Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dotaz pro ty, kdo používá AH v hlíně...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sodik
Stálý Člen

Karma uživatele sodik - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 44 

Chemie ::::: Dotaz pro ty, kdo používá AH v hlíně ::::: Příspěvek č. 1

Zdárek, chci se zeptat jen na jednu věc, mám kytky ve skříni a jsou 14 dní už v růstu , mám je v hlíně ( mix substrát, perlit,atd.,) a chci je hnojit Advanced Hydroponics a chci se zeptat jestli toto je správné dávkování na hlínu, díky moc mi to pomůže…

Růst – 1,5ml Grow1 + 0,75ml Bloom2 + 0,75ml Micro3 na litr.
Počátek květu – 0,8ml Grow1 + 1,6ml Bloom2 + 0,8ml Micro3 na litr.
Konec květu - vynechat Grow1 3,0ml Bloom2 + 1,0ml Micro3 na litr

A zda-li je mám hnojit jednou za týden?

Kytky jsou :

BlueBerry
K2
WhiteWidow
Skunk #1


Naposledy upravil sodik 08-06-2003 v 14:35 PM

Old Post 08-06-2003 v 14:26 PM
sodik je offline   Profil uživatele sodik   Find more posts by sodik   Foto galerie člena sodik   Click here to Send sodik a Private Message   Add sodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 2

no na lahvickach je davkovani na 100l. takze to davkovani vydelis dvema (to protoze je to do hliny) a pak udelas ten pomer (treba na 10l). takze na 10l bys mel davat napr 150ml:2:10 - coze je 7,5ml grow.

a zkus vyhledavat....tam sem nasel hafo info...

KE?

Old Post 08-06-2003 v 19:09 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sodik
Stálý Člen

Karma uživatele sodik - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 3

jo jenomže já lahvičky od hnojiv nemám, kámoš mi trochu odlil... :-(

Old Post 08-06-2003 v 20:33 PM
sodik je offline   Profil uživatele sodik   Find more posts by sodik   Foto galerie člena sodik   Click here to Send sodik a Private Message   Add sodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 4

kámo na tom není nic složitého já sice mám etikety,ale p. greedy23 Ti to napsal docela přehledně,
Růst – 1,5ml Grow1 + 0,75ml Bloom2 + 0,75ml Micro3 na litr.
Počátek květu – 0,8ml Grow1 + 1,6ml Bloom2 + 0,8ml Micro3 na litr.
Konec květu - vynechat Grow1 3,0ml Bloom2 + 1,0ml Micro3 na litr

Že ani nepotřebuješ nic jineho než trocha matiky(jednoduché)malé pěštění zdar já to musel taky rozluštit

Old Post 09-06-2003 v 16:22 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 5

A jinak mixuju to do 2 litrové flaši a to.....
růst:3ml grow;1,5 bloom;1,5 micro
A roste mi to jak divé.Takže zkoušej experimentuj a dej vědět docela mě to bude zajímat,taky totiž začínám,Máš jen hlínu?

Old Post 09-06-2003 v 16:25 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 6

Ok takhle nejak to mam taky....akorat dodrzuju ze ty prvni dve faze dohromady by mely trvat tak mesic.....

Old Post 09-06-2003 v 19:09 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 7

vidíš a to sem se dozvěděl teprve dnes a to je docela dost podstatná věc,ale už jí vím,
Hele mám 2x Orange bud,1x White widows,1x skunk"1.
Vše o.k. ale jeden OB je nějakej brzda co s tím?

Old Post 09-06-2003 v 21:18 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 8

To jak si psal,že toho grow 7,5ml to je ?Myslím jako,že hnojím (grow3ml),ale co když dám víc?Stane se s tím něco?Dík

Old Post 09-06-2003 v 21:20 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 9

Muze to bejt teplotou,,,jestli mas treba sodik 400W tak to docela pali a pri teplotach okolo 30-32 to roste vcelku pomalu...napis co mas za svetlo

no a ja to davam do 10L pomeru takze proto tech 7,5

KE?

Old Post 10-06-2003 v 20:20 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sodik
Stálý Člen

Karma uživatele sodik - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 10

2Martin Vintera

nemám hlínu, mám:

40% substrát B
30% biohumus ( hovínka amerických žížal)
20% lignocil ( kokos )
10% perlit ( aby byla půda vzdušnější )

ve spod květináče mám keramzit... do výšky asi 1 cm

Old Post 12-06-2003 v 12:02 PM
sodik je offline   Profil uživatele sodik   Find more posts by sodik   Foto galerie člena sodik   Click here to Send sodik a Private Message   Add sodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5222090 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív