Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » PROSÍM O RADY co je špatně :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Obecné PROSÍM O RADY co je špatně :) Příspěvek č. 1

Dobrý den,už řadu let pěstuji venku a rozhodl jsem se že si pořídím zahrádku i do bytu ) mám za sebou dvě kola ale něco je špatně...kvalita matroše je extra dlouho jsem nekouřil něco tak solidního ale výnos jde pořád níž první kolo 320g druhé kolo 180g z 16 kytek ve 12L květináčích...

teď bych trochu popsal sestavu mého boxíku :
stan 120x120x200(bílej)
květníky 12L(16x)
hnojky všechno canna(pk,coco a+b,canna boost,rhizotonic,cannazym) a navic jsem poridil od advancet nutrients big bud
pěstební médium používám: canna kokos
světlo:výbojka na růst je hps cool delux 600w a na květ jedu hps 600w sunmaster super deluxe...
jako stinidlo požívám Diamond reflector
jinak je v boxu nějakej ten větráček odtah


Chtěl bych se zeptat co by mohlo být příčinou tak nízkého výnosu asi jsem chyby zjistil ale i tak budu vděčný za každou radu

zde rozepíšu moje chyby které si myslím že jsem udělal
neměřil jsem Ph
občas jsem kytky přemisťoval


děkuj za rady a typy jak na to )

Mr.Ferda

Old Post 28-07-2013 v 21:15 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2

Klidně to mu že být ph, teplota

Old Post 28-07-2013 v 21:29 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 3

kurva jsi normalni?ale kdyz uz, tak mi rekni, proc moje linky nefungujou.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 28-07-2013 v 21:30 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 4

nahod moje grovy, jinak se neznam.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 28-07-2013 v 21:35 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

jak mam nahodit ty growy?

Mr.Ferda

Old Post 28-07-2013 v 21:54 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smellsgood
Stálý Člen

Karma uživatele Smellsgood - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

premiestňovanie rastlín nieje vôbec problém, ja svoje prenášam dennodenne viacnásobne a nesťažujú si

Old Post 29-07-2013 v 07:27 AM
Smellsgood je offline   Profil uživatele Smellsgood   Find more posts by Smellsgood   Foto galerie člena Smellsgood   Click here to Send Smellsgood a Private Message   Add Smellsgood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 7

Normalne kdyz sem neco napises tak hned vedle mas na vyber: Pripojit foto tak zaskrtnes a loadujes. Jinak nizkej vynos mas asi proto ze nemas zarizenou poradnou ventilaci ve stanu, to je zaklad kup prima klimu a naky hovna, tak si s tom pohraj, udajne maj kytky radi kdyz sem jim cistej vzduch vymeni 25x za hodinu. Ale jako nevidel sem growy, tak tohle je muj odhad, mit vetrak uvnitr na ofuk nestaci

Old Post 29-07-2013 v 09:25 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 8

A kytky jsi premistoval kdyz melo svetlo ci tmu? Jestli tmu tak tos je hodne stresoval

Old Post 29-07-2013 v 09:27 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

A co to na výnosu nejpodstatnější, genetika? Ta byla v obou kolech stejná?
Co doba růstu, nebo spíš velikost kytek a zaplnění plochy před přepnutím?
Mimochodem přemísťování kytek je podle mnoha growerů spíš k dobru než na škodu.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 29-07-2013 v 09:55 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10


byli tam dvě phena(řezy z vídně)doba růstu trvala 3 týdny a potom jsem přepl..vytáhlo se to pěkně jedny měli tak metr a druhé okolo 60cm...přemisťoval jsem jak kdy někdy za světla někdy za tmy

Mr.Ferda

Old Post 29-07-2013 v 11:03 AM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11

tohle je foto sensistaru bohužel foto z growu nemam novje budu dokumentovat až seženu nějké solidní řízky

Mr.Ferda

Old Post 29-07-2013 v 11:05 AM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

a ta ventilačka tam taky není nic moc poradíte mi co ekonomického by se hodilo do stanu 120*120*200

Mr.Ferda

Old Post 29-07-2013 v 11:06 AM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Ferda Mravenčák
a ta ventilačka tam taky není nic moc poradíte mi co ekonomického by se hodilo do stanu 120*120*200


Nejlevnější ventilátor na trhu(co jsem našel), já ho používám cca. rok a jsem spokojený.
http://www.elektro-paloucek.cz/vent...-potrubi-tt-150

Old Post 29-07-2013 v 12:04 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

a může být tady ten zavěšený?

Mr.Ferda

Old Post 29-07-2013 v 12:30 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Ferda Mravenčák
a může být tady ten zavěšený?


no to je dobrááá otázka.... no když si ho zavěsíš, tak ano. Ne vážně, má to takový jakoby držák, ale doporučuji ti, zavěsit ho na gumy abys zabránil přenosu vibrací do dalších dílů skříně nebo její konstrukce(toto je velmi důležité, nepodcenit). Ty gumy použij dostatečně silné(já vím, to je jasné) ať ti nespadne na kytky.

Old Post 29-07-2013 v 13:28 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16

kluci a co ph ASI DŮLEŽITÉ TO MĚŘIT CO? U KOKOSU?

Mr.Ferda

Old Post 29-07-2013 v 14:41 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2020 - Prosím o radu- HNOJENÍ - 24 odpovědí
09-02-2012 - Prosím o radu :) - 9 odpovědí
19-03-2006 - Prosim poradte co s tim? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7226470 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív