Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Vanilla Kush CFL Druhé kolo.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17



17.Den
Zítra holkám zas trošku zvednu dávky hnojiv aby byli krásně zelený
Taky dám cfl o něco níž.
V tomhle kole jsi chci dát na dávkování hnojiv záležet,abych to nemněl zbytečně přesolený a nemněl tam hlavně zbytečně víc dusíku.
Kuli kterýmu by jse rostliny moc tahali do vejšky a hlavně aby díky tomu bylo zprávný ph aby holky pak v květu mohli dobře přijímat živiny hlavně Green Sensation
Jinak je ted brzy ještě čeká další zastřihnutí aby bylo hodně vrcholů Každý váš názor mně zajímá tak klidně sem snima Pěstu Zdar

Naposledy upravil 15-10-2013 v 13:46 PM

Old Post 15-10-2013 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18




19.Den

Old Post 17-10-2013 v 12:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19




Zdravim tak tu mám první celkem závážnej problém nejspíš asi nákej dedostatek živin i když to vypadá jako přebytek. furt hnojim zatim menšíma dávkama hnojiv než předepsanýma od výrobce. koukněte na to a budu moc rád za vaše názory.

Old Post 19-10-2013 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 20

Ahoj.. jestli mohu přispět tak řeknu svuj názor..

Ten mrzák s tim stonkem tak podle knihy je to "Fusarium, hniloba" - ...napadené jedince v každém případě zlikvidujte. Přeber si to sám.. takle to tu stojí ale opravdu těžko říct jestli je to opravdu ono..

Ten list/y mě připadají jako problém s výživou.. Pokud hnojíš na chvíli bych vysadil a pokud to bude nadále trvat a rozšiřovat se tak bych začal hnojit znovu a to s větším množstvím než si hnojil v počátku.. Mělo by se ukázat jestli je to moc nebo málo výživy..

Doufam že ti jště někdo poradí a mě popřípadě opraví..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 19-10-2013 v 16:51 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdravim tak jsem usoudil,že jsem hnojil málo holky už dostali plnou dávku předepsanou od výrobce tak jse snad všechny brzy srovnají a budou mi dělat zas radost.ted mně přešla náladu fotit tak fotky budou až za pár dní.

Old Post 20-10-2013 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Odstranil jsem všechny napadené listy,protože už jsem se na ně nemohl koukat konečně mám už klid i když jsem si o otrochu prodloužil růst

Old Post 20-10-2013 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rebar
Nový Člen

Karma uživatele Rebar - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 23

Hoj, hele jestli tam mas obyc zrcadla, tak ty odrazej svetlo mizerne. Obycejnej bilej papir je napriklad lepsi, da se sehnat slusna levna plastova folie, nebo na takhle maly zarizeni asi nejlepsi mylar.

Listy bych nechal, dokud nebudou z pulky zniceny. Jednak fotosynteza, jednak kytka si z nich bere zpatky spoustu zivin. Proto menej barvu.

Plnou palbu zivin bych nedaval. dej vedet, jak to jde a gl.

Old Post 20-10-2013 v 23:51 PM
Rebar je offline   Profil uživatele Rebar   Find more posts by Rebar   Foto galerie člena Rebar   Click here to Send Rebar a Private Message   Add Rebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Rebar
Hoj, hele jestli tam mas obyc zrcadla, tak ty odrazej svetlo mizerne. Obycejnej bilej papir je napriklad lepsi, da se sehnat slusna levna plastova folie, nebo na takhle maly zarizeni asi nejlepsi mylar.

Listy bych nechal, dokud nebudou z pulky zniceny. Jednak fotosynteza, jednak kytka si z nich bere zpatky spoustu zivin. Proto menej barvu.

Plnou palbu zivin bych nedaval. dej vedet, jak to jde a gl.


Pokud mohu reagovat tak tam má diamantovou folii.. už to někde i psal..

Jinak pokud dává hnojky tak nepotřebuje čekat až kytka si vezme zásoby z listů když je dostávají přímo ze zálivky.. pokud to bylo nedostatkem tak zvýšení hnojim chápu..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 21-10-2013 v 00:45 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rebar
Nový Člen

Karma uživatele Rebar - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 25

tyjo ja myslel, ze diamantova folie nezrcadli a ze je to to samy jako mylar, mylim se?

S tim strihanim, cetl jsem to, dava mi to smysl, nezkousel jsem jinak, nemuzu srovnavat.

Old Post 21-10-2013 v 01:47 AM
Rebar je offline   Profil uživatele Rebar   Find more posts by Rebar   Foto galerie člena Rebar   Click here to Send Rebar a Private Message   Add Rebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Čus jo jsou to diamantoví folie..
Muselo to bejt tim nedostatkem živin,protože holky mi začali i od spoda žloutnout a hlavně jsem tu vyživu podcenil a hnojil jsem málo moc v malích dávkách na začátek to stačilo bych řekl ale tak po těch dvou tejdnech jsem mněl už dát předepsanou dávku od výrobce. Po otrhaní zatim se nic na listech neoběvuje budu je ted pečlivě sledovat a doufám že už to bude dobrý

Old Post 21-10-2013 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






Tak jsem se rozhodl že je vám teda ukážu,aby jste mohli sledovat jak se ztoho dostávaj moc se vám to líbit nebude jak sem to očesal ale nic jinýho mi nezbylo.







1














2










3














4














5

Naposledy upravil 21-10-2013 v 13:34 PM

Old Post 21-10-2013 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28






6














7










8










Celkový pohled

Naposledy upravil 21-10-2013 v 13:33 PM

Old Post 21-10-2013 v 13:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 29

Povedal by som, že sa vrátili týždeň v čase... Ale keď si musel...

Old Post 21-10-2013 v 14:22 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 30

Jáááj.. no to sis to prodloužil o hodně moc.. možná si tam nějakej ten list měl nechat.. Dej tu lampu co nejníž.. doufam že takle zvedlý to máš pouze kvuli focení.. Máš tam tušim že 23. den.. máš to nějak opravdu zaseknutý.. Koukni minulé kolo.. v tuhle dobu si měl pěkný monstra..

Snad to bude co nejrychleji v pořádku..

měj se


Edit: Tak omlouvam se špatně jsem kouknul.. kouknul jsem na květ.. ale i tak s předchozim kolem se to nedá srovnávat..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 21-10-2013 v 14:55 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Čuss jo takhle zvedlý to mám jen kvůli focení..
Byli napadlý všechny velký listy tak šli pryč nemněl jsem už nervy jse na to koukat..
Jo jsem po zadu i když jsem byl kolem 14 dnu o proti minulímu kolo o pár dní dopředu ale to mi tolik nevadí že jsem si to ted prodloužil hlavně aby byli holky zdraví a dělali mi zas radost.
Kořenů budou mít už dost a mají už na 5cm vejšky už pěkně silný stonky Jo srovnávat jse to momentálně nedá v minulím kole jsem neudělal chybu v růstu jako v tomhle.
ale v květu to už snad srovnávat půjde.
Už se stalo plakat nad rozlitým mlékem už nebudu a musim jít dál

Old Post 22-10-2013 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32


26.Den

Old Post 24-10-2013 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4955670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív