Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 17

Zajíma mě zda je vůbec k něčemu přehnojovat kytky teď myslím v období květu? Teoreticky asi ano - čim víc hnojiva tím by měly být větší palice a asi i lepší.
Jaký je Váš názor na tohle?
Jo a jěště jakou největší dávku hnojiva ste dávali v období květu? Nejlíp vaše skušenosti s Kristalonem plod a květ a B'cuzzem na květ (A+B).
Já teď dávám na 10l vody 1odměrku Krisalonu plod a květ a 25ml B'cuzzu (25A +25B) kytky vypadaj spokojeně a tak si řikám zda ještě dávky zvyšovat.
Ale zase nechci aby to bylo jako když si ubalíte hnojivo.
Takže co vy na to?

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 23-02-2001 v 21:35 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.H.I.V.A.
Nový Člen

Karma uživatele S.H.I.V.A. - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2 

Obecné Příspěvek č. 18

Hnojiva, ktery se daj sehnat v OBI, Baumaxu atd.

HLINA:

Guano - 3-5l baleni v plast. lahvi. Vyrabi se z trusu ptaku. Je dobre ho pridavat po CELOU dobu HNOJENI zaroven s 3v1(RUST) a FRAGEN(KVET)+Bicomp basic(KVET). Pouzivat i v dobe po prepnuti z 18/6 na 12/12, kdy prestanes hnojit 3v1 a cekas na prvni priznaky tvorby palicek.

3v1 - hneda mala (250ml) nadobka se zelenym
uzaverem. Je POUZE na RUST a to v obdobi 18/6 a to az PO 14ti dnech. Prvnich 14 dni bych VUBEC nehnojil a nechal jen tak rust, jestli mate dobrou zeminu namichanou s Californ. zizalkama, tak maj kytky dost zivin z ni. Prestat pouzivat PO prepnuti na 12/12, jinak by to kytky matlo: lampa-KVET, hnojivo-RUST.

FRAGEN - 0.5l mozna i mensi bila plast. lahev, hnojivo na jahody. Je POUZE na KVET, palice po nem roooooooostouuuuuuuuuuuuuuu, jako z vody, zacit hnojit hned, jak se objevi prvni priznaky rustu palicek.

Bicomp Basic (na kvetouci rostliny) - 0.5l plast. lahev. Jiz z nazvu vyplyva, ze je na KVET. Pouzivat zaroven s FRAGEN.


Davkovani doporucuji 1/3 z navodu a postupne pridavat az, co kytky snesou. POZOOOOOR: Vseho MOC skodi!!!!

VAROVANI: Hnojiva jsou odskousena POUZE v teto kombinaci.

Old Post 26-02-2001 v 22:58 PM
S.H.I.V.A. je offline   Profil uživatele S.H.I.V.A.   Find more posts by S.H.I.V.A.   Foto galerie člena S.H.I.V.A.     Add S.H.I.V.A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

B'cuzz x Czech Made Příspěvek č. 19

Nazdárek dr. Smokalote,

chtělo by to udělat pokus. Srovnat vedle sebe kytku která jede na B'cuzz a druhou, která pojede český hnojivo (můj favorit je Wuxal super ) Všechno přesně zdokumentovat... a vidělo by se...

Butch,
přehnojovat je nesmysl. Kytka je stejně schopná přijmout jen určité množství živin. Teoreticky můžeš zvyšovat dokud nezpozoruješ negativní účinky (což v bubbleru poznáš velice rychle).

A hnojení na listy nedoporučuju a na palice NIKDY.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 26-02-2001 v 23:03 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Chemie Příspěvek č. 20

Díky všem radám jsem si koupil 150W sodíkovou výbojku a větší skříň. Děkuju za tohle forum!!!!

Dneska jsem si namíchal Kristalon v poměru, jak je na krabici(10mg-10l). Kytky jsem tím zalil. Jsou asi měsíc starý, ale maj tak 20cm (11W zářivka).
Za jak dlouho je mam zalejvat s hnojenim?
Kolik můžu zvětšovat dávky?

Old Post 27-02-2001 v 18:05 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachota
Nový Člen

Karma uživatele lachota - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1 

Organika Příspěvek č. 21

Potřeboval bych zjistit,kde se v Praze prodává hnojivo Wuxal Super,za boha ho v praze nemůžu sehnat.
Dík

Old Post 27-02-2001 v 19:37 PM
lachota je offline   Profil uživatele lachota   Find more posts by lachota   Foto galerie člena lachota   Click here to Send lachota a Private Message   Add lachota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SURBONT
Nový Člen

Karma uživatele SURBONT - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 22

smokalot a dali ti k tomu v praze nejaky prospekty?
Me dali jenom takovej prospekt Bcuzz products.
Mam podezreni ze growman je podfuk, protoze to nebylo ani original zabaleny.
Objednal sem si:
Rhizotonic 250ml
Blute Stimulant soil Bcuzz
Atazym Bcuzz

A prislo mi naky hnedy sracky
ve flaskach od dobry vody.

Taky vam to dali do neceho takovyho???
Ma Bcuzz kvetovej stimulator hnedou barvu???
Rhizotonic ma jakou barvu??

Aspon kdybych k tomu dostal okopirovanou etiketu (z obalu) lahvicky...

Old Post 27-02-2001 v 19:48 PM
SURBONT je offline   Profil uživatele SURBONT   Find more posts by SURBONT   Foto galerie člena SURBONT   Click here to Send SURBONT a Private Message   Add SURBONT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SURBONT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 23

Wuxal super seženeš v každym velkym supermárketu - na 100% ho maj v Hornabachu.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 27-02-2001 v 21:46 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Dotaz Příspěvek č. 24

Nevim kdes to vojednaval ale jestli v growshopu v Bořivojoví tak tam ten B'cuzz prodavaj taky v neoznačenech flaškách vod dobrý vody. Za 500 (B'cuzz na květ A+b) ti klidně můžou dát vodu a obarvenou vodu.
Prej to tak prodávaj protože nemaj nějaký osvědčený pro to aby to tady mohli normálně prodávat.
Je to těžký buď si to člověk objedná rovnou z Holandska a nebo to koupí tady a modlí se ať je to to za co platí.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 27-02-2001 v 21:51 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 25

To záleží jak vypadaj - jsou zelené nebo jim žloutnou listy atd? Začni prostě hnojit podle návodu a pak postupně zvyšuj dávku. Já sem začal taky na odměrce na 10l a skončil sem asi na 3odměrkách na 10l. Hnojil sem to tak 1 za 2 až 3dni.
Ale taky to zaleží co máš za kytky každý asi nesvědčí velké hnojení. Prostě pomalu zvyšuj dávky hnoj to tak 1 za 3dny a vždycky uvidíš jak se na to kytky tvářej.
Hlavní je pomalu - nepřežeň to!

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 27-02-2001 v 21:58 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie Kristalon plod a kvet Příspěvek č. 26

Cau,
Myslim si, ze Kristalon plod a kvet obsahouje zvyseny mnozstvi dusiku. Dusik je dobre pouzit pri vegetativni fazi, pro kvet se pouziva mene dusik a vic fosfor.

[Edited by Colek on 01-03-2001 at 04:07 PM]

Old Post 28-02-2001 v 14:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chucky
Nový Člen

Karma uživatele Chucky - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 7 

Hydroponie Příspěvek č. 27

Ahoj mam tu pro vas prichystanych par otazek tak doufam ze budete tak hodny a zodpovite mi je

1-Kdy bych mel zacit hnojit v BUBLERU ????? (po kolika dnech)

2-Kdyz mam uz zakorenenou kytku ktera ma koreny v Rockwolu a za chvily proroste do KERAMZITU tak jestli se da nak pouzit jeste ten korenovej STIMULATOR jestli ano tak jak ho naaplikovat????

3-Kde sehnat hnojivo Wuxel SUPER a kolik tak asi stoji.
A reknete mi kdo s nim hnoji jak casto s nim hnojite a kolik ho tam davate a pak este kdo ma skusenosti s hnojivem FRAGEN na kveteni.Taky by me zajmalo kolik ho tam davat a jak casto.

4-Kdyz kytka prejde do kvetove faze tak se to hnojivo proste jenom zmeni z rustoveho na kvetove????
Nevadi to ty kytce ??Predpokladam ze by se mely promit koreny pred timto ukonem.

A daj se nikde sehnat ty kvetinace co sou v BUBLER info na obrazku ja sem si udelal 18 cm kvetinac a udelal sem tam tak 50 der 13mm sroubem doufam ze by to mohlo stacit


Diky moc Chucky.


P.S-Vzdycky je lepsi se zeptat nez to skurvit.
Diky za tohle forum

Old Post 01-03-2001 v 09:03 AM
Chucky je offline   Profil uživatele Chucky   Find more posts by Chucky   Foto galerie člena Chucky   Click here to Send Chucky a Private Message   Add Chucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chucky
Nový Člen

Karma uživatele Chucky - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 7 

Hydroponie Příspěvek č. 28

Este jednu otazecku bych mel kdyz uz pisu tak tohle bude prirazeno jako 5 otazka.
Kdyz mam vodu az skoro u Rockwolovy kosticky tak az se ty koreny trochu rozmnozej a vylezou s kvetinace mam tu velikost vodni hladiny snizit????????
Na ty 2 cm nad vnitrni kvetinac ??????

Jo a este sem se tady doslechl o nakym meraku na hladinu vody s kulickou za 30 Kc v Baumaxu ale nic takoviho tam nemaj nebo aspon o tom nevedeli tak mi poradte kde bych ho sehnal dik.


Doufam ze mi brzy odpovite na tyto otazky predem diky.

Old Post 03-03-2001 v 14:18 PM
Chucky je offline   Profil uživatele Chucky   Find more posts by Chucky   Foto galerie člena Chucky   Click here to Send Chucky a Private Message   Add Chucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 29

1- Já osobně jsem začal hnojit 1/3 koncentrací,než je určeno pro klasickou hydroponii ( Wuxal super) v okamžiku, kdy jsem zakořeněnou kytku dal do bubleru, takže vlastně ihned.


2- já myslím, že v tomto okamžiku již stimulátor není třeba. Ten je, dle mého názoru, pouze pro prvotní vytvoření kořenů u řízků.


3- Wuxal super koupíš v Baumaxu či Hornbachu, nebo v normálním květinářství. I tam jsem ho viděl.

4- Jasně! Jenom změníš hnojivo. Já měním roztok každý týden a v průběhu týdne dolívám zase 1/3 koncentrací. Tak jak to píše Carlos. A ani potom nemusíš hlídat EC.
No a jak to měním, tak ty kořeny nechám jeden den ( ani ne celý) pouze v čisté vodě a pak teprve doliju hnojivo.

S květináčema si nedělej starosti, já je mám taky provrtané a hladinu na 2 cm. Klidně to může kolísat, měřák hladiny nepotřebuješ.

čaras

Old Post 04-03-2001 v 16:52 PM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SURBONT
Nový Člen

Karma uživatele SURBONT - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 30

A muzete mi nekdo rict jestli vam v kvetovym stimulatoru koupenyho v borivojovy taky plave takovej kal???Mam
Bcuzz blute stimulant

Dotaz dve
Korenovej stimulator rhizotonic od canna smrdi jako chcanky???

Mam jeste advanced hydroponics of holland a to mi dali spravne.

Old Post 17-03-2001 v 13:10 PM
SURBONT je offline   Profil uživatele SURBONT   Find more posts by SURBONT   Foto galerie člena SURBONT   Click here to Send SURBONT a Private Message   Add SURBONT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SURBONT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 31

Zdravim, chtel sem se jen zeptat, jestli ten Kristalon co prodavaj v growshopech za asi 400Kc/400g je ten samej jako ten co prodavaj v jinde ( treba http://www.zahradkarstvi.cz ) za 69Kc/1kg ??? Jestli jo, tak sou v tech growshopech nehorazny devky, kterym nejde vubec o rozsireni travy, ale o sprosty okradani zakazniku.


Jestli se mejlim, tak se vsem growshopum omlouvam.

--
MIKI

Old Post 11-04-2001 v 11:24 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Palec dolů ??? Příspěvek č. 32

no, nevím jestli se mejlíš, ale už jsem si toho taky všimnul. málem jsem takhle vyhodil asi vo 2000,- víc za světlo. třeba takový hnojivo jinde asi neseženeš, ale věci co jsou jinde se tam nevyplatí kupovat. a ještě: bojim se, že na nějaký rozšiřování konopí jich většina z vysoka s..e


> compiled with THC++ <

Old Post 11-04-2001 v 21:12 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6750650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív