Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 200W CFL - RED Homemadebox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 97

taky se mi to stalo obvazal jsem to dratem a spravilo se to
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=506458



Old Post 06-10-2013 v 18:12 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od yabasta
taky se mi to stalo obvazal jsem to dratem a spravilo se to
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=506458


Dobře si to vyřešil.. Já jsem na to po pár hodinách koukal a výhon začíná pomalu uvadat.. nechtěl jsem s nim vůbec hejbat tak nevim jak moc je oddělenej.. musí přežít!! dal jsem i do zálivky ALG.A.MIC tak snad to nějak pomůže..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-10-2013 v 20:43 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

Čuss Tomsio,mně už jse to taky dřív stalo záleží jak moc to máš z fotky to nejde tolik vidět ale jestly to je jen trošku tak se ti tam udělá kloub a ty výhonky budou pak ještě silnější.dokonce jsem viděl i kámoše co to lepil yzolepu ale ten to mněl hodně.Podle mne jde o to aby jse ti tam tou prasklinou nedostal vzduch,pak to uvadá jako řez kterej jse po odříznutí nedá hned do vody nebo do stimulantu..
Vypadá to že to máš málo takže nou stress

Old Post 07-10-2013 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 100




7. Den

Stonek stále uvadá..
-
2 výhonky přes noc vystřelily snad o 4 cm až se dotýkaly lampy.. a než jsem to zaregistroval tak se listy spálili..
-
Pokud jsem dobře koukal tak ještě žádná rostlina nezačala kvést..
-
Jaký máte názor zbavit se v této fázy větších listů které stíní a malých výhonků které nemají šanci se dostat nad síť..??
-
Bloomman: No nevim právě jak to je moc.. vůbec jsem to nezkoumal hned narovnal a okamžitě dal ten dát.. Uvidíme ale podle mě to nepřežije..
-
Omlouvam se za pravopis..


Díky za sledování .)

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 08-10-2013 v 13:43 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 101

Ja by som v tejto fáze ešte listy nestrihal. Máš len 7. deň, ešte takých 10-14 dní sa to bude tahať, nechaj ich nech idú, max ohýbaj. Listov sa začínaj zbavovať, až keď to bude mať význam - keby tienia paličkám. Poprípade listy zatiaľ ohni pod sieť, pokiaľ to ide.
btw som ti vravel prepni to, lebo ťa prerastú

////Jo a to spálenie ignoruj... Mne sa to kvôli práci stalo veľa-krát, že sa mi napr. palica 10 hodín opierala o lampu... To CFL je také múčne vo výdaji tepla, že tie listy sa skôr vysušia, než spália... Poprípade ja som spálené listy trochu zastrihol, nech nefunkčná časť listu netieni a nesnaží sa žrať živiny.

Old Post 08-10-2013 v 21:08 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

Čuss Tomsio,to už utrhni.at to zbytečně nebrzdí tu kytku a ten druhej výhonek ještě stípní aby jse ještě rozdvojil nevim co jinýho stim.

Old Post 09-10-2013 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 103

A necpi tu lampu tak nízko! Pak k tomu musíš každej den a když se o pár hodin zpozdíš, dopadne to, jak to už dopadlo... spálením.

Jinak se mi ten tvůj scrog moc líbí. Zkus ještě zaplnit i ty krajní oka, až ti větvičky trochu povyrostou.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-10-2013 v 14:04 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 104

citace:
bloomman Čuss Tomsio,to už utrhni.at to zbytečně nebrzdí tu kytku a ten druhej výhonek ještě stípní aby jse ještě rozdvojil nevim co jinýho stim.


Teď nevim co si myslel abych utrhnul.. Mluvil jsem tam jak o tom stonku tak i o listech a zakrslejch výhoncích..

citace:
koles A necpi tu lampu tak nízko! Pak k tomu musíš každej den a když se o pár hodin zpozdíš, dopadne to, jak to už dopadlo... spálením. Jinak se mi ten tvůj scrog moc líbí. Zkus ještě zaplnit i ty krajní oka, až ti větvičky trochu povyrostou.



Snažim se je tam dostat ale zatim tam nedošáhnou.. Lampu moc zvedat nechci aby se mě to moc nehálo.. sice tam mam nad tim dost místa ale i tak to nechci tahat.. Dostávam se tam každej den několikrát.. ale teď to opravdu vylítlo přes noc jak jsem to ani nečekal a nepočítal jsem s tim.. takže teď už je tam větší rezerva než před tim..



Díky za přízeň, rady, ignorování mého pravopisu, sledování a K+

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 09-10-2013 v 15:23 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

Čest já myslel to jak ti uvadá abys odřízl + štípnul ještě nějakej ten výhonek kolem aby ti to vyplnilo dobře prosotor místo toho uvadlýho.

Old Post 09-10-2013 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 106


8. Den

citace:
bloomman Čest já myslel to jak ti uvadá abys odřízl + štípnul ještě nějakej ten výhonek kolem aby ti to vyplnilo dobře prosotor místo toho uvadlýho.


Hele už jsem ho odstranil a byl snad z 95% oddělenej.. štípat se mě nechce.. už takle jsou docela opožděný.. a celkově už se mě zdá že je na to pozdě..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 09-10-2013 v 20:40 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 107




9. Den

Už konečně začal nakvétat Opium )

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 10-10-2013 v 16:39 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 108




13. Den

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 14-10-2013 v 15:30 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 109




15. Den

Poradí někdo? Je to plíseň na listech nebo nee? Podle mě ano.. a to díky malému prostoru nad květníky kde při zálivce se smočí listy.. sice jsem se snažil minimalizovat dotyk listů.. ale i tak se tam něco ukázalo.. list se snažim odstranit.. doufam že se to dále nerozjede..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 16-10-2013 v 20:28 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 110

To, že sa listy namočia nevadí, jedine ak by stáli (skôr teda plávali) vo vode. Ostrihaj všetky poškodené dolu.


///Spodné listy pri CFL aj tak nedostávajú moc svetla, pár listov tie rastliny nezabije

Naposledy upravil ribo 16-10-2013 v 21:15 PM

Old Post 16-10-2013 v 20:43 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od ribo
To, že sa listy namočia nevadí, jedine ak by stáli (skôr teda plávali) vo vode. Ostrihaj všetky poškodené dolu.


Ty listy se smočily v zálivce s hnojkama.. takže podle mě se buď spálili od hnojek a nebo začli plesnivět.. Snad se to nebude dále rozšiřovat.. nechtěl jsem stříhal a odstraňovat zbytečně listy aby se kytky nezbrzdily.. a ono to stejně jinak nešlo..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 16-10-2013 v 20:58 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

Čus Tomsio můj názor je že ti to zpálilo to hnojivo který si na ty listy omylem nalil.Bejt tebou tak prostříham trochu ty spodky,ať tam máš víc prostoru při zalívání a jde ti to víc do vrchů a vybral bych si nakou šikovnou malou nádobu na zalívání.jinak to máš pěkný myslim jsi že tohle kolo bude povedený Pěstu Zdar

Old Post 17-10-2013 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7648820 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív