Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Asi s tim prestanu... :(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Euro-tele
Stálý Člen

Karma uživatele Euro-tele - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 34 

Asi s tim prestanu... :( Příspěvek č. 1

Tak nejakou dobu kourim, ale nestoji to za nic... Krom toho ze mi to vubec nic nedela, to stoji prachy, a chutna jako spalene pneumatiky... Seru uz na to ... ale jeste se chci zeptat, kolik toho kourite vy, aby to stalo za to?

Old Post 07-06-2003 v 12:54 PM
Euro-tele je offline   Profil uživatele Euro-tele   Find more posts by Euro-tele   Foto galerie člena Euro-tele   Click here to Send Euro-tele a Private Message   Add Euro-tele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

možžžžná kupuješšš nějaký ssssseno, he?

Old Post 07-06-2003 v 18:05 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyva.swyna
Nový Člen

Karma uživatele dyva.swyna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 11 

nema problema Příspěvek č. 3

nic si z toho nerob mne sa tiez zprvoti nist nedialo a teaz)) hop sup tralala

he he

Old Post 07-06-2003 v 18:54 PM
dyva.swyna je offline   Profil uživatele dyva.swyna   Find more posts by dyva.swyna   Foto galerie člena dyva.swyna   Click here to Send dyva.swyna a Private Message   Add dyva.swyna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plague_man
Nový Člen

Karma uživatele plague_man - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 4

Z toho článku sem nepochopil exactly jestli kouříš dýl nebo sto jen zkusil, ale jestli ti to nic nedělá .......... no není to z mý hlavy ale souhlasim s tim, že pokud nemáš pohodovou náladu tak ji ničim nevytvoříš, takže hulit jen když máš úsměv na rtech už předtim je jedinej recept

A já jinak hulim tak 1/2 roku pravidelnějc,předtim jen obšas a teď zrovna si nejsem jistej jak bych se cejtil kdybych si dal pár ztejdnů pokoj, takže to nesrovnám. zatim mi to ale vic dalo než vzalo

Old Post 07-06-2003 v 20:53 PM
plague_man je offline   Profil uživatele plague_man   Find more posts by plague_man   Foto galerie člena plague_man   Click here to Send plague_man a Private Message   Add plague_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 5

jou to musis mit svoje a ne to kupovat to pak stoji love..no jako jestli ti to nechutna tak nehul.......wazappp

Old Post 07-06-2003 v 22:36 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euro-tele
Stálý Člen

Karma uživatele Euro-tele - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 6

no nekolikrat jsem u kouril, moje prvni skoro nic, druha to uz bylo lepsi, slysel jsem i ozvenu ve hluku... Ale ted, vubec nic... Mozna si rikate, ze me nekdo podved, ale na stejnym vzorku my kamaradi litaj a ja hovno. Zkousel jsem vykourit toho vzorku i dve skla najednou (nemyslim na jeden tah ) a porad nic, tak mi to za to nejk nestoji, jeste uvidim...

Old Post 07-06-2003 v 22:56 PM
Euro-tele je offline   Profil uživatele Euro-tele   Find more posts by Euro-tele   Foto galerie člena Euro-tele   Click here to Send Euro-tele a Private Message   Add Euro-tele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 7

Hale tak to je divný tak si smotej takovýho malýho osobáčka třeba jako mrkev nebo ....... celer a jestli tě ani tohle nezmasakruje tak se na to vy...kašli.

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 08-06-2003 v 10:38 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total Lama
Stálý Člen

Karma uživatele Total Lama - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 8

ja som bol pekne staty uz na prvy krat co som hulil (asi pred pol rokom) a stale je to dlhsie a krajsieeee!!!!!! aaaaaaaaaaaaaach
hihi hah ha , vcera bolo super aaaaaaaachhhhh!!!

)))))

Nikdy negrgajte dole hlavou!!!

Old Post 08-06-2003 v 11:14 AM
Total Lama je offline   Profil uživatele Total Lama   Find more posts by Total Lama   Foto galerie člena Total Lama   Click here to Send Total Lama a Private Message   Add Total Lama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunkaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Ladunkaaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 9

Jo já už hulím taky nějakou dobu a mám kamoše že s ním vždycky vyhulímě kvanta a mu z toho nikdy nic není jo 1 se trochu zhulil... Nechápu jak to že se někdo zhulí a někdo ne.. Naštěstí většina jo...

Old Post 08-06-2003 v 22:53 PM
Ladunkaaa je offline   Profil uživatele Ladunkaaa   Find more posts by Ladunkaaa   Foto galerie člena Ladunkaaa   Click here to Send Ladunkaaa a Private Message   Add Ladunkaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

Taky znám pár lidí, kerejm "to nic nedělá".. naprosto to nechápu - zkoušel sem je zmastit těma nejlepšíma modelama a dycky sem byl jen já uplně našrot... jestli na něco přídete, tak mě to zajímá
mlíko bych neriskoval - ale takový koláčky

thc?

Old Post 09-06-2003 v 09:00 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 11

mam kamarada, ktery s nami hulil rok a porad tvrdil, ze to nic nedela. Nejak jsme mu neverili. ale teprve po pul roce to s nim neco zacalo viditelne delat - a to jsme kourili nekolikrat tydne... sakra... ne kourili, hulili. kouri se cigarety... no, a pak jsme videli, jak se najednou smeje, mele nesmysli, mota... a pritom nam porad tvrdil, ze to s nim nic nedela... ale po tom roce uznal, ze to asi opravdu neco dela a tedka si s nama jednou tydne rad zahuli a uz si to umi fakt uzit...

Old Post 09-06-2003 v 09:05 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yaRRo
Nový Člen

Karma uživatele yaRRo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

tiez mam kamarata s ktorym to dlhyyyy cas nic nerobilo.potom uz aj nieco zacalo ale malo to opacny efekt ako to malo mat.pretoze ten kokot si myslel ze ked ma depku a zlu naladu tak ze mu ju trava zlepsi.ale hovno...este viac mu ju prehlbila.no neva.od vtedy vie ze do hulenia ma ist vzdy so super naladou.


----------------
Cas sisky prinasa
----------------

Old Post 09-06-2003 v 10:36 AM
yaRRo je offline   Profil uživatele yaRRo   Find more posts by yaRRo   Foto galerie člena yaRRo   Click here to Send yaRRo a Private Message   Add yaRRo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13

Ja se zkouril az na potreti a to stalo sakra za to. A pamatuju si, ze trvalo docela dlouho nez si to vsichni uvedomili, ze uz sou vlastne zkoureny

Old Post 09-06-2003 v 15:25 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bazooka
Nový Člen

Karma uživatele bazooka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 13  

Obecné Příspěvek č. 14

Hulím už 8 let a ze začátku to bylo slabý. Poprvé jsem si dal skunk - na poprvé to byla hrozná chuť a bez efektu. Bylo to na vojně když jsme po přísaze jeli z domovů zpět. Na vojně jsme pěstovali náš první model, spíš než můj byl kámoše... A to me nezhulilo asi proto, že jsme o tom ještě houby věděli a oprcalo se nám to - mraky semen málo efektu... Ale pak jsem se zhulil (po vojně jako prase) byl to stav, že jsem si myslel, že na to seru (totální neovladatelnost svýho těla... nemoh sem se ani pohnout, přesto, že situace byla vážná...). Potom jsem si z těch semen z vojny pěstoval outdoor a na rok 2000 jsem si postavil skleník a to je něco. Sehnal jsem ještě další 3 modely...

Vlastně jsem chtěl napsat, že napoprvý bez efektu je normální (i napotřetí) a aby se člověk zhulil je to otázkou času.

Moje holka když jsem jí poznal nehulila. Nejdřív jí to taky nic nedělalo, pak měla stavy úletů a výtlemů no a druhým rokem se to začalo měnit na ten stav, kdy si to člověk už umí kontrolovaně vychytávat jak chce.

Když jdu třeba na nějakej úřad, policii, ptát se na práci, tak si skoro vždycky dám, protože už nemám stav kdy bych se třeba policajtům vytlemil kvůli ňáký jejich píčovině, ale jsem v tom nadstavu, kdy mám všechno pod kontrolou...

...nebo mě to tak zhulenýmu připadá

Old Post 09-06-2003 v 15:52 PM
bazooka je offline   Profil uživatele bazooka   Find more posts by bazooka   Foto galerie člena bazooka   Click here to Send bazooka a Private Message   Add bazooka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 15

je mi 17 a hulim už 4 roky...a uplně tě (bazooka) chápu,když dojdu do školy vypaprykovanej,naprosto všechno zvládám a mám přehled...no a k tematu.Taky jsem měl někdy pocit zhe se nemůžu vyhulit ale zjistil jsem že to bylo lidma nebo prostředím...rozhodně bych s tim nekončil a snažil se hledat a hledat a hledat ten šílenej zkouřovanej stav!!!

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 09-06-2003 v 22:19 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jmeno:*******
Nový Člen

Karma uživatele Jmeno:******* - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 16

Jo fakt ty zacatky jsou slaby.... ale pozdejc to zacina bejt lepsi a lepsi a lepsi....

Old Post 10-06-2003 v 06:01 AM
Jmeno:******* je offline   Profil uživatele Jmeno:*******   Find more posts by Jmeno:*******   Foto galerie člena Jmeno:*******   Click here to Send Jmeno:******* a Private Message   Add Jmeno:******* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3026420 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív