Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Pozdrav od nového člena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr. Vajgl
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Vajgl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Pozdrav od nového člena Příspěvek č. 1

Vážení přátelé konopí,

především Vás všechny zdravím a přeji mnoho úspěšných pěstitelských počinů. Nakonec i já, se po roce zkoumání a hledání zde na groweru odhodlal registrovat. Rád bych se s Vámi podělil i o mé pěstitelské počiny a pokud to bude v mých možnostech, tak i rád někomu poradím.
Z mých minulých pokusů (byli 2) jsem nevyšel s tím co jsem očekával. Můj první grow byl indoor, který probíhal velmi amatérsky při osvětlení 20watovou úsporkou. Samozřejmě jsem ho nedojel, když jsem zjistil, že to pod tak malým výkonem prostě nekvete. Takže následující rok jsem začal pátrat na netu po nějakých informacích a odhodlal se zkusit OUT. Zasadil jsem, rostlo to, také to chcípalo a když už mi zbyla jen jedna kytí následovalo zhermení. Výsledkem byly palice plné semínek. Letos jedu opět OUT. Více info o letošním pěstění Vám dám do Fotogalerie pod sluncem hned jak budu mít o trochu víc času.

Mr. Vajgl

Nedej zahynout kytkám a
vyhasnout dýmkám

Old Post 27-06-2013 v 09:16 AM
Mr. Vajgl je offline   Profil uživatele Mr. Vajgl   Find more posts by Mr. Vajgl   Foto galerie člena Mr. Vajgl   Click here to Send Mr. Vajgl a Private Message   Add Mr. Vajgl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2021 - pozdrav od srdce - 0 odpovědí
27-05-2014 - Pozdrav od LeFly - 3 odpovědí
19-05-2014 - Pozdrav growera nováčka - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8109780 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív