Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička přírodní a bez chemie Příspěvek č. 49

Ne, že bych do Vás chtěl pánové nějak vrtat, ale tady to je Outdoor
Co takhle Bio-algen? (přírodní, bez chemických úprav, výtažek z mořských řas s obsahem růstových hormónů-až 100%zvýší kořenovej systém)stojí kilo a sezónu s ním vydržíš určitě, a aji dvě

Old Post 23-05-2001 v 13:34 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Obecné Ještě lepší tip!! Příspěvek č. 50

Včera jsem se bavil se známým, a ten mi říkal, že má doma hnojivo přímo vyvinutý na kytky a dovežený z holandu. Nevím, jak se jmenuje, ale jeho hlavní složkou jsou sušený zhnilý ryby, a prej to má velice blahodárný a rozpoznatelný účinky (a je to tekutý-takže užití zálivkou a nebo nástřikem). Tak jestli o tom někdo něco víte, tak to sem kdyžtak připište.
Dík a zdar

Old Post 24-05-2001 v 07:13 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Wuxal Super a Kristalon všech druhů.... Příspěvek č. 51

Wuxal Super a Kristalon všech druhů.... + substráty, rašelinový kelímky atd.

Holešovická tržnice, zahradnictví (nebo tak nejak).... Kdyz vlezete hlavnim vchodem (tj.od tramvaje) tak vpravo, pak vlevo a druhou vpravo....

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 30-05-2001 v 12:42 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 52

Zdar já používám Kristalon start a pak plod a květ.Sem stím navísost spokojen.Ještě se chci zeptat mám asi 3 týdny starý kytky obsypal sem je vápnem kvůli snížení pH nespálí je to nebo něco?Dík čao

Zachaliáš

Old Post 02-06-2001 v 10:47 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Chemie pH Příspěvek č. 53

Na změření pH půdy by ti mněli stačit lakmusoví papírky(mněl bys je sehnat v drogerii),strčíš do hlíny a podle zabarvení změříš pH podle stupnice.Zdar

Zachaliáš

Old Post 03-06-2001 v 10:05 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 54

muzete mi negdo rict jak casto hnojite ? indoor teda
diky

Old Post 03-06-2001 v 14:10 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Chemie Příspěvek č. 55

Zdar ty papírky strčíš do hlíny asi jen do půlky a ta druhá půlka venku se ti zabarví.Ale možné je to i stou vodou naleješ vodu do kýble změříš hodnotu pH(v akvaristice se prodává takovej měřič já ho používal na bubler je to malá lahvička s rostokem,skumavkou a stupnicí pH)uvidíš kolik bude pH,voda z kohoutku doma má většinou pH vyší tak ho uprav(sniž)v akvaristice koupíš přípravek ACID snižuje pH mám to odzkoušený je to v poho pak tam hod tu hlínu a znovu pH fertig.Zdar

Zachaliáš

Old Post 03-06-2001 v 19:05 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

PH vodovodní vody Příspěvek č. 56

Podle naší chemikářky se PH vody upravuje na 5,5-PH lidskéko těla. Dává to smysl. Takže bych spíš zvyšoval.

Old Post 05-06-2001 v 18:48 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dustmaker
Stálý Člen

Karma uživatele Dustmaker - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 28 

Obecné Zizali humus Příspěvek č. 57

Ja už jsem to někam sem psal, od těch žížal je dost dobrej biohumus, co se prodává pod náyvem Vermiko. Maj to ve dvou balenich - Vermiko zemina a vermiko hnojivo, fakt docela dobry, hodne zivin, lehká prpostná půda.

Old Post 06-06-2001 v 16:22 PM
Dustmaker je offline   Profil uživatele Dustmaker   Find more posts by Dustmaker   Foto galerie člena Dustmaker   Click here to Send Dustmaker a Private Message   Add Dustmaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dustmaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
laky
Stálý Člen

Karma uživatele laky - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 58

to Muf> a zkoušel jsi měřit vodu z vodovodu? Já mám vodu z kohoutku zásaditou pH 7,4. Nikde se voda, která teče do potrubí až k nám neupravuje, protože je ti jedno, jestli si umyješ nohy vodou s pH 5,5 nebo 7,4.

laky

Old Post 07-06-2001 v 08:38 AM
laky je offline   Profil uživatele laky   Find more posts by laky   Foto galerie člena laky   Click here to Send laky a Private Message   Add laky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 59

Může bejt. Fakt to říkala. Myslim, že s vodou z Římova (pro Č.B). Seženu lakmus a musim to změřit.

Old Post 07-06-2001 v 18:06 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Olafsson
Nový Člen

Karma uživatele Olafsson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10 

Organika Příspěvek č. 60

Ahoj,

nemate prosim nekdo zkusenosti s hnojivem bycek pro indoor?
dikec

Old Post 11-06-2001 v 13:03 PM
Olafsson je offline   Profil uživatele Olafsson   Find more posts by Olafsson   Foto galerie člena Olafsson   Click here to Send Olafsson a Private Message   Add Olafsson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
whazzup
Nový Člen

Karma uživatele whazzup - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Chemie Krystalon help?!? Příspěvek č. 61

Mužete mi někdo poradit jak často hnojit Krystalonem Start v outdooru a pak Krystalonem na květ?? Včera jsem Kr.-start koupil a nevim jak často hnojit , pač na krabici je pro každou kytku jinak častý hnojení a ganža tam nenííí :O)))
P.S.: fuck off čorkaři )

Old Post 13-06-2001 v 06:46 AM
whazzup je offline   Profil uživatele whazzup   Find more posts by whazzup   Foto galerie člena whazzup   Click here to Send whazzup a Private Message   Add whazzup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoMerS
Nový Člen

Karma uživatele HoMerS - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 10 

Organika Kristalon hydro? Příspěvek č. 62

Vážené kolegium!
Pěstuju v substrátu, už 14 dní kvetu (teda ne přímo já) a přikrmuju kytičky Kristalonem květ a plod.
Tak jako každý zprávný český komputerista šponuje svůj počítač na maximum taktováním procesoru,tak jako každý škodovkář tuninguje svou starou "Máňu", i já se snažím vytřískat maximum ze své ourodičky.
A proto se ptám-páč jsem na to tady nikde nenarazil-zkusil někdo na bio aplikovat při kvetení žlutý Kristalon pro hydroponii (nebo kombinaci žlutý+hnědý Kr.). Líbí se mi totiž jeho hodnoty 13-40-13.
Děkuji za odpovědi!

HoMerS

Old Post 13-06-2001 v 08:37 AM
HoMerS je offline   Profil uživatele HoMerS   Find more posts by HoMerS   Foto galerie člena HoMerS   Click here to Send HoMerS a Private Message   Add HoMerS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 63

Jednoduše - 2odměrky na 10l vody, to ale u trochu starších a větších kytek u menších bych začal troškou tý odměrky a pak stupňoval - dle toho jak se kytky tváří.
Já teď svůj Early skunk hnojim 3odměrkama Kristalonu a trochou Wuxalu na 10l vody a ty kytky si nádherně žijou.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 13-06-2001 v 18:32 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
whazzup
Nový Člen

Karma uživatele whazzup - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Pohodička diiik :) Příspěvek č. 64

Dik za radu , mam venku nejakou africu a tak podobne , tak doufam , ze z toho neco bude )

Old Post 14-06-2001 v 18:35 PM
whazzup je offline   Profil uživatele whazzup   Find more posts by whazzup   Foto galerie člena whazzup   Click here to Send whazzup a Private Message   Add whazzup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9631830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív