Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » NAVYK?-co si ot tom myslite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 17

Tak takovy kámoše bych bych rozhodně "kamarádama"nenazýval.
Zavyslost na něčem je šílená věc,asi před rokem jsem začal kouřit cigára,dnes už s tim nemužu přestat,vydržel jsem nekouřit týden...heh někdy jsem lhala aji sám sobě,pořád jsme si říkal,"to jedno cigárko denně,to nic není,takže jsem dnes vllastně nekouřil"-a takovy keci!Na travě asi zavyslost bude,když ji nemám tak jsem nervozní,ale za den to přejde...hulim už 4 roky!>je mi 17>>

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 18-06-2003 v 10:57 AM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 18

jak napsal Mazz, jde hlavně o sílu vůle

Old Post 18-06-2003 v 11:39 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

....kterou to hulení má tak nějak snahu oslabit

Old Post 18-06-2003 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 20

jo to teda má , ale jde i o to nedělat kvuli hulení ze sebe čurá... a nestát se somrákem, nebo člověkem, kterýmu jde jen o to hulení, takový lidi posílám do řiti...

Old Post 18-06-2003 v 13:30 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satori
Stálý Člen

Karma uživatele satori - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 21

Suhlas pani suhlas!
Co je vlastne GANJA, droga? Howno! Nie ganja je magicka rastlina. Droga nie je nieco hmotne, si myslim, kua. Droga je pristup k veciam a k zivotu, nie? Poznam tazkych "money-fetakov" a tazkych "TV-fetakov", co su totalne zavisli na svojich "pravidelnych davkach" a je TV droga? Su prachy droga? Ja nefiem, kua.... Droga je pristup, postoj. Je jedno ci to je sex, zradlo, voda, vzduch, hudba, heroin... Magicke rastliny tu vzdy boli a budu. Je uplne prirodzene, ze clovek pri spoznavani prirody na ne narazil... a jednoducho nemal inu moznost len ich spoznat. Otvaraju vedomie. Je otazka ako sa k nim postavit, ze? Myslim ze o tom to predsa je. Respekt! Ganja je fakt magicka bylina. Hulim uz dlhe roky (skoro koncim druhu petiletku) a nemam absolutne problem. A to podotykam pracujem mozgom. :-) Podobne LSD, podobne Salvia podobne Hribiky. Aj tak som najviac zavisly na sexe :-) a tazko fyzicky heh! :-)

Old Post 18-06-2003 v 14:29 PM
satori je offline   Profil uživatele satori   Find more posts by satori   Foto galerie člena satori   Click here to Send satori a Private Message   Add satori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satori
Stálý Člen

Karma uživatele satori - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 22

Este jedno mozno trochu odvazne tvrdenie:
Ludstvo by bez psyhoaktivnych latok Boha nikdy nenaslo... co vy na to?

Old Post 18-06-2003 v 14:42 PM
satori je offline   Profil uživatele satori   Find more posts by satori   Foto galerie člena satori   Click here to Send satori a Private Message   Add satori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

No, nevím, určitě by Ho tolik lidí nevidělo,
nebo se neseznámilo,
ale skutečně Ho najít můžeš jen sám.
Ježiš, teď když jsem si to po sobě přečet,
tak to vypdá, jako ze Strážný věže, no nic.

Old Post 20-06-2003 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nikodym
...spise THCdym!

Karma uživatele Nikodym - 4% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 24

Četl jsem studii, že tráva vyvolává psychickou závislost asi jako čokoláda. Což se dá přežít.

Nechť vás provází kouř!

Čokoláda - je něco jednoduššího?

Old Post 20-06-2003 v 12:54 PM
Nikodym je offline   Profil uživatele Nikodym   Find more posts by Nikodym   Foto galerie člena Nikodym   Click here to Send Nikodym a Private Message   Add Nikodym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Britney Spears
Nový Člen

Karma uživatele Britney Spears - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 25

jo návyková je třeba i žlutá sodovka když si ji dáváš v 8 hodin ráno pravidelně každý den, a myslím že je na každém z nás jak se s hulením vyrovnává a kdo se s ním vyrovnává hůře, tak se o tom aspoň snaží co nejvíce mluvit - to jsou ti slabší jedinci, tady na groweru jsou toho mraky....prostě to občas někdo neustojí...platí to samozřejmě o všech požitcích

Old Post 21-06-2003 v 11:58 AM
Britney Spears je offline   Profil uživatele Britney Spears   Find more posts by Britney Spears   Foto galerie člena Britney Spears   Click here to Send Britney Spears a Private Message   Add Britney Spears to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten co moc hulí
Stálý Člen

Karma uživatele ten co moc hulí - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 26

Rekl bych taky ze zavisi hodne na tom cloveku v jakych situacich pali a tak vemte si treba nekoho kdo si zafajruje kdyz je v krizi a ten co je v pohode a rekl bych ze ten co je v krizi bude jetse ve vetsi.Nepovazuji ganju za drogu ale soucast meho zivota proste ke me patri jako treba potreba jit na zachod,potreba hygieny a tak dal proste je to obycejna vec pokud ji dokaze ten dany clovek udrzit v danych mezich urcite kdyz nekdo bude hulit dene 6 jointu tak na tom asi bude zavislej stejne tak jako kdyby zral cokoladu denne nebo sukal denne zacne to mit rad a jen tak se toho nevzda....

Kourim 4 roky a hulim 3 tak nejak a musim rict kdyz sem chtel vynechat tak sla ta ganja pokud sem chtel vybechat ciga dlouho sem to nevydrzel az ted kdy vykourim tak 5 cig za tejden ale zase vic hulim.....Je to proste vo tom jakej kdo je....

Old Post 21-06-2003 v 15:29 PM
ten co moc hulí je offline   Profil uživatele ten co moc hulí   Find more posts by ten co moc hulí   Foto galerie člena ten co moc hulí   Click here to Send ten co moc hulí a Private Message   Add ten co moc hulí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od oton
jo to teda má , ale jde i o to nedělat kvuli hulení ze sebe čurá... a nestát se somrákem, nebo člověkem, kterýmu jde jen o to hulení, takový lidi posílám do řiti...


A přesně takový jsou ti moji dva "kamarádi" což je mi dost líto páč jinakou jsou dobří, ale todle mi prostě názor na ně docela změnilo...bohužel


2 Satori : Uplně s tebou souhlasím...

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 21-06-2003 v 18:09 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 28

Celkem by mě zajímalo elsi tady nějakje grower hulí opium.Já se k tomu klidně dobrovolně přiznám.Opium už kouřím od loňskýho léte,kdy jsem na něm ztrávilcely prázdniny.Vybudoval jsem si celkem slušnou závislost,protože opium je dost návykovy.Naštěstí když přestane růst tak závislost hned opadne,protože už to člověk nesežene.A jak jste na tom vy a OPIUM!?!

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Naposledy upravil Wimpy[vp] 25-06-2003 v 21:19 PM

Old Post 25-06-2003 v 21:09 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 29

já jsem to chtěl taky zkusit, loni a předloni, ale nevim, jestli jsem přišel pozdě, nebo jsem něco dělal špatně, ale nikdy mi z tej šťávy co jsem jí vylisoval z makovic, nic nebylo...

Old Post 26-06-2003 v 16:04 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SONK
Nový Člen

Karma uživatele SONK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Dotaz nerek bych ze je to krok dal....... Příspěvek č. 30

ctu to co tady pisete, hulim 3=4 roky je mi 18 let, no....nevim...
Muj nazor je asi takovej ze kazdej si za to muze sam a kdyz spadnes do sracek(tvrdy drogy) tak si proste nemel na to hulit.
Nerikam ze kdyz nemame s kamosem prachy na huleni , nebo ta a nudime se , ze nevymejslime co by se dalo vsechno palit .
Od pneumatik po vlasky panenek ) ale , nikdy bych nesel dal nez do huleni.Jo , nerikam ze houbicky nebo neco ......
Mozna je to vo tom ze bych mu roskopal hlavu kdybych se dozvedel ze neco bral bere.....ale ...............da nekdo speka? )

Old Post 30-06-2003 v 23:15 PM
SONK je offline   Profil uživatele SONK   Find more posts by SONK   Foto galerie člena SONK   Click here to Send SONK a Private Message   Add SONK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SONK
Nový Člen

Karma uživatele SONK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 31

Kdyz na to nemas tak nehul........hulim uz 4 roky a nci mi neni

Old Post 30-06-2003 v 23:18 PM
SONK je offline   Profil uživatele SONK   Find more posts by SONK   Foto galerie člena SONK   Click here to Send SONK a Private Message   Add SONK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carcass
Nový Člen

Karma uživatele carcass - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 32

samé haluze....hulím dosť dlho aby som vedel že nie je!!!!nerobilo mi problém prestať na pol roka rok...a skusil som wšetko...ale nič mi nepripadalo lepshie nesh ganja...taký čo fajčia rok a powedia že je náviková..ha,ha....všetko je v práshku!...ak si slabý tag másh smolu.toť moj názor...

Old Post 01-07-2003 v 08:30 AM
carcass je offline   Profil uživatele carcass   Find more posts by carcass   Foto galerie člena carcass   Click here to Send carcass a Private Message   Add carcass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4567440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív