Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, 20x Critical Mass, první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 17

díky za tip, v neděli je zaleju polovičníma enzymama.

Old Post 18-10-2013 v 11:06 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 18






Update

11. den růstu, 16/8, teploty 21-27, vlhkost 68-83

Od prolití vodou kvůli přesolení jsem je nechal bejt(4 dny), jen jsem kontroloval kdyby náhodou vysychali. Dnes jsem jim dal poloviční dávku Plagron Grow (tabulková 25ml/10l, dával jsem 15ml/10l + Enzymy 10ml/10l). EC na výtoku 0,9 - 1,1 max.



Foto 1: Celkový pohled na box, kytky vypadaj dobře až na dva kousky. Některé mají trochu spálené konečky listů, ale jsou jinak sytě zelené a vitální.










Foto 2: Kytka co vypadá asi nejhůř, je zaseklá a svěšená už tak 4 dny. Má smysl jí tam ještě nechávat ?












Foto 3: Druhá nejhůř vypadající kytka, nicméně se po flushingu vzchopila a vypadá že roste zase dál.













Foto 4: Nejvíce rozvětvená kytka.













Foto 5: Foto pár dalších kytek.


Bohužel sem hovado a uplně jsem zapoměl na radu od koogiho, abych to prolil jen enzymama a při míchání zálivky jsem tam rovnou plácnul i Grow. Snad to bude v pohodě vzhledem k EC. Nicméně uvítam každou radu.

Old Post 21-10-2013 v 19:41 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 19

Svet se nezbori a kytky nezhynou jen ze jsi zapomnel
nic mene vypada to ze jsou z nejhorsiho venku.
Na svetle neni moc poznat jak syte jsou zelene
listy priste vyfot tesne pred zapnutim lampy
nebo po vypnuti.
Ale jak pises ze maji spalene konecky tak i
pre to ze na vytoku mas max 1,1ec vic jim
momentalne nedavej,davej hnoje ob jednu
zalivku 1xhnoje a1x cista voda.
No koplo te to hned ze startu,alespon dalsi
kolo budes vedet ze zrovna nasazenym klonum
nemuzes dat hned ze startu plnou davku hnoju.
Cerstvym klonum davej sotva polovinu doporucene
davky v tabulce na hnojich,dohnojit muzes vzdy
jenze prehnojeno je hned nekdy mene znamena
vice.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 21-10-2013 v 23:04 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 20



Co se týče kytek, tak kytka na Foto 2 má 16 cm od hlíny, na Foto 3 má 25 cm a zbytek mezi 32-36 cm.








takhle jsou barevné (kromě těch dvou zmrzačených) všechny kytky, nefotil jsem je teda po zhasnutí ale cca hodinu před. Ráno je vyfotim hned po rozsvícení, ať je nestresuju.

Old Post 22-10-2013 v 21:15 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 21

Uz to neni takova hruza,jen prolivej casteji cistou
vodou a budou v caku.U hliny si davej pozor na
prehnojeni i ve kvetu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 23-10-2013 v 23:42 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 22





Update

13. den růstu, 16/8, dnes jsem zalil čistou vodou každá tak, aby se prolilo i na podtácek, minimální hodnoty 21 stupňů a 57% vlhkost (noc), maximální 31 stupňů 83% vlhkost

Protože se mi zvedla teplota, jedu odtah střídavě po patnácti minutách, na noc vypínám kvůli teplotě. Zvednul jsem trochu i lampu.

Foto 1: Foto celého boxu











Foto 2: Foto nejhorší kytky, vzpamatovává se hodně pomalu, není to vidět, ale opravdu zelené jsou asi jen tři listy od vrchu, ty pod nimi jsou dost nažloutlé a asi upadnou. Vzrostlá od hlíny 18 cm.










Foto 3: Druhá nejhorší kytka (zbytek je ok), ta se vzpamatovala o mnoho líp. Od hlíny 27 cm.










Foto 4: Asi nejlépe rozvětvená a vzrostlá kytka, obdobná jako ty ostatní. Od hlíny 40 cm.

Naposledy upravil Keen 26-10-2013 v 11:47 AM

Old Post 24-10-2013 v 18:51 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 23

Update

Včera přepnuto na květ na doporučení matkáře, že se pheno hodně vytahuje. Po 16ti denním růstu přepnuto na květ, nyní 2. den. 20 stupňů / 65% vlhkost v noci (nejnižší naměřené podmínky), 31 stupňů / 80% vlhkost přes den (nejvyšší naměřené podmínky). Kytky jsem zalil o 1/4 měnší dávkou Plagron terra Bloom než je v tabulce a enzymy jsem dával dle tabulky plnou dávku. EC roztoku 1,2, EC na výtoku mezi 0,6 - 1,0. Každá kytka cca 500-700ml (6,5l květináče).


Kytky v tuhle chvíli vysoké 48 - 53 cm, nejhůře spálená kytka, co se prakticky na asi 5 dní zastavila v růstu, se už probrala a začíná se vytahovat. Nebude asi nic moc, ale aspoň nezdechne. Druhá nejhorší kytka už dohání pomalu ostatní, je o cca 12 cm menší než ostatní co sou v pohodě.

Některá lístky trošku nažloutlé, ale to je tím, že jsem měl zalévat už tak včera takže trošku proschly. Na foto bohužel teď nemám čas, pošlu večer nebo zítra.

Old Post 28-10-2013 v 13:29 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 24






Update

7. den květu - noc vlhkost 60%, teplota 20 stupňů, den vlhkost 78% 30 stupňů, od přepnutí dostali 2x zálivku Bloom (40ml/10l) a Enzymes (10ml/10l) cca 500-750 ml na kytku aby se prolilo do podtácku.

Dneska jsem trochu pozměnil zavěšení odtahu a světla aby odtah nasával vzduch od lampy na lepší regulovatelnost teploty.

Kytky jsou 65-70 cm vysoké od hlíny, hezky se větví, ale objevil jsem celkem dost nažloutlých listů hlavně první 1-3 patro. Je to ok? Při úpravě boxu a dávání kytek zpátky jsem je zalil do podtácků čistou vodou a za cca 2-3 dny je zaliju všechny pouze čistou vodou.

Foto 1: Foto prázdného boxu po převěšní odtahu a světla, ofuky jsem dal nakonec na zadní stěnu boxu a přicvaknul je klipsnama na tyče (viz foto 5)










Foto 2: Foto nažloutlých listů. Mam se něčeho obávat nebo se jich jen kytka zbavuje ?











Foto 3: Foto kytek na denním světle










Foto 4: Zaseklá rostlina viz předchozí updaty. Sice se vzpamatovala, ale netvoří žádná nová patra, jen se pozvolna vytahuje a snaží se dohnat ostatní Dal jsem jí do prostřední řady více doprava pod lampu, aby měla dost světla a třeba z ní i něco bude .











Foto 5: Foto komplet boxu i s kytkama.

Pro "pobavení" potom, co už mi rupla v růstu výbojka, odešel časovač a přesolil jsem kytkky jsem včera po příchodu z práce zjistil, že mi přestala fungovat i zvlhčovačka. Prozatim jsem dal do stanu kýbl s vodou a budou to muset vydržet do příštího týdne než koupim novou. Zatim se úspěšně sere co mohlo, už jen čekám kdy se posere i odtah třeba ).

Naposledy upravil Keen 02-11-2013 v 11:16 AM

Old Post 02-11-2013 v 11:05 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 25

Zdravím,
zajímalo by mě proč tam v květu chceš mít zvlhčovačku, celkem slušnou vlhkost si už kytky drží sami, když máš takové křoví, při květu stačí 50-60% bohatě. No a máš v plánu prostřihání těch spodků?.
Já bych těch pár žlutých zatím moc neřešil pokud hnojíš jak píšeš, tak je možný že se jich jen zbavuje. Pokud to dál postupuje, tak už by to chtělo vyfotit list a zjistit co to způsobuje.
Vypadaj jinak dobře, vzpamatujou se i z horších událostí, snad už tě nic dalšího hroznýho nepotká.

Old Post 02-11-2013 v 12:22 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 26


V tom případě na zvlhčovačku kašlu, nějak sem měl v hlavě zafixovaný, že je potřeba vlkost furt. Dík za upozornění.

Ohledně spodků už jsem nad tim přemejšlel, že bych je očesal o první 2-3 patra, hlavně kvůli zalejvání. Nikdy jsem to nedělal takže je na to nějakej fígl nebo je mam prostě oškubat ?

Foto: objevil jsem na stonku tyhle bílé tečky, je to začátek nějaké plísně ? je snad na všech kytkách cca 2-5 cm od hlíny

Naposledy upravil Keen 02-11-2013 v 13:35 PM

Old Post 02-11-2013 v 13:06 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Keen

Foto: objevil jsem na stonku tyhle bílé tečky, je to začátek nějaké plísně ? je snad na všech kytkách cca 2-5 cm od hlíny


neboj...to sou jen takový zárodky novejch kořínků(nevim jak to přesně nazvat) ale plíseň to určitě neni...

Old Post 02-11-2013 v 16:22 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 28

uff, už jsem začal bejt nervózní dík za objasnění

Old Post 02-11-2013 v 16:25 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 29

Čau¨.Zvlhčovač používej jen ve fázi růstu a to ani ne po celou
dobu cca 15 dnů stačí je to k vůli lepšímu kořenění,jak si kytky
vytvoří kořenový bal není ji už třeba ba naopak je lepší jí dát
pryč ať si rostliny začínají zvykat na nižší vlhkost a následné
přepnutí do květu kdy je vlhkost tvým nepřítelem,v začátku
květu do 60% od toho 25dne už je nežádoucí vlhkost nad
50% z důvodů formování a bobtnání palic které jsou náchylné
na plíseň obzvlášť v takové jungli jako máš ty nic proti
také jedu radši SOG.
K těm listům některé vypadají že mají nedostatek dusíku
a další sorta vypadá že se hodně překrývaly a z důvodů
překrytí se z nich vytratil chlorofyl pokud se nemýlím
a pokud se podívám na fota blíže tak si jsem hodně jist
jsou strakaté jako kráva milka.
Jak se zbavovat spodků jsou dobrými ukazateli spodní větve
ty co zůstanou zakrslé nebo těžko dohání vrchní tak ty jsou
v Sogu na .... akorát by ubíraly sílu a živiny těm co jsou pěkně
osvícené.Uf

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 02-11-2013 v 17:12 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 30

ještě k těm listům, přes PM jsem byl upozorněn, že by to mohlo být nedostatkem hořčíku. PH na výtoku 7.1, voda 7.0. Je pravda že PH jsem moc neřešil, jen sem nechal vodu vždy odstát aspoň 24h před zalitím.

Listy žloutnou od špiček zoubků na listu směrem dovnitř, žilky jsou pořád zelené, dokud list nezežloutne celý. Každopádně jaký je nejúčinější a nejšetrnější možný řešení ? příští kolo chci prolejvat jen čistou vodou, mám přidat i enzymy? Kytky oškubu zítra, teď už jdou spát Já nejedu ani tak SOG jako anarchii ) nechal jsem je růst jak se jim líbilo, nijak jsme je nekroutil ani nezaštipoval.

Old Post 02-11-2013 v 17:58 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 31

Tak jsem nakonec sklízel někdy cca 25.12.
po usušení zbylo 437g, takže jsem spokojneje vzhledem k problémům, který sem si vytvořil a že šlo o první pěst celkově
Už se připravuju na novej pěst v kokosu tak snad brzo novej report

Old Post 10-03-2014 v 11:31 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 32

Hmm to je dobrý výsledek,to ti gratuluji pane.
Nějaké fotky nemáš abychom se mohli pokochat
my co jsme sledovali ??? Díky za fota či info.......
Dobrý zápis do pěstování.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 10-03-2014 v 11:42 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2020 - Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass - 124 odpovědí
09-05-2019 - 600 w CRITICAL & POWER KUSH - 116 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4679180 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív