Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Barevné spektrum pro AF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DopyBoy
Nový Člen

Karma uživatele DopyBoy - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Nápad Barevné spektrum pro AF Příspěvek č. 1

Čaute, jen drobný detail (pro srovnání v hlave)...mohu dát AF ihned po vyklíčení pod světlo se spektrem na květ? (Red)
Budou stále růst? nebo zakrsnou?
Za odpověd dík!

Old Post 22-09-2013 v 22:42 PM
DopyBoy je offline   Profil uživatele DopyBoy   Find more posts by DopyBoy   Foto galerie člena DopyBoy   Click here to Send DopyBoy a Private Message   Add DopyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 2

V nejlepšim možnym případě AF vůbec nedávej vyklíčit.. Následný růst/květ pod umělým světlem se nevyplatí.. Radši si kup fem. semena..

Jinak odpověď na tvoji otázku je ANO můžeš to dát pod spektrum na květ při periodě 20/4 celou dobu růstu/květu..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 23-09-2013 v 00:20 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DopyBoy
Nový Člen

Karma uživatele DopyBoy - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3

Ahoj, AF jsem vzdycky delal na slunku ale potřeboval bych kvetinky co nejryhleji a venku už nemám šanci...
AF jsem pod svetlem jeste pořádně nedělal ale četl jsem a hledal pestitelé AF pod svetlem a výnosy nebyly nejhorší, co si o tom myslíš ty?
dík

Old Post 23-09-2013 v 07:28 AM
DopyBoy je offline   Profil uživatele DopyBoy   Find more posts by DopyBoy   Foto galerie člena DopyBoy   Click here to Send DopyBoy a Private Message   Add DopyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 4

Taky jsem to nejel a ani bych nechtěl.. vem si že máš u AF do konce 65 a někdy i více dní.. Když si najdeš rychlej model za tak za tu dobu máš květ u fem. semen.. a 2 týdny navíc bych na růstu klidně vydržel.. Popřípadě když si seženeš kvalitní řízky tak se ti doba ještě více zkracuje..

Muj názor.. určitě ti někdo poradí kdo už něco takového jel..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 23-09-2013 v 09:02 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DopyBoy
Nový Člen

Karma uživatele DopyBoy - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5

Chápu tě ale ješte jsem fem. která bude za 2 měsíce hotová neviděl, měl jsem AF Afghan Kush Ryder a do harvestu to bylo fakt čisté 2 měsíce, sice out a né in...
Nebo máš info o nějaké fakt rychlé fem.?
Dík

Old Post 23-09-2013 v 10:25 AM
DopyBoy je offline   Profil uživatele DopyBoy   Find more posts by DopyBoy   Foto galerie člena DopyBoy   Click here to Send DopyBoy a Private Message   Add DopyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

Sežen si řezi od dobrého matkaře ,nevim odkud jsi ,ale třeba Bart ma SSH,a Med.man ,SSh je hotova za 65 dni ,M.M za 60 ,mužeš přepinat hned na květ a určitě se to vyplati vic než af at vynosem i kvalitou SSH je luxusni kouřeni

Old Post 23-09-2013 v 10:55 AM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DopyBoy
Nový Člen

Karma uživatele DopyBoy - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7

Má tu někdo zkušenosti s AF pod lampou?
Za odp. díky

Old Post 23-09-2013 v 14:34 PM
DopyBoy je offline   Profil uživatele DopyBoy   Find more posts by DopyBoy   Foto galerie člena DopyBoy   Click here to Send DopyBoy a Private Message   Add DopyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 8

Já bych pro začátek zvolil klasiku. Výsledek bude jistější než u AF a ušetříš na elektrice 6 - 8 hodin svícení denně a ono se to za rok nashromáždí, to mi věř (nezvýšil jsem si zálohy a doplácel jsem 8kKč za první rok, ale co by člověk pro zdraví neudělal).

AF byly vyšlechtěny na OUT, protože některá klasika nestihla dozrát.

To se u klasiky v indooru stát nemůže, protože to přepínaš dle libosti světlem a taky to většinou dosvítíš do konce, takže ti to dozraje vždycky!!! Proto AF out.

Ale každý si tím prostě musí projít, vyzkoušet svoje nápady a jak vidím jsi neoblomný.

Jestli chceš častěji sklízet, je na to lepší řešení.
Pořídíš dvě lampy. Pod růstovku si dáš matku ze který řežeš nový kytky a ty řezy si necháš u matky i vyrůst (18/6). Mezitím ti pod květovou lampou (12/12) dozrajou kytky, který jsi udělal předtím a sklidíš. A takhle jedeš pořád dokola, každý 2 měsíce sklizeň.
Než ti dozrajou palice necháš vyrůst řezy, které po sklizni přesuneš pod květovku, zase uděláš nový řezy, atd atd. pořád dokola a hlavně ušetříš za semena a máš jistotu holek.
Je to náročnější na dvě lampy, ale to se u matky stejně musí, tak proč toho nevyužít i pro růst řezů.
Navíc růstovka může být třeba jen modrá CFL a u květovky je sodík dle plochy.
Pro inspiraci mrkni třeba ke mně, ale jsou tu i jiní s různýma nápadama, jak zvýšit výnos. Za mě doporučuji hlavně měřit pH u odstáté vody a udělat drenáž na dně květníku - to je základ, to ostatní už se vychytá.

Old Post 23-09-2013 v 22:01 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Old Post 21-10-2018 v 09:12 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 10

Ja pestujem iba automaty posledné 2 roky a to jak indoor tak outdoor... Môžeš to pestovat pod svetlom aj vonku keď je nato počasie.. Pri indoor svietim 20/4 a nikdy neboli problémi.. Je pravda ze vonku sú vecsie a vynosnejsie ale pod svetlom to ma tu vyhodu že môžeš pestovat v jednom boxe rastliny co kvitnú tak isto ako aj napr 2 týždňové pretože sa nemení svetelná perioda.. Takže môžeš stále odkladať ďalšie a nové rastliny... Ostatný skeptici co su proti automatom alebo ešte nemali poriadne kvalitny automat ti neporadia.. V dnešnej dobe sú už automaty o niečom inom ako boli kedysi.. Dnes sa už kvalitou aj chutou vyrovnaju klasickym fotoperiodam... Takze smelo do automatov.. Môžeš kľudne nane svietiť čím chceš samozrejme na úkor výnosu a kvality.. Takže nerieš kktiny a chod do toho

Old Post 14-12-2018 v 15:08 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Jenže pořád jeden problém přetrvává a sice to, že musíš svítit 20 hodin denně místo 12ti 😉 a taky nemůžeš přepnout, kdy chceš. Auta jsou na ven 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 14-12-2018 v 17:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Jenže pořád jeden problém přetrvává a sice to, že musíš svítit 20 hodin denně místo 12ti

citace:
Pri indoor svietim 20/4 a nikdy neboli problémi..

Old Post 14-12-2018 v 19:38 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 13

Môžeš svietiť aj 18.. Neprepnes kedy chceš.? Prečo by to mal byť problém..? O tom sú predsa autoflowering.. V zahraničí to idú vo velkom.. To len tu sa automaty stále hejtuju.. Ale 100 ludi 100 chuti.. ✌️ Mier

Old Post 14-12-2018 v 20:17 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1458760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív