Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Netvoří palice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 23% Pěstitelská

Obecné Netvoří palice Příspěvek č. 1

Ahoj, už druhé pěstování ve stnu mám problém s tím že netvoří palice, pouz kvete (bílé chloupky) nemá ani pryskyřici. Stan je 100x100 jedu hlínu a 300W ledky Mazar, hnojivo tky Mazar pro ledky, pH zalivky 5,0 - 5,5 a EC 2,2 - 2,6
Ted mám Ak47 auto 5ks

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Naposledy upravil zelenáč_tom 27-11-2016 v 13:16 PM

Old Post 23-08-2013 v 22:37 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Příspěvek č. 2

Ještě přiložím fotku, jen to nemůžu najit kde se ta fotka nahrává...

Old Post 23-08-2013 v 23:11 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Příspěvek č. 3

Ahoj, mohl by jsi začít tím, že nějak srozumitelněji vysvětlíš svůj problém. Z toho co jsi napsal, mi nepříjde nic zvláštního. A ještě co to je" hnojivo taky mazar pro ledky "

Old Post 24-08-2013 v 10:07 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
empeerror
Stálý Člen

Karma uživatele empeerror - 8% Pěstitelská

Příspěvek č. 4

zhodou okolnosti som ja zacinal prve kolo s mazarom. a tties sa rozbiehal dokvetu pomaly. no palice boli pekne. podlamna to je genetikou. ze je taky ospali ten mazar no on to dobehne.

Old Post 24-08-2013 v 10:47 AM
empeerror je offline   Profil uživatele empeerror   Find more posts by empeerror   Foto galerie člena empeerror   Click here to Send empeerror a Private Message   Add empeerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 55% Pěstitelská

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Nechápu proč do těch skříní pořád ty automaty strkáte. Jako periodou na ně svítíš a jak dlouho kvetou?

Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Sekyho bazar

Old Post 24-08-2013 v 14:57 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Příspěvek č. 6

kurvaaa,to su hieroglyfy...asi specialna zakladna skola,alebo brutal matros :-)

Old Post 24-08-2013 v 16:27 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Příspěvek č. 7

Hezké nedělní dopoledne, hnojivo Mazar je hnojivo přímo od prodejce LED světel kterým tam svítim, je třísložkové a nikdo s ním meměl problém, aspoň co mám známe poptával jsem se jich. Problém je jak je vidno z fotek pouze bílé choupky zádná palice, kytky už přestávají pít vodu tzn. že zž nic velkého nenaroste a do 2-3 týdnů jsou hotové. Pryskyřice nikde, ani žádný smrádek :-( Teď svítim 18/6 před tím 1,5 měsíce 20/4
Automaty jsem tam dal protože s tím také nikdo ze známích neměl problém, ba naopak Magnum se jim velice osvědčilo, já dal AK47... Ale s BB regular byl taky problém že neudělali žádné nabušené palice, jen bílé chloupky bez pryskyřice...

Old Post 25-08-2013 v 09:07 AM
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 25-08-2013 v 14:34 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 2% PěstitelskáKarma uživatele indician - 2% Pěstitelská

Příspěvek č. 9

Jak dlouho celkem (od semínka) jsou stare? Jestli 1,5 mesice, tak mají jeste hodne casu :-)

Old Post 25-08-2013 v 14:55 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Příspěvek č. 10

citace:
PS: feminizovaný automaty pod ledkama jsou snad to nejlehčí co muže bejt.
odpověď: proto jsem do nich šel :-)

Jinak semínka viklíčila 25.6. během 24hodin všech pět, nejdelší má teď 110cm a nejmejší 60cm ty samé jsem měl venku jen o měsíc dřív a dnes už se houpají v průvanu a ve tmě.

Old Post 25-08-2013 v 15:44 PM
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 25-08-2013 v 16:01 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Příspěvek č. 12

děkuji, budu tedy čekat :-)

Old Post 25-08-2013 v 19:58 PM
zelenáč_tom
Stálý Člen

Příspěvek č. 13

Tááák problém je zrejmě objasněn, s největší pravděpodobností málo vzduchu. Mám tím namyslize odtah běží 15min a 45min je vyp. Hlavně v poslední fázi cca poslední 6 týdnu je potřeba pořádně vetrat a to jsem nedělal :-(

Old Post 02-09-2013 v 18:30 PM
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Seky
Nechápu proč do těch skříní pořád ty automaty strkáte. Jako periodou na ně svítíš a jak dlouho kvetou?

Taky nechápu jak může někdo jet automaty indoor a pálit zbytečně proud 20/4. (pochopím to ještě na semeno)

Přece když na normální kytku svítím měsíc 18/6 a pak změnou periody a světla 12/12 ovlivním růst květenství, tak jsem nasimuloval umělý automat.
Prostě 1měsíc 18/6 růst a 2 měsíce 12/12 květ a +-je hotovo, tečka.
Automaty to mají v genech, vy to uděláte přepnutím světla.

Automaty dám v červnu ven (a za 3 měsíce mám úrodu), protože klasika by nemusela pod sluníčkem stihnout dozrát.

Pokud chce někdo zbytečně svítit 3 měsíce 20/4 což je nějakých 500hodin navíc, tak je to jeho věc.

Jinak to pH se mi zdá v hlíně nízké, ale proti gustu žádný dišputát.

Old Post 02-09-2013 v 20:43 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Příspěvek č. 15

Člověk se pořád učí a já jsem v indor začátečník...
Ale ,,díky,, za každý názor...

Old Post 02-09-2013 v 21:19 PM
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 16

zdravím vás a žádám o pomoc mám podobný problém mám 5kytek 3xpolární záře a 2xoutlaw Polárka už měsíc kvete ale taky jenom chloupky a to ta co je přímo pod světlem vypadá hezky a má hodně chloupku i pryskyřice i docela to voní ale ty dvě ze stran jsou zaprdlé a mají jenom pár chloupků a nic moc to nepokročilo.a Outlaw vůbec nic a jenom roste a to svítím 12/12 rád dodám i foto když zjistím kde je to muj první indoor venku pěstuji jen v zahraničí a bez prooblému.

39

Old Post 20-01-2017 v 16:26 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-02-2016 - chude palice - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás