Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » NAVYK?-co si ot tom myslite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
raft
Stálý Člen

Karma uživatele raft - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 26 

Nápad NAVYK?-co si ot tom myslite? Příspěvek č. 1



Tohle je více nepodlozena zpoved vyleceneho narkomana....



**Tak, chtel bych vam napsat, jak jsem se dostal k Bohu......Asi pred dvema rokama jsem poprve kouril travu....tehdy jsem si rikal: pohoda, neni to navykova droga´, vsude pisou, ze to je skodlive, ale neni, vzdyt to delaji vsichni, tak proc bych nemohl ja.....no, tohle trvalo asi rok v te dobe jsem si dal jedno dulezity predsevzeti Nikdy nezkusim nic jineho, nez je trava....no asi po tom roce bratranec donesl Diazepam(tusim ze je to analgetikum, ale nevim to jiste), rikal ze to je dobry......das tri, zapijes to pivem a budes v pohode......no zkusil sem to......jednou dvakrat, trikrat, nakonec celou zimu(spolecne i s travou)....potom prisel tusim brezen a kamaradi se rozkecali o perniku....jaka to je pohoda a tak.......no nechtel jsem vypadat jako blbec, tak jsem to zkusil......poprve, podruhe.......atd..Zacal jsem v tom dost litat.....Asi za mesic sem se rozhodl s tim zkoncit, protoze me to dost nicilo......a zacal jsem citit, ze to neni v poradku......no to bylo vlastne uz tento rok v dubnu.....a dokazal jsem to.......To jsem uz sice vedel ze par mych kamaradu (vylecenych fetaku) veri v Boha, ale me to nezajimalo, tvrdil jsem ze se muzu spolehnout jenom sam na sebe, ze mi stejne Buh nepomuze a tak ruzne. Ale uz v ty dobe jsem zjistil, ze pernik je sice tvrda droga, ale ze to jde, zbavit se zavislosti...A znovu jsem se vratil k trave....to uz byly letosni prazdiny..Zpocatku sem si to nepripoustel, ale ted uz to vim...TRAVA JE NAVYKOVÁ. Prosim vas, vsichni co si myslite ze neni, tak se nad tim zastavte.....ona opravdu navykova je, kdyz jsem si ji alespon jednou denne nezahulil, byl jsem nervozni a citil jsem, ze ji potrebuju. To jsem si uvedomil az letos v rijnu......**



Zatiim bazar hehe

Old Post 10-06-2003 v 22:12 PM
raft je offline   Profil uživatele raft   Find more posts by raft   Foto galerie člena raft   Click here to Send raft a Private Message   Add raft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crowley
Nový Člen

Karma uživatele crowley - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2

Ten text je mi nejak povedomej - uz jsem ho cet' pred par lety primo na strance toho manika, co to zazil (teda pokud to neni jen dalsi agitacni zvast - neco jako: "peklo nezabira, postrasime drogama -> nabereme dusicky").
Nejak jsem z toho nepochopil, proc mluvi o navyku na travu, kdyz se k ni vraci misto pervitinu. Navic ten popis jak zkousel vsechno mozny (".. aby nevypadal jako blbec..") ukazuje spis na problem nekde jinde. V tom textu to sice explicitne receny neni (je to zkraceny), ale nakonec z toho vyleze, ze si nakonec nasel neco jinyho na cem ted ujizdi kazdej den.
I kdyz mozna lepsi lepsi kriz na krku, nez zdurela zila.
Co vy na to, groweri?

Old Post 11-06-2003 v 10:56 AM
crowley je offline   Profil uživatele crowley   Find more posts by crowley   Foto galerie člena crowley   Click here to Send crowley a Private Message   Add crowley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 3

Jo,je navykova,ale co už...

Old Post 11-06-2003 v 13:01 PM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 4

CO JE CO JE FURT hulim jak dlouho uz ani newim kurwa a ty vole sem mel pernik jednou a vod ty doby ho ani nemam potrebu kupovat a tablety taky vubec (lidi s tabletama bych nakopal do prdeleeee)...jediny co uznavam je LSD und THC.................................
---fuj a zrat nejaky prasky jako rohypnol nebo diazepam to se mi zda jako prasarna.....prasky maj lecit a ne si s nima kurvit ziwot

Old Post 11-06-2003 v 14:31 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 5

Si za to muzou dementi sami ze chtej vic a vic a pak skoncej na kedre nebo na slehani perniku....by si meli uvedomit co je ceka na tvrdej drogach

Old Post 11-06-2003 v 14:32 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 6

oni si to,ale asi neuvedomujou....kdyz s tim zacinaji-ty by sis to taky neuvedomoval.To te nenapadlo?

Old Post 11-06-2003 v 14:42 PM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crowley
Nový Člen

Karma uživatele crowley - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 7

2 THC_girl: to sice je, ale jen psychicky. Stejne jako muze byt navykovy dobry jidlo, sex, TV serialy nebo prace v Narodni protidrogove centrale (zdravim pana Komorouse). Ja si myslim, ze _kazdej_clovek ma svoji drogu (nebo chcete-li zavislost), neco na cem ulitava a cemu vice ci mene podrizuje svuj zivot. A je fakt, ze huleni nepatri ani zdaleka mezi ty nejhorsi.

Old Post 11-06-2003 v 14:47 PM
crowley je offline   Profil uživatele crowley   Find more posts by crowley   Foto galerie člena crowley   Click here to Send crowley a Private Message   Add crowley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crowley
Nový Člen

Karma uživatele crowley - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 8

Ja vedel, ze si to dobre pamatuju - bylo to (a stale je) na strance jednoho manika co studoval na stejny fakulte jako ja
kdo ma zajem o celou story, tak racte na http://fsokolovsky.webzdarma.cz/drogy1.html (zdravim Karla).
Ono je tam toho teda vic a kdyz si clovek projde ty ostatni stranky ... jak se zda, nejen chemie je navykova.

Old Post 11-06-2003 v 15:17 PM
crowley je offline   Profil uživatele crowley   Find more posts by crowley   Foto galerie člena crowley   Click here to Send crowley a Private Message   Add crowley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 9

Tráva je návyková a co s tim má doprdele společnýho bůh,rafte?

SMOKE IN PEACE

Old Post 12-06-2003 v 06:28 AM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 10

To THCGIRL

- to sou dementi ze si to neuvedomi...ja kdyz sem zkousel pernik tak sem taky vedel jak vypadaj dlouhodoby smazky (par jich dobre znam)...Clovek musi bejt debil kdyz vidi jak kedry koncej a presto si slehne...

KE?

Old Post 12-06-2003 v 10:36 AM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 11

no rekl bych ze tomu manikovi co vypotil tenhle clanek (ne raft, ale ten zminovanej fetak) je tak 15 a musi to bejt hodne psychicky slaba povaha. Ja hulim tak 6 let (cca) a ted jsem hulil behem poslednich dvou mesicu tak 3x nebo 4x a nemuzu rict ze "bych byl nervozni" nebo ze "bych citil ze 'travu' potrebuji". To sou holy nesmysly a pripada mi to jenom jako nejaka bezmyslenkovita propaganda. Taky sem driv hulil hodne casto (a zase v budoucnu budu) ale po tech nekolika letech uz clovek dostane nadhled a nebere to jako nejakej "ulet" ale zprijemneni zivota.

live ganja, live!!!

Old Post 12-06-2003 v 11:30 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunkaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Ladunkaaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 12

to už vím dávno že jsem na trávě závislá, že sis toho všimnul až teď... Všichni sme na tom závislí ale mě je to jedno prostě si hulím ....

Old Post 12-06-2003 v 11:51 AM
Ladunkaaa je offline   Profil uživatele Ladunkaaa   Find more posts by Ladunkaaa   Foto galerie člena Ladunkaaa   Click here to Send Ladunkaaa a Private Message   Add Ladunkaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

Tedy podle mě trafka není droga.... je to totiž mana Bohužel je zařazená v právnim systému mezi drogy, tak co.. všechno to hodit do jednoho pytle, že?
Podle mě srovnávat hulení a smažení je jako srovnávat alkoholizmus a čichání toulenu - akorát že tyhle dvě záležitosti legální sou. A přesto se srovnávat nedaj...
Možná že asi nikdo nepochopí tuhle analogii, ale chci tim říct, že konopí za drogu nepovažuju. Je to zvláštní rostlina, která si zaslouží speciální vztah hodně úcty, opatrnosti a nadhledu při jejím užívání. Pakliže tohle člověk nemá/neumí pak se pro něj stane drogou. Zamyslete se nad tim.

Nechci nikoho kritizovat ani poučovat - je to můj názor...

thc?

Old Post 12-06-2003 v 12:01 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 14

Sakra, co to je za divnej raft? Taková blbost, hele zpovídej se v kostele a nebo si dem dát

Old Post 13-06-2003 v 21:44 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 15

no myslim, že ten typ bude trochu labilní a spíš by měl přestat se všim

že je ganja návyková, snad víme všichni, jde ale o psychickou závislost a to je o něčem jiným než závislost fizická!!! psychickou závislost může mít člověk na všem, jídlo, pití, kouř, sex, cokoliv

na druhou stranu, je ale zase pravda, že záleží na každým jedinci, kam až tu psychickou závislost nechá zajít, znám několik případů z mého okolí, kteří dokážou dělat kvuli hulení celkem povik a když to nemaj a já třeba přijdu zhulenej, tak se hned cejtěj ukřivděně, že jako jak jsem se já moh zhulit a oni ne, naopak je to, ale samozřejmě v pořádku

je to zrádný i v tom, že když třeba měsíc hulíte každej den, tak se pak už ani nedokážete zabavit nezhulenej, na to pozor, taky sem to poznal, rozhodně každodenní hulení neni dle mě ideální, ale každýho věc

další tragédie je, když člověk změní svý chování díky hulení, myslim to tak, že třeba nejdou leze za tim kdo má přísun k hulbě, najedou jeho velkej kámoš a podobně, taky sem už takový zažil, no asi každej

jo a taky mě nejvíc serou ti co maj furt plnou hubu keců ale nikdy nic nevypěstujou, v zimě furt melou jak budou sázet a když přijde čas tak skutek utek, válej se doma na prdeli a kupujou hulení za prachy, místo aby něco podnikli s pěstováním, a nejhorší je na tom to, že spolejhaj na ty co pěstujou, třeba na mě...ale to už asi patří jinam, na závěr cituju jednoho growera, jeho příspěvěk byl moc dobrej "Styďte se a pěstujte at nejste THsoCky"

Naposledy upravil oton 15-06-2003 v 09:01 AM

Old Post 14-06-2003 v 08:00 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 16

Jde hlavně o sílu vůle, poslední dobou když jsem s kamarády kouřil každej den a třeba nám ke konci týdne došlo, tak byly jak posedlí, celou dobu o tom mluvili a byly pomalu nepříčetní, za každou cenu museli něco sehnat, já jsem se bez toho obešel, jasně, cítil jsem potřebu si zahulit ale nebláznil jsem se kvůl tomu jako oni...ještě dodám že ti kamarádi i dost smaží, tak si to přeberte jak chcete.
Poslední dobou taky přemýšlím jestli je mám vůbec nazívat kamarády,totiž do doby kdy jsem jim vozil nějaký ty kouře, bratrem vypěstěný, tak se jako kamarádi jevili, ale teď, když kouření došlo tak už cítím, jak mě odsunuli, když mohou sehnat někde jinde...možná se mi to jen zdá ale cítím to tak.

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 14-06-2003 v 20:58 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9876970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív