Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nepřipravený outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Nepřipravený outdoor Příspěvek č. 1

Zdravím,rozhodl jsem se,že něco sadím ven.Budu mít 5 řízků Durban Poison.Ale jelikož jsem se rozhodl nedávno,tak nemám připravené místečko.Jde mi o to,co mám udělat s půdou takto narychlo.
Mám koupit připravený substrát a nasypat do děr nebo by stačilo prokypřit a prosypat perlitem?
Zakládám nový thread,protože všude co jsem hledal,tak byl návod jak to napodzim proložit různým hnojem apod. aby uleželo.

Old Post 04-06-2013 v 18:06 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stříkárád
Nový Člen

Karma uživatele stříkárád - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 2

No záleží na tom, co za původní zeminu je na fleku kde budeš sázet. Jestli nějaká černozem, tak by to asi mohlo stačit prokypřit a provzdušnit perlitem. Ale určitě nic nezkazíš, když to promícháš s ještě kupovaným substrátem.

Old Post 04-06-2013 v 18:17 PM
stříkárád je offline   Profil uživatele stříkárád   Find more posts by stříkárád   Foto galerie člena stříkárád   Click here to Send stříkárád a Private Message   Add stříkárád to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 3

stříkarád: Podhůří Orlických hor,spíše hnědozem a trocha jílu. :/

Old Post 04-06-2013 v 18:18 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stříkárád
Nový Člen

Karma uživatele stříkárád - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 4

No tak vykopat pořádný jámy-čím větší tím lepší a do nich substrát s perlitem (nebo nečim jinym-levnějšim) na provzdušnění. Někdo ještě odděluje zeminu v jámě od okolní zeminy (třeba igelitem) ale to jsem nikdá nedělal, patž já mam zeminu dobrou, ale v jílovitejch se to možná může vyplatit.

Old Post 04-06-2013 v 18:26 PM
stříkárád je offline   Profil uživatele stříkárád   Find more posts by stříkárád   Foto galerie člena stříkárád   Click here to Send stříkárád a Private Message   Add stříkárád to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 5

Pozor na PH !!
A primalex 20l kýble od farby sú tiež neni na škodu..
V každom prípade to nechám na skúsenejších. Toť vše

Old Post 04-06-2013 v 19:11 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 6

Kolik tak daji rostliny ,ktere jsem dal pred 4 dny naklicit centimetru,popripadne gramu ? (Cheese) Pote mam jeste 40cm Durban Poison v 10l kyblu. Zajima me to jen tak orientacne,at se mam na co tesit. Diky

Old Post 11-07-2013 v 01:38 AM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Murph
Kolik tak daji rostliny ,ktere jsem dal pred 4 dny naklicit centimetru,popripadne gramu ? (Cheese) Pote mam jeste 40cm Durban Poison v 10l kyblu. Zajima me to jen tak orientacne,at se mam na co tesit. Diky


To ti nikdo nepoví máš k tomu milion a jeden dalších faktorů. Např. to chytne v půlce září plíseň a je po srandě.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 11-07-2013 v 08:15 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2020 - První outdoor pomoc - 35 odpovědí
24-02-2020 - Příprava na out - 10 odpovědí
07-12-2012 - Prvni outdoor 2012 - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6883320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív