám že mi svými radami a připomínkami trošku pomůžete ;-)
Rozhodla jsem se pro LED sluníčko, protože věřím že tohle MÁ budoucnost. Budu ráda, když mi LEDodpůrci budou radši psát PMka a nebudou to tady zasírat příspěvky typu: "na ledky se vyser, soda je soda..." a podobně. Já jedu na spotřebu ;-)

Moje výbavička:
- 2x132w LED panel od Respectflowers s pasivním chlazením
- 250w sodík v cooltubu - ten zapnu až na květ (jestli bude vůbec potřeba)
- Homebox XL 120x120x200cm
- RUCK 100 ufo 270m3/h
- ofuk 15w ventilátor

Zelené osazenstvo:
Původně bylo v plánu 6-8 kousků, jenže jsem si jela pro 8 a dojela domů s 12. No a protože ještě zbylo nějaké místo a ani já, ani týpek od kterého mám řízky jsme neměli to srdce přebytky vyhodit, tak jsem si jela pro dalších 6 a doma zjistila že je jich 9 (Kutasi, ty jeden! :-D ale já jim místo udělám). K této školce přibyly 3 automaty - dva co mi jich bylo líto nechat venku, protože by to stejně nedojeli a jeden co přinesl kámoš ze stejného důvodu (do dvou dní pod ledkama začal kvést).
Vzhledem k tomu že jsem zatím skříň viděla jen na obrázku, budu ráda když mi napíšete kdy přepnout na květ aby se mi to tam vlezlo :-D
- 5x The HOG - zatím nejsilnější kytky, vypadají fakt nádherně
- 7x Critical Skunk - byly mírně nakvetené, ale teď těžím z toho že se parádně větví i bez zaštipování
- Critical Jack
- Kusharella
- Amnesia Haze
- OG Kush
- Warlock - zatím takový chcípáček že je mi ho až líto :-)
- 4x nevím co - na jedné je MD a zbytek nebyl popsaný :-/
- 2x auto Sweet Dwarf od Fairy Seeds
- 1x auto taktéž netuším co je to za obludku, ale už kvete :-)
Budu ráda když mi napíšete jak na tom která kytka je a co od nich můžu čekat.

Hnojky:
- Vita Komplex
- Plagron Alga Glow, Alga Bloom
- B'cuzz A+B na růst
- Atami PK 13-14
- Hesi Boost
- Plagron phytamin
Můžu je kombinovat? (růstové s růstovýma - alga glow a B'cuzz?)

Hlína:
Namíchala jsem si vlastní mix z kvalitní černozemě, kokosu, substrátu pro citrusy, agroperlitu a písku.

Květináče:
4x40l nádoby + kyblíky od kečupu, tatarky a jiných ochucovadel - prostě co se doma narychlo našlo a velikostí a tvarem vyhovovalo :-D

Ph vody na zálivku je 6,7 - je to v pořádku nebo mám snížit?
Teplota se pohybuje od 20-22 přes den 20-18 v noci.
Vlhkost v rozmezí 70-80%.

Panely mám zavěšěné cca 80 cm nad vrcholkama. Když jsem je stáhla na 60 kytkám se to vůbec nelíbilo. Nejvyšší listy jakoby "zpuchýřkovatěly" ( :-D ) a smrštily se a po pár dnech ty puchýře vypadaly a zbyly jen díry v listech. Když jsem je vrátila výš, hned se holkám ulevilo.

Dnes jsou Hogy a Criticaly 24 dní na růstu, zbytek 21. Od osmého dne jsou jen na ledkách. Do té doby než jsem sehnala ledky byly pod 250w sodou. Do dnešního dne dostaly 2x postřik phytaminem a 2x alga glow do zálivky. Občas rosím, ale moc to nepřeháním protože vlhkost je ok.

Předem díky za rady a připomínky Darisss


P.S. Pokud se mi to podaří, tak snad připojím i fotky :-)

Old Post 31-10-2013 v 01:43 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2





Ještě pár srovnávacích fotek ;-)

Old Post 31-10-2013 v 01:55 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 3

Zdarec, len pár poznámok..
pH by som ešte znížil, 6,7 je dosť , na tvoj mix ideál okolo 6. ( 5,8- 6,2 je vpoho)
Hnoje by som nejak extra nekombinoval, nevidím v tom plus.
A nakoniec by som prekopal vduchotechniku..totiž ufíčka vraj lepšie ťahajú ako tlačia, takže by som ho dal až za cooltubu. A nakoniec by to chcelo filter. Je pravda že kytiz ešte nemajú aromu,(možno už hej ) ale cez potrubie valí hromada prachu a ten sa zachytáva jak na lopatkách ufa, tak na potrubí.
Genetiku nepoznám ale v tomto zložení to bude divočina inak automaty nestrihaj, zbrzdí sa rast ktorý je už aj tak krátky.
držím palec


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 31-10-2013 v 08:34 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

MD by mohl být Moby Dick od Dinafem.

Jinak pěknej setup, budu sledovat

Samozřejmě jsem zvědavej na výsledek - grow reportů pod LED tu zas tolik není. Pokud možno, piš si, jak dlouho jsi čím svítila, aby šlo na konci porovnat náklady a výnos.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 31-10-2013 v 08:57 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Díky pánové A kdy by jste mi doporučili přepnout na květ? Vzhledem k tomu že řezy byly nakvetené, tak potřebovali trochu víc času na vrácení do růstového režimu. Do výšky se moc netáhnou - teda myslím si to , ale šíleně nabírají na objemu. Hogy už mají stonek širší než můj malíček. Na výšku mají cca 25 cm.

Old Post 31-10-2013 v 12:23 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Dobré ránko,
Protože jim ledky zavěšené 60cm nad vrcholkama neudělaly vůbec dobře, vrátila jsem je zpět na 80cm. Krásně se vzpamatovaly, tak jsem se rozhodla udělat další pokus se světlem.
Dnes jsem dala panely 70cm nad vrcholky, takže budu pečlivě sledovat, jak se jim to líbí. Jakmile objevím sebemenší náznak kroucení, bobtnání a pálení listů - zvedám hned zpět. Můžete mi někdo vysvětlit čím to je? Díky

To Samulele: Hej už majú aromu Pacháč jsem zatím moc neřešila, protože mám odtah vyvedený do komína, jsem bez sousedů a já tu vůni miluju
Ph snížím a ufíčko nacpu hned na komín mimo box, díky.

To koles: Díky, neboj, všechno píšu, taky mě to zajímá

Old Post 01-11-2013 v 08:17 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 7

Vtom prípade stačí silonka namiesto filtra
Mno čo sa týka prepnutia, je dobre mať zaplnenú plochu aspoň zo 75%, ale vzhľadom na svetelné podmienky by som to poriadne vyplnil, tak na 100% To je otázka pár dní navyše, a ukáže sa to na výnose.
Pomôž si ohýbaním, lámaním atd.
Máš to zapeklité kedže sú tam pomiešané gény a v kvete sa to bude rôzne vyťahovať, hold je to boj.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 01-11-2013 v 09:24 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 8

Ahoj, tak toto bude nehorazna dzungle..... ruzna phena se ti budou ruzne vetvit a budou mit ruznou vysku, budes s tim mit dost, a to rikam opravdu dost prace.
Ano, PH urcite sniz, toto je dost hodne, dej to jak rikal Samuele, ja jedu all mix a mam to tak mezi 6.2-6.5
S LED sice zkusenosti nemam, ale je dost mozne, ze kdyz sou moc kytky moc blizko lampy, proste se spali. I kdyz mam ten pocit, ze led zrovna moc tepla nevydava, minimalne teda aspon ne tolik co sodik. Pro 400w sodik je to kolem 40cm pro nejlepsi efekt, pro 600w 60-70cm.
Jakmile ty nejrychlejsi zacnou rust do vejsky, tahej je do stran a naopak ty nejpomalejsi nechavej at je dorostou.
Pak budes taky potrebovat kvetinace, aspon teda stejne vysoke, ale i ty budes musel podkladat, at je mas tak nak ve stejne urovni a at ma kazda stejnou porci svetla.
Ted teda este muj nazor: respektuju to, ze ses rozhodla pro LED pest, videl jsem uz i dobre vysledky, nicmene nikdy ne takove jako pod sodou, ale o tom nechci mluvit, to je tva vec. Jestli jsem to spravne pochopil, tak tam mas kolem 24 rostlin....... to je sakra hodne na ten prostor ve kterym to mas a zaroven sakra, a to opravdu sakra malo na tu wataz kterou pro ne mas pripravenou. Kdysi davno jsem cetl, ze pro dosazeni spravneho potencialu rostliny, by kazda mela mit porci aspon 40w..... ale to je pro sodu. Nicmene svetla, i kdyz jim pak soupnes tech 250w co pro ne mas, tam mas nedostatek. V tvem pripade bych si pochystal 600w. Ale rikam rozhodla ses pro LED, to respectuji. V tvem pripade bych prepinal na 15-20cm, rozhodne nechces, aby kytky byli nijak vysoke a meli nejake spodky, stejne by na ne nedosvitili a konecny vysledek by bylo listnate huleni a nic extra.
Jestli mas jakykoli dotaz, klidne se ptej, urco ti kdokoli z nas poradi a rad.
Pani ted jsem napsal roman jak nikdy. Preju at se dari..... a budu sledovat

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 01-11-2013 v 09:40 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 9

Ahoj, mám 2x250W LED a ohledně výšky bych to opravdu individuálně vypozoroval. Já mám odzkoušeno, že se to při zavěšení třeba 100 cm nad celkem vytahuje, a to proto, že LED mají sice PAR Záření cajk jako soda ( myslím že i lépe) , ale svítivostí v lumenech to dá o dost míň a tak se to táhne za světlem. LEDkou to nespálíš. Já to ale dělám tak, že to od prcka zvednu za ty tři měsíce tak 3x a v poho...

Zatím :-)

Old Post 02-11-2013 v 14:51 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 10

Ahoj, mám 2x250W LED a ohledně výšky bych to opravdu individuálně vypozoroval. Já mám odzkoušeno, že se to při zavěšení třeba 100 cm nad celkem vytahuje, a to proto, že LED mají sice PAR Záření cajk jako soda ( myslím že i lépe) , ale svítivostí v lumenech to dá o dost míň a tak se to táhne za světlem. LEDkou to nespálíš. Já to ale dělám tak, že to od prcka zvednu za ty tři měsíce tak 3x a v poho...

Zatím :-)

Old Post 02-11-2013 v 14:59 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11




Čauko, říkáš že ledkou rostlinky nespálím. Můžeš mi teda říct co se to dělo s listy když jsem dala ledky blíž? Hodím sem fotky, ať vám to přiblížím. Listy jakoby "zkrepatěly".
Na první je rostlinka hned po tom co jsem dala panel níž, a na dalších jsou vyfocené listy jak vypadají teď, co povyrostly.

Old Post 02-11-2013 v 15:52 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 12

No vida, jak to dopadá, když si člověk dělá pořádek v boxu Pěkné, jde vidět, že tě to fakt baví

Jinak MD je skutečně Moby Dick a je to fakt šííílený model
OG Kush to asi nebude, jen jsem hádal, ikdyž možné to je.... kdyžtak ti je pomůžu identifikovat v květu

Jak ti tady radí ostatní, dej si práci s ohýbáním a tvarováním, je to dost důležité to srovnat před květem, jinak některé kytky budou stísněny na úkor jiných. Hlavně ten Moby Dick potřebuje hodně světla.


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 02-11-2013 v 17:09 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Darisss
Čauko, říkáš že ledkou rostlinky nespálím. Můžeš mi teda říct co se to dělo s listy když jsem dala ledky blíž? Hodím sem fotky, ať vám to přiblížím. Listy jakoby "zkrepatěly".
Na první je rostlinka hned po tom co jsem dala panel níž, a na dalších jsou vyfocené listy jak vypadají teď, co povyrostly.


Zkus tento problém poptat tady:

http://grower.cz/forum/showthread....552#post1108552

Mně to totiž nepřipadá jako spálený lampou, ale spíš se mi to zdá krapet okousaný

Old Post 02-11-2013 v 19:14 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Díky jako okousané to vypadá, ale ty díry v listech jsou tam od toho jak list vyrostl a roztáhl se... Nevím jestli to popisuju dobře, ale prostě to pokrčené se roztáhlo a potrhalo
Jinak světlo jsem stáhla ještě níž, na 60cm, takže uvidíme. Jestli se to bude zase kroutit, je to na 100% světlem. Žádné breberky jsem zatím neobjevila a díry byly jen na těch "spálených" listech.

Old Post 02-11-2013 v 22:50 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15

Ještě jednou díky Kutasi, holky valí celkem dobře a máš pravdu - šíleně mě to baví. Jako já jsem úchyl na všechny kytičky, ale tyhle jsou nej! Až na to že přítele začíná trošku štvát, že se tomu věnuju až moc - jeho to moc nebere. No řekněte sami, vy byste nechtěli ženu co vám navaří, uklidí, vypere, vypěstuje?
Dost lidí mi tu píše, že se mám automatů zbavit, že mi jen zabírají místo... kdyby jste je viděli naživo, tak to neřeknete Jsou to zatím ty nejhezčí kytky a nebudu se jich zbavovat, když už jsem si je takto vypiplala.
Ohýbání mám v plánu, ale jen u pár kytiček. Chci je zkusit celé ohnout k zemi - teď nevím jak se tomu říká, ale když jsem tohle udělala na jedné co byla venku, tak z toho byl megakeř a všichni si mysleli že jsou to minimálně tři kytky u sebe

Díky všem za karmy, budu se snažit to dotáhnout do zdárného konce
Hezkou neděli všem zahradníkům!

Naposledy upravil Darisss 03-11-2013 v 07:15 AM

Old Post 03-11-2013 v 06:52 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2016 - První grow Led+cfl - 8 odpovědí
30-10-2013 - Můj první grow 264w LED Respectflowers - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8432770 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív