Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Netvoří palice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Obecné Netvoří palice Příspěvek č. 1

Ahoj, už druhé pěstování ve stnu mám problém s tím že netvoří palice, pouz kvete (bílé chloupky) nemá ani pryskyřici. Stan je 100x100 jedu hlínu a 300W ledky Mazar, hnojivo tky Mazar pro ledky, pH zalivky 5,0 - 5,5 a EC 2,2 - 2,6
Ted mám Ak47 auto 5ks

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Naposledy upravil zelenáč_tom 27-11-2016 v 13:16 PM

Old Post 23-08-2013 v 22:37 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 2

Ještě přiložím fotku, jen to nemůžu najit kde se ta fotka nahrává...

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 23-08-2013 v 23:11 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 3

Ahoj, mohl by jsi začít tím, že nějak srozumitelněji vysvětlíš svůj problém. Z toho co jsi napsal, mi nepříjde nic zvláštního. A ještě co to je" hnojivo taky mazar pro ledky "

Old Post 24-08-2013 v 10:07 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
empeerror
Stálý Člen

Karma uživatele empeerror - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 4

zhodou okolnosti som ja zacinal prve kolo s mazarom. a tties sa rozbiehal dokvetu pomaly. no palice boli pekne. podlamna to je genetikou. ze je taky ospali ten mazar no on to dobehne.

Old Post 24-08-2013 v 10:47 AM
empeerror je offline   Profil uživatele empeerror   Find more posts by empeerror   Foto galerie člena empeerror   Click here to Send empeerror a Private Message   Add empeerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Nechápu proč do těch skříní pořád ty automaty strkáte. Jako periodou na ně svítíš a jak dlouho kvetou?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-08-2013 v 14:57 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 6

kurvaaa,to su hieroglyfy...asi specialna zakladna skola,alebo brutal matros :-)

Old Post 24-08-2013 v 16:27 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 7

Hezké nedělní dopoledne, hnojivo Mazar je hnojivo přímo od prodejce LED světel kterým tam svítim, je třísložkové a nikdo s ním meměl problém, aspoň co mám známe poptával jsem se jich. Problém je jak je vidno z fotek pouze bílé choupky zádná palice, kytky už přestávají pít vodu tzn. že zž nic velkého nenaroste a do 2-3 týdnů jsou hotové. Pryskyřice nikde, ani žádný smrádek :-( Teď svítim 18/6 před tím 1,5 měsíce 20/4
Automaty jsem tam dal protože s tím také nikdo ze známích neměl problém, ba naopak Magnum se jim velice osvědčilo, já dal AK47... Ale s BB regular byl taky problém že neudělali žádné nabušené palice, jen bílé chloupky bez pryskyřice...

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 25-08-2013 v 09:07 AM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od zelenáč_tom
Problém je jak je vidno z fotek pouze bílé choupky zádná palice, kytky už přestávají pít vodu tzn. že zž nic velkého nenaroste a do 2-3 týdnů jsou hotové. Pryskyřice nikde, ani žádný smrádek :-( Teď svítim 18/6 před tím 1,5 měsíce 20/4


Jak vidno z fotek, tak budou hotové tak do 2 měsíců, ne týdnů
Dobu květu, u AF života rostlin, musíš brát s velkým nadhledem, ne sklidit přesně ten den, nejlépe hodinu, co seedbanka udává...

Tedy žádnou anomálii nevidím, jsou to prostě ještě malé nezralé palice, které budou postupem času bobtnat. Stáří květu odhaduji tak na 3 týdny. Já osobně bych jim tedy ještě 50 dní dal.

PS: feminizovaný automaty pod ledkama jsou snad to nejlehčí co muže bejt.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-08-2013 v 14:34 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 9

Jak dlouho celkem (od semínka) jsou stare? Jestli 1,5 mesice, tak mají jeste hodne casu :-)

Old Post 25-08-2013 v 14:55 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

citace:
PS: feminizovaný automaty pod ledkama jsou snad to nejlehčí co muže bejt.
odpověď: proto jsem do nich šel :-)

Jinak semínka viklíčila 25.6. během 24hodin všech pět, nejdelší má teď 110cm a nejmejší 60cm ty samé jsem měl venku jen o měsíc dřív a dnes už se houpají v průvanu a ve tmě.

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 25-08-2013 v 15:44 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od zelenáč_tom
citace:
PS: feminizovaný automaty pod ledkama jsou snad to nejlehčí co muže bejt.
odpověď: proto jsem do nich šel :-)

Jinak semínka viklíčila 25.6. během 24hodin všech pět, nejdelší má teď 110cm a nejmejší 60cm ty samé jsem měl venku jen o měsíc dřív a dnes už se houpají v průvanu a ve tmě.


No vidíš, tak na co se ptáš.
Prostě zasadíš, rožneš,čekáš dokud nebudou zralé a sklidíš... ne kdy ti řekne seedbanka

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-08-2013 v 16:01 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 12

děkuji, budu tedy čekat :-)

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 25-08-2013 v 19:58 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

Tááák problém je zrejmě objasněn, s největší pravděpodobností málo vzduchu. Mám tím namyslize odtah běží 15min a 45min je vyp. Hlavně v poslední fázi cca poslední 6 týdnu je potřeba pořádně vetrat a to jsem nedělal :-(

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 02-09-2013 v 18:30 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Seky
Nechápu proč do těch skříní pořád ty automaty strkáte. Jako periodou na ně svítíš a jak dlouho kvetou?


Taky nechápu jak může někdo jet automaty indoor a pálit zbytečně proud 20/4. (pochopím to ještě na semeno)

Přece když na normální kytku svítím měsíc 18/6 a pak změnou periody a světla 12/12 ovlivním růst květenství, tak jsem nasimuloval umělý automat.
Prostě 1měsíc 18/6 růst a 2 měsíce 12/12 květ a +-je hotovo, tečka.
Automaty to mají v genech, vy to uděláte přepnutím světla.


Automaty dám v červnu ven (a za 3 měsíce mám úrodu), protože klasika by nemusela pod sluníčkem stihnout dozrát.

Pokud chce někdo zbytečně svítit 3 měsíce 20/4 což je nějakých 500hodin navíc, tak je to jeho věc.

Jinak to pH se mi zdá v hlíně nízké, ale proti gustu žádný dišputát.

Old Post 02-09-2013 v 20:43 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

Člověk se pořád učí a já jsem v indor začátečník...
Ale ,,díky,, za každý názor...

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 02-09-2013 v 21:19 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

zdravím vás a žádám o pomoc mám podobný problém mám 5kytek 3xpolární záře a 2xoutlaw Polárka už měsíc kvete ale taky jenom chloupky a to ta co je přímo pod světlem vypadá hezky a má hodně chloupku i pryskyřice i docela to voní ale ty dvě ze stran jsou zaprdlé a mají jenom pár chloupků a nic moc to nepokročilo.a Outlaw vůbec nic a jenom roste a to svítím 12/12 rád dodám i foto když zjistím kde je to muj první indoor venku pěstuji jen v zahraničí a bez prooblému.

39

Old Post 20-01-2017 v 16:26 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2017 - Řídké palice - 19 odpovědí
14-02-2016 - chude palice - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8870050 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív