Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » LED box potřetí - soil + coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 33






49 dní 12/12 dneska poslední zálivka s hnojkama pro wappu, superskunk dostane jeste minimalne jednou. potom ah final flush tak 2-3 zalivky a pak jeste cista voda

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 04-10-2013 v 21:51 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 34





dalsi foto

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 04-10-2013 v 21:53 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 35




Tak ty moje jsou 32 dní pod 400 HPS 12/12, z toho 14 dní neměly v noci tmu (já pako nezhasnul 23w CFL, když jsem nastěhoval kytky a rozsvitil), takže na některých jsou povyrostlé šlahouny s květy. Ale mastičce to bude jedno... I když ještě nejsou zralé, dostaly Final a pak ještě poslední zálivku čistou vodou. Nechci se s tím dál zabývat, když mám venku mnohem větší kytky a bez svícení. Beru to jen jako jakousi srovnávací záležitost, jaký je potenciál pod různými světly. Mně by se také líbily LEDky, ale když mám jen HPS, tak alespoň takhle.

Proč? A proč ne?

Old Post 19-10-2013 v 10:17 AM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 36

Máš to pod led slušný, ale k věci, já jsem zkusil možnost tzv. Smartpotu, takové hadrové květníky.
Mám zkušenost s nimi dosud dobrou, vysychání je znatelně lepší. Zalévání je častější, ovšem ohled na rostlinky....
Navíc v Smartpotu se nemusí hlína nijak kyprit , propouští dobře vzduch.

Ať se daří, fandím :-)

Old Post 19-10-2013 v 13:56 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 37






tady jsou nejaky cukratka...
pomalinku se susi, dneska jsem zacal ostrihavat - jedna kytka hotova



jinak dalsi pest pojedu - technika sog, maly kvetinace, co nejvic kytek. pod led to ma nejlepsi tvrdy palice tak 10cm od vrcholku, pak nic moc.

venku jsem mel ze stejnych rizku jako ve skrini super kytky, ale silou to na AFka co jsem mel predtim nema ale zase jsou to poradny palice, dokonce mi prijdou vic naducany (spis prorostly listama). Vune ale hodne slabsi, ucinek taky o dost slabsi a proste je to pri koureni tezsi nez skank - venek

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 05-11-2013 v 18:27 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 38

Tak jsem se konečně dostal k konečné fázi - stříhání těch mých 6 wappa přesunutých na dokvetení pod 400w HPS. viz př. č. 30
Při nekompromisním třídění na jen ukázkové paličky to dalo 96 g celkem a 180 g materiálu na tinkturu a mast.

Proč? A proč ne?

Old Post 28-02-2014 v 22:13 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9176040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív