Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Skaffův 1. Mikropěst 23w CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Skaffův 1. Mikropěst 23w CFL/1400w Slunce Příspěvek č. 1






Zdravím vás všechny, ať už zahradníky nebo jen stonery.
Tohle není čistě můj první mikropěst. Už předtím jsem to jednou zkoušel se stejnou genetikou a vznikl z toho hermáč. (Toho jsem vyhodil, a dodnes bych si za to nejradši namlátil).

Box : Podstůl rozměry 95,75,61 (vxšxd)
Světlo : Sylvania 23w CFL
Odtah : Není
Přítah : Není
Zvlhčovačka : Hrnek s nápisem Kde mám sakra ten svůj hrnek s plísní? a plátěný kapesník v ní.
Substrát : Zahradnický substrát pro pokojové rostliny + substrát na kaktusy (50/50) - odcizeno mámě která pěstuje pokojové rostliny a kaktusy.
Hnojiva : Agro kapalné hnojivo na pokojové rostliny (taktéž odcizeno
matce.)
Semeno : Noname z venkáče od kamaráda
Květináč : vypadá na takové 4litry minimálně, nevím ležel tu tak sem do něj akorát vyvrtal drenážní díry.



Květina je teď asi ve 3,4,5. týdnu růstu (opravdu nevím kdy sem ji zasadil a štve mě to. ). Dnes o půlnoci ji nechám na 12 hodin spinkat a přejdu na květ.

1.foto : Můj podstůl boxík
2.foto : Rostlina v 1. nebo 2. týdnu růstu
3.foto : Aktuální stav
4.foto : Z boku
5.foto : Zeshora.
A teď otázka : Co myslíte, mám ty 2 dolní "listy" odříznout? (viz.foto 4) Díky

Btw. Box byl vylepen folií, ale musel sem jí sundat kvůli havěti. (budu muset nějakou pěnou zacákat díry mezi podlahou a zdí, vylejzaj odtamtud pavouci a ty já moc nemusim)

Naposledy upravil Skaff 11-08-2013 v 15:16 PM

Old Post 31-07-2013 v 18:39 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2

Dnes přepnuto na 12/12 a už je to vidět.

Old Post 01-08-2013 v 14:02 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 3

je to noname seminko alespon z nejakyho skunku?

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 01-08-2013 v 16:12 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

Jojo dobrej skunčík to byl Voní po slanině, stejně jako kyti která už teď má pořádný zápach.
Po letní brigádě koupím 200w CFL red. Přemýšlel sem i nad 150w sodíkem ale nevim, nevim jestli bych to v tomhle boxu uchladil.

Old Post 01-08-2013 v 16:28 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 5

Dnes 2. den od přepnutí na 12/12
Kyti mění svojí charakteristickou "slaninovou" vůni a vůní mi teď trochu připomíná BubbleGum.
Uvidíme co z toho nakonec bude. Nějaké lepší foto zítra až si nabiju fotoaparát.

Old Post 02-08-2013 v 15:06 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

Začal sem kytku dávat ven na světlo když je takhle hezky.
Pokud tohle počasí vydrží tak bych těch vytoužených 20g možná i mohl dát.

Old Post 03-08-2013 v 13:05 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 7

7. Den květu
Kytka je střídavě venku a pod lampou. (Pokud je slunce tak od 12. do 19. venku, a do půlnoci pod lampou)
Po sedmi dnech se neobjevují žádné pohlavní znaky (Ani blizny, ani koule). Přijde mi to divný :/ U tohohle modelu sem to vždy viděl už po pár dnech. No uvidíme

Old Post 07-08-2013 v 18:59 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

dávat jí takovýhle šlehy jako že slunce,který má watáž fakt silnou a 24w cfl asi nebude ok ,no jsem zvedav jak ti to dopadne

Old Post 08-08-2013 v 15:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 9

ja si myslim ze si to mel nechat venku od zacatku a tak za tyden to premistit dovnitr. zastrihavat a ohejbat aby byla nizka ale mela dost vetvi. z tohohle par g, posli foto

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 08-08-2013 v 17:35 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 10

Foto pošlu zítra, ale moc toho vidět není Kyti vyrostla o 10 cm od přepnutí.
Nevidím pestíky, pouze něco jako pestíky akorát menší (bojím se aby to nebyl samec).

Joohny : Vím že přechod z 1400w pod 24w může být šok, ale nevím. Kyti zatím vypadá že si nestěžuje.
Nostress : Pokud z toho bude pár G budu rád Dělám to jen proto abych se zase tolik nenudil, a abych měl v pokoji nějakou kytku.

Old Post 08-08-2013 v 17:41 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 11






9.den květu
Nějaké foto. Nic moc se nezměnilo. Čekal bych že budou růst nová patra ale bůhví proč nerostou už asi 10 dní. Rád bych věděl jestli je tohle normální.

1.foto - Mám pocit že veprostřed mi začíná růst palička.
2.foto - Pohled zezdola. Toho zavěšení si nevšímejtr prosím. Na příští kolo už kupuju stínidlo :8
3.foto - Pohled zeshora. Toho bordelu si nevšímete, je to zatím jen podstůl. Box by z toho mohl být až dojedu tohle kolo a budu se připravovat na další.
4.foto - Trošku detailnější pohled.
5.foto - Tahle fotka se mi nepovedla, ale mě se líbí.
Keep smoking

Old Post 09-08-2013 v 14:01 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 12

Pokud ti kytka opravdu začala nakvétat,tak už se nemusíš bát o výšku.Při kvetení kytka dává sílu do růstu palic a už se netahne do výšky.Pokud máš možnost denního ošetřování,tak ji spíš přenášej na 12 hod ven - i když nebude slunko,tak kytka dostane venku rozhodně více světla jako ze žárovky,a pak ji prěnes na 12 hodin do boxíku do tmy. Dosáhneš tak větších paliček jako když ji necháš jenom pod žárovkou.

mimacka

Old Post 09-08-2013 v 20:59 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13

Tak já se o výšku kytky bát nemusím V boxu mám místo na to aby vyrostla ještě o 200%.
Jo, mohl bych to takhle udělat ale zase je tu jeden problém..
Aby kytka měla 12hodin světla musel bych jí dávat ven v asi 7:00. Což je pro mě nepředstavitelné.
Možná ji nechám venku napořád a akorát při nepřízni počasí vemu dovnitř.. Uvidíme.
Kytka by měla dokvétat na konci září.. Je možné že v tu dobu už budu mít 250w CFL takže bych ji nechal dokvést tam

Old Post 09-08-2013 v 21:51 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 14

východ slunce je v tuto dobu cca 05.40 a západ cca 20.30 - a navíc i když je pro kvetení světelný režim 12/12 klidně se může doba světla skrátit na 11 hod ,takže ji můžeš držet v režimu 11/13.

mimacka

Old Post 09-08-2013 v 23:32 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 15

chudak kytka. nechal bych ji venku do konce

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 10-08-2013 v 07:27 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 16

No chudák kytka rozhodně není Je vidět že se jí daří, na nic si nestěžuje, a roste jako z vody.
mimacka : Díky, tohle se rozhodně hodí vědět. Nakonec jsem zapojil mozek a vyřešil svůj problém trochu jinak. v 18:00 kytku dám někam pod střechu, a kolem 9. večer ji zase vyndám ven. Takže ráno bude venku už při východu slunce.
Jelikož je kytka vlastně celý květ venku tak by z ní dokonce i něco mohlo vyrůst.
Máte někdo teoretický odhad kolik by z toho mohlo být nebo je to čistě ve hvězdách?
Díky všem za rady.

Old Post 10-08-2013 v 15:19 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0754510 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív